İki çocuğunu ve eşini öldürüp intihar eden babanın yüklü miktarda borcu varmış
Haberler » Güncel » İki çocuğunu ve eşini öldürüp intihar eden babanın yüklü miktarda borcu varmış - Haber

İki çocuğunu ve eşini öldürüp intihar eden babanın yüklü miktarda borcu varmış

Antalya'da iki çocuğunu ve eşini öldürüp intihar ettiği değerlendirilen Selim Şimşek'in yakın çevresi, "Bilgisayar işleri ile meşguldü. Yüklü miktarda borcu vardı. Alacaklıları sürekli sıkıştırıyordu" bilgisini verdi.

İki çocuğunu ve eşini öldürüp intihar eden babanın yüklü miktarda borcu varmış

'da 9 aydır işsiz olduğu öğrenilen ve yoksulluk yüzünden bunalıma girdiği değerlendirilen Şimşek, 5 ve 9 yaşındaki iki çocuğu ile eşini öldürdükten sonra intihar etti. Katil babanın cesedinin yanında da 2 sayfalık bir mektup bulundu. Baba Şimşek'in mektubunda maddi sıkıntı çektiğini, dokuz aydır çalışmadığını yazdığı belirtiliyor.Selim Şimşek'in mektupta "Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz" ifadelerini kullandığı iddia ediliyor.

OLAY YERİNDE ÇALIŞAN EKİP DE MÜŞAHADE ALTINDA

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, olayla ilgili bilgi verdi. Mektup iddiasını basından takip ettiğini belirten Başkan Böcek "Bu olay gece saat 02:00 sıralarında itfaiye daire başkanlığımıza ve polise intikal etti. O saat itibariyle de müdahale edildi. Olay yerinde çalışan ekip de müşahade altına alındı." dedi.

BELEDİYEDEN HERHANGİ BİR TALEPTE BULUNMAMIŞ

Katil babanın aylardır işsiz olduğunu öğrendiklerini belirten Başkan Böcek "Bizim belediyemizden yardım talebinde bulunmadılar. Maddiyatla ilgili bir müracaat olmamış" diye konuştu.

KENDİSİ ERZURUM EŞİ KONYALI

Selim Şimşek'in aslen Erzurumlu, eşinin de Konyalı olduğunu belirten Başkan Böcek "Aileleri Antalya'ya geliyor" dedi.

Muharrem Şen

"ALACAKLILARI SÜREKLİ SIKIŞTIRIYORDU"

Emlakçı Muharrem Şen, hayatını kaybeden babanın yüklü miktarda borcunun olduğunu ve alacaklılarının sürekli sıkıştırdığını belirterek, "Gece geç saatlerde intihar etmişler, sabah binadan kokular gelince bina sakinleri polise vermiş. Polisler de zehirleniyor hatta hemen binayı karantina altına aldılar. Bilgisayar işleri ile uğraşıyordu, çok borcu vardı, Allah rahmet eylesin" diye konuştu.

Orhan Demir

"UZUN SÜREDİR İŞSİZ OLDUĞUNU BİLİYORUZ"

Mahalle Muhtarı Orhan Demir ise "Sabah uyandığımızda bu üzücü olayı duyduk. Polis ekipleri şu anda başlarına ne geldiğini, zehirlenip-zehirlenmediklerini araştırıyor. Ekonomik sıkıntıları olduğunu biliyorduk. Erzurumlu olduğunu ve uzun süredir işsiz olduğunu biliyoruz. 17 bin nüfuslu bir mahalle burası o yüzden detaylı olarak tanıyamıyorum" dedi.


Haber Videosu: İki çocuğunu ve eşini öldürüp intihar eden babanın yüklü miktarda borcu varmış
HABER YORUMLARI (6)

  • EHUE:
    biri de çıkıp adama el kadar bebeden ne istedin karının suçu neydi diye sitem etmiyor wah wah wah tüh tüh tüh tamam ama adam katil katil
  • BORCLU VATANDAS:
    Vatandas borc bataginda ekonomik kriz cok sert vuruyor belimiz bukuldu son 3 senedir hic bir sey duzelmiyor. Kredi kartlari dolu ev kira Allah yardimcimiz olsun. Uzucu bir durum bu ama vatandas gercekten bogazina kadar batmis durumda.
  • KADER:
    Yüreğim yandı nasıl bir çaresizlik bu ölüme götürüyor Allahım sen sabır ver peygamber efendimiz(s.a.v)komşusu açken tok yatan bizden değildir demiştir bir hadisinde sahi biz ne ara böyle insanlar olduk çevrede hiç kimse bilmiyormuydu bu insanın bukadar zor durumda çaresiz olduğunu şimdiyse bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığında insanlar Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun Rabbim vatanıma milletime birlik beraberlik nasip etsin böyle acı olaylar yaşanmasın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.