Hüsniye Erdoğan Haberleri

Hüsniye Erdoğan haber, Hüsniye Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüsniye Erdoğan - 16.11.2018
Şehit Ahmet Erol Adına Yaptırılan Cami İbadete Açıldı
AK Parti Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan da, "Şehitlerimizin ölümsüz olduğunu ayeti kerimede Rabbimizin buyurduğu gibi zaten onlar ölümsüzdürler.
Hüsniye Erdoğan - 06.07.2018
Dökülen Her Gözyaşının Bedelini Ödeteceğiz"
Eylül'ün mezarına ziyaret Kavakcı, taziye evindeki ziyaretlerinin ardından, Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ile Uzunbeyli Mezarlığı'na giderek, Eylül Yağlıkara'nın mezarı başında dua etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kavakcı'ya ziyaretinde AK Parti İnsan Hakları Birimi Başkan Yardımcıları Ekrem Çelebi, Emine Yavuz Gözgeç ve Hüsniye Erdoğan da eşlik etti.
Hüsniye Erdoğan - 19.12.2016
Yazar Ayşe Ünüvar Kitaplarını İmzaladı
Yazar Ünüvar'ın imza gününe Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti Konya Kadın Kolları Başkanı Ayşe Poçanoğlu'nun yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.
Hüsniye Erdoğan - 27.09.2016
Mardin'deki Terör Saldırısı
Cenaze törenine, Konya Valisi Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti Konya Milletvekilleri Hacı Ahmet Özdemir, Hüsniye Erdoğan, askeri ve mülki erkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Hüsniye Erdoğan - 05.08.2016
Millet Cengaver Duruşunu Dünyaya Gösterdi
Millî irade nöbetinin 21. gününde Vali Yakup Canbolat, AK Parti Milletvekilleri Hüsniye Erdoğan, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Recep Konuk, Halil Etyemez, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti İl Başkanı Musa Arat, ilçe belediye başkanları da hazır bulundu.
Hüsniye Erdoğan - 31.05.2016
Seydişehir Leblebisi Tanıtıldı
Konya'da düzenlenen fuara katılan Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve Konya milletvekilleri Mehmet Babaoğlu, Hüsniye Erdoğan ile Seydişehir Belediyesinin standını ziyaret ederek leblebi ikram etti.
Hüsniye Erdoğan - 31.05.2016
Seydişehir Leblebisi Konya Uluslararasi Tüyap Fuarında Tanıtıldı
Fuar'ın açılışa Konya Valisi Muammer Erol, Ak Parti Konya Milletvekilleri Mehmet Babaoğlu, Hüsniye Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, diğer ilçelerin belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Hüsniye Erdoğan - 26.05.2016
Konif 2016 Fuarı
Öztürk, şunları kaydetti: "Bir tarafta işsizlik var. Bütün hükümetler programlarında işsizlikle mücadeleye yer veriyor. Diğer yandan gazete ilanlarında ve sanayicilerle görüşmelerde istihdam edilecek personel bulamama sorununu görüyoruz. Ülkemiz aslında çok ağır bir çelişkiyi yaşıyor. Eğitim ve istihdam arasında güçlü bir köprünün olmadığı görülüyor. Ülkemizin eğitim sistemiyle ihtiyacı olan iş gücü arasında bağlantı yok. Bu çelişkiyi gidermek, öncelikle eğitim kurumları olarak bizlerin ve kamunun görevidir. Fuarın bu anlamda önemli bir işlevi yerine getireceğine inanıyorum. İş verenlerle öğrencileri buluşturmak istiyoruz." Açılışa, Konya Valisi Muammer Erol, AK Parti Konya milletvekilleri Mehmet Babaoğlu ve Hüsniye Erdoğan, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüsniye Erdoğan Haberleri | Hüsniye Erdoğan Kimdir - Haberler - Hüsniye Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüsniye Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Partili eski vekil Mini mini zam gelmiştir dedi, sosyal medyada 400 bine yakın
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 23:21:31. #1.16#

title