Aynı gün iki kez yanan evden aile dramı çıktı
Haberler » 3. Sayfa » Aynı gün iki kez yanan evden aile dramı çıktı - Haberler

Aynı gün iki kez yanan evden aile dramı çıktı

Kahramanmaraş'ta 4 kişilik bir ailenin yaşadığı evde bilinmeyen sebeple aynı gün iki kez yangın çıktı. İtfaiye ekiplerince müdahale edilen yangın söndürülürken yangın sırasında evde hiç kimsenin olmadığı belirlendi. Olayın ardından ailenin maddi imkansızlıklardan dolayı zorluk çektiği, baba ve oğlunun hapiste olduğu öğrenildi.

Aynı gün iki kez yanan evden aile dramı çıktı

Yangın, ilçesi Divanlı mahallesinde müstakil bir evde çıktı. Mahmut 'nın evinde akşam saatlerinde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Ev sahibinin eşi Neriman Kuşkayası (46) ve oğlu Samet Kuşkayası (20) yangında evde olmadıkları öğrenildi. İtfaiye ekiplerince müdahale edilen yangın söndürüldükten sonra bir diğer yangın ise gece geç saatlerde çıktı. Tüp patlaması sonucu çıktığı tahmin edilen yangın sonrası ev kullanılamaz hale gelirken, anne ve oğlunun yine evde olmadıkları öğrenildi.

YANAN EVDEN AİLE DRAMI ÇIKTI

Maddi imkansızlıklar nedeniyle anne ve oğlunun evde zor hayat şartlarında yaşadıklarını söyleyen komşular, Neriman Kuşkayası'nın kocası Mahmut ve oğlu Mehmet Kuşkayası'nın cezaevinde olduğunu söyledi. Ailenin gariban ve bakıma muhtaç olduğunu söyleyen Erol Baltacı isimli bir vatandaş ise, "Evde oğluyla annesi yaşıyor, gariban ve bakıma muhtaç ailelerdi. Oğlunun biri ve eşi cezaevinde, günü birlik iş bulursa temizliğe gidiyor ve geçimini sağlıyorlardı. Diğer oğlu ise askere gideceğinden dolayı doğru dürüst bir iş bulamıyor. Evlerinde tadilat olsun diye belediyeye gittikleri ve bir sonuç çıkmadığı da söyleniyor" ifadesini kullandı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Aynı gün iki kez yanan evden aile dramı çıktı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

3. Sayfa

Son Dakika Haberleri