İbrahim Hakan Karataş Haberleri

İbrahim Hakan Karataş haber, İbrahim Hakan Karataş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İbrahim Hakan Karataş - 21.04.2021
İLKE Vakfının Eğitim İzleme Raporu 2020 yayımlandı
İlim Kültür Eğitim Vakfı (İLKE) çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Eğitim Politikaları Araştırma Merkezi (EPAM) tarafından hazırlanan Eğitim İzleme Raporu 2020 yayımlandı.
İbrahim Hakan Karataş - 24.11.2018
Kosova'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinliği
Kosova'nın güneybatısındaki Prizren'de Türkiye'nin Priştine Büyükelçiliği himayesinde "Kosova'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması ve Hizmet İçi Eğitim Semineri" düzenlendi.
İbrahim Hakan Karataş - 21.10.2018
Konkordato Komiserliğine İlgi Arttı
Herhangi bir sebepten dolayı işleri bozulmuş, ödeme gücünü belli ölçüde kaybedip mali durumu bozulmuş iyi niyetli ve dürüst borçluları korumak amacını taşıyan konkordato son dönemde ülkemize yapılan ekonomik saldırılar ile yeniden gündeme gelirken, bu mesleğe ilgi de arttı.
İbrahim Hakan Karataş - 29.04.2018
Okul Yöneticiliğinin Meslekleşmesi Çalıştayı"
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ), İstanbul Medeniyet Üniversitesi (İMÜ) ve İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları'nın desteğiyle düzenlenen "Okul Yöneticiliğinin Meslekleşmesi Çalıştayı"nda, okul müdürlüğünde mesleki donanım, etik ilkeler, adaylık-eğitim, özlük hakları ve seçme-atama...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İbrahim Hakan Karataş Haberleri | İbrahim Hakan Karataş Kimdir - Haberler - İbrahim Hakan Karataş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İbrahim Hakan Karataş kimdir, hayatı ve biyografisi. İLKE Vakfının Eğitim İzleme Raporu 2020 yayımlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 19:33:07. #1.16#

title