HÜSEYİN ÖZARSLAN HABERLERİ

Hüseyin Özarslan haber, Hüseyin Özarslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Özarslan

Doğum Tarihi ... - ...

Hüseyin Özarslan Kimdir ?

Hüseyin Özarslan, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP'den Burdur Gölhisar'a bağlı Yusufca Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüseyin Özarslan - 21.03.2021
Haftanın tarihine bakış
2002- İsrail'de "Uluslararası Geçici Mevcudiyet"e ait araca düzenlenen saldırıda Türk Binbaşı Cengiz Toytunç şehit oldu, Yüzbaşı Hüseyin Özarslan yaralandı.
Hüseyin Özarslan - 09.09.2019
Kızıltepe'de 22 kişinin öldürülmesine ilişkin davada karar
Sanık Ahmet Boncuk'un avukatı Hüseyin Özarslan da faili meçhul cinayetlere ilişkin soruşturmaların FETÖ sanığı ya da hükümlüsü eski yargı mensuplarınca başlatıldığını ifade etti.
Hüseyin Özarslan - 28.05.2019
Kızıltepe'de 22 kişinin öldürülmesine ilişkin dava
Sanık avukatlarından Hüseyin Özarslan söz alarak, iddianamede "maktul" olarak yer alan Nurettin Yalçınkaya'nın boşanma davasının tebliğ edildiğinin anlaşıldığını ifade etti ve "Bu da Yalçınkaya'nın sağ olduğu yönünde en önemli karinedir" dedi.
Hüseyin Özarslan - 15.11.2018
Sanık Avukatından Bir Haftada 2'nci Reddi Hakim Talebi
Müşteki Tuğgeneral Nurettin Alkan'ın avukatı Hüseyin Özarslan da heyetin reddine ilişkin sunulan gerekçelerin, duruşmanın görülmediği bir zaman diliminde gerçekleştiğini ifade ederek, "Olay Sincan Başsavcılığına intikal etmiş, görüntü kayıtlarına el konulmuştur.
Hüseyin Özarslan - 29.06.2018
Savcı Kiraz'ın Şehit Edilmesine İlişkin İddianame Kabul Edildi
Merkez Komite'nin alt hiyerarşisinde yer alan ve bu komiteye karşı sorumlu olan Genel Komite'de ise halen cezaevlerinde hükümlü olarak bulunan Ercan Kartal ve Hüseyin Özarslan ile şüpheliler Mesut Demirel, Hüseyin Fevzi Tekin, Şadi Naci Özpolat, Şerafettin Gül, Seher Demir, Musa Aşoğlu, Mustafa Koçak, Deniz Özel, Cengiz Özel, Mithat Öztürk ve Murat Canım'ın yer aldığı kaydedilen iddianamede, bu şüphelilerden Hüseyin Fevzi Tekin ve Şerafettin Gül'ün ayrıca askeri komuta sorumluları oldukları dile getiriliyor.
Hüseyin Özarslan - 26.03.2018
Haftanın Tarihine Bakış
2002- İsrail'de "Uluslararası Geçici Mevcudiyet"e ait araca düzenlenen saldırıda Türk Binbaşı Cengiz Toytunç şehit oldu, Yüzbaşı Hüseyin Özarslan yaralandı.
Hüseyin Özarslan - 14.09.2017
Kızıltepe'de 22 Kişinin Öldürülmesine İlişkin Dava
Boncuk'un avukatı Hüseyin Özarslan, Akdağ'ın JİTEM'de 1997-1999 yıllarında çalıştığını beyan ettiğini, iddianamedeki olayların ise bu tarihten önce olduğunu, ayrıca bizzat görüp duyduklarından değil, duyuma dayalı konulardan bahsettiğini belirtti.
Hüseyin Özarslan - 20.03.2017
Haftanın Tarihine Bakış
2002- İsrail'de "Uluslararası Geçici Mevcudiyet"e ait araca düzenlenen saldırıda Türk Binbaşı Cengiz Toytunç şehit oldu, Yüzbaşı Hüseyin Özarslan yaralandı.
Hüseyin Özarslan - 16.04.2016
Çorum'da İşçi Servisi Otomobille Çarpıştı: 12 Yaralı
Kazada, sürücüler ile midibüsteki Salim Özçetin (29), Yasin Sarıkoçaklar (26), Tuğrul Öztürk (27), Çelebi Güvelek (28), Hüseyin Özarslan (33), Emre Çağdaş (24), İsmail Kaypak (37), Alper Özkaya (32), Salih Yıldırım (36) ve Cemil Kundoğdu (28) yaralandı.
Hüseyin Özarslan - 22.03.2016
Haftanın Tarihine Bakış
2002 - İsrail'de Uluslararası Geçici Mevcudiyet'e ait araca düzenlenen saldırıda Türk Binbaşı Cengiz Toytunç öldü, Yüzbaşı Hüseyin Özarslan yaralandı.
Hüseyin Özarslan - 20.02.2015
Cihaner ve Berk'in Yargılandığı Dava
Avukat Hüseyin Özarslan ise gizli tanıkların tedbir kararının devam etmemesi yönündeki taleplere katıldıklarını ancak Dursun Çiçek yönünden durumun farklı olduğunu dile getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Özarslan Haberleri | Hüseyin Özarslan Kimdir - Haberler - Hüseyin Özarslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Özarslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarihte bugün ne oldu? 26 Mart tarihinde ne oldu, kim doğdu, kim öldü, hangi öne
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 20:35:07. #1.16#

title