Hüseyin Kalaycı Haberleri

Hüseyin Kalaycı haber, Hüseyin Kalaycı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Kalaycı - 06.10.2019
4. Etnospor Kültür Festivali
Dünya Etnospor Konfederasyonu (DEK) tarafından İstanbul'da düzenlenen 4. Etnospor Kültür Festivali'nin kapanış töreni yapıldı.
Hüseyin Kalaycı - 10.09.2019
Karabük'ten kısa kısa
Engebeli arazilerde kesim yapmanın zor olduğunu belirten Gürel, şöyle konuştu: "Kesim yaparken iş sağlığı ve iş güvenliği çok önemli. İnsan hayatından daha önemli bir şey yok. Çalışan arkadaşlarımız ekmeğini rızkını kazanmak üzere buradalar. Onların güvenliğini sağlamak, evlerine sağ salim gitmesini sağlamak ana görevlerimizden biri. Aslında sahadaki arkadaşlarımız eğitimden geçerek buralarda çalıştırılıyor. İnsanlar rastgele kesime gönderilmiyor. Ben 10 aydır Karabük'teyim. 10 ayda meydana gelen 8 kazadan 5'inde ölüm var. Ölüm olan yerde bir şeylerin gözden geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum. İş güvenliği tekrar gözden geçirilmeli." Toplantıya, Vali Yardımcısı Barboros Baran, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, Karabük Orman İşletme Müdürü Rıfat Ataş, Yenice Orman İşletme Müdürü Hüseyin Kalaycı, orman işletme müdürlüğü şefleri ve muhtarlar katıldı.
Hüseyin Kalaycı - 10.02.2019
Gümüşhane'nin Yeni Lezzeti: Ardasa Siron Kebabı
Gümüşhaneli genç girişimci Hüseyin Kalaycı, siron, yoğurt ve Zigana dağlarının lezzetli etini birleştirerek 'Ardasa Siron Kebabı' yaptı.
Hüseyin Kalaycı - 13.10.2018
Nusaybin'de "1. Karakucak Güreşleri ve Flyboard Gösterileri"
Mardin'e ilk kez geldiğini kaydeden güreşçi Hüseyin Kalaycı,"Haberlerden buraları terör bölgesi olarak dinliyorduk, biliyorduk.
Hüseyin Kalaycı - 09.09.2017
30 Yıl Sonra Marmara'da Görüldü, Tezgahtaki Yerini Aldı
Yaklaşık 30 yıldır denizin kirliliği ve yasak avcılık nedeniyle Marmara'ya küsen uskumru, yıllar sonra Tekirdağ'daki tezgahlarda yerini aldı.
Hüseyin Kalaycı - 11.05.2017
İlkokul Öğrencileri Trafik Kontrolü Yaptı
Öğrenciler, trafik polisi Hüseyin Kalaycı eşliğinde hep bir ağızdan "Trafik kazaları, uyulmayan trafik kurallarının intikamıdır.
Hüseyin Kalaycı - 11.05.2017
Çocuklardan Trafikte Yaşam Dersi
Kendilerine eşlik eden trafik polisi Hüseyin Kalaycı'nın söylediği "Trafik kazaları, uyulmayan trafik kurallarının intikamıdır.
Hüseyin Kalaycı - 11.05.2017
Dha Yurt Bülteni-9
ARABA MEZARLIĞI Trafik kurallarına uymamanın getirdiği sonuçları ise çocuklara çok etkili bir şekilde göstermek için, yedi emin deposuna gidildi. Kaza yapan araçları inceleyen çocuklar, o araçta kaç ölü veya yaralı olabileceği konusunda tahminlerde bulundu. O araçlarda kaza yapanların çocuklarının neler hissettiklerini anlamaya çalıştı. Kaza yapan araçlardan oldukça etkilenen öğrenciler, burada büyüklerine bir mesaj göndermek istedi. Kendilerine eşlik eden trafik polisi Hüseyin Kalaycı'nın söylediği "Trafik kazaları, uyulmayan trafik kurallarının intikamıdır.
Hüseyin Kalaycı - 28.07.2015
654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde büyük orta kategorisinde 3. olan Hüseyin Kalaycı'yı çeyrek altında ödüllendirdi.
Hüseyin Kalaycı - 26.07.2015
654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri
Ailesine, ustalarına teşekkür eden Okulu, "Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Beni bu yaşıma kadar yetiştiren anneme, babama sevgilerimi gönderiyorum. Zaferimde büyük emeği olan Kemal Yılmaz hocamdan da Allah razı olsun. Allah'ım bunu bana nasip ettiği için çok gururluyum. Binlerce şükürler olsun" diye konuştu.    Sonuçlar 654. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde alınan diğer sonuçlar şöyle: Minik 1: 1.Duhan Hamza Duman (Tokat), 2.Erkan Şahin (Bursa), 3.Yiğit Öztürkcan (İzmir), 3.Umut İmece (Çorum) Minik 2: 1.Bayram Berk Karacan (Antalya), 2.Mehmet Can Erdoğan (İstanbul), 3.Eren Kalkan (Çorum), 3.Ahmet Karaçavuş (İstanbul) Teşvik 1:  1.Emre Can Demirel (Çankırı), 2.Ufuk Yıldırım (Balıkesir), 3.Ömer Yaisr Gökkaya (Antalya), 3.Oğuzcan Cödel (İstanbul) Teşvik 2:  1.Halil Duman (Antalya), 2.Ensar Bıyık (Sakarya), 3.Adem Ayseli (Antalya), 3.Abdülkadir Saydam (İstanbul) Tozkoparan:  1.Şükrü Karapınar (İstanbul), 2.Serdar Yıldırım (Sakarya), 3.Ogün Erdöl (Kocaeli), 3.Hasancan Gökkaya (Antalya) Ayak:  1.Mert Çıkmaz (İstanbul), 2.Tufan Güzel (Antalya), 3.Abdülbaki Kara (Edirne), 3.Ahmet Satılmış (Isparta) Deste Küçük:  1.Mustafa Doğan Özkaya (Antalya), 2.Mustafa Taş (İstanbul), 3.Erdal Duman (Kocaeli), 3.Serkan Aslan (Ankara) Deste Orta: 1.Ufuk Yanık (Edirne), 2.Burak Koca (Antalya), 3.Onur Susuz (Antalya), 3.Kerim Aktaş (Antalya) Deste Büyük:  1.Metin Alpaslan Temizce (Sakarya), 2.Hasan Can Güzeller (Antalya), 3.Gürkan Balcı (Antalya), 3.Halil Can Dağcan (Ankara) Küçük Orta Küçük:  1.Kürşat Şevki Korkmaz (Antalya), 2.Abdülrefik Öner (Kocaeli), 3.Murat Özkan (Tokat), 3.Cengiz Han Şimşek (Antalya) Küçük Orta Büyük: 1.Hakkı Aygün (Antalya), 2.Özkan Yılmaz (Ankara), 3.Bayram Arslantaş (Antalya), 3.İsmail Çırak (Ankara) Büyük Orta:  1.Okan Acar, 2.Rıfat Poyraz, 3.Hüseyin Kalaycı, 3.
Hüseyin Kalaycı - 26.03.2015
Havza'da Ağaç Kesme ve Boylama Operatörlüğü Kursu Açıldı
Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Hüseyin Kalaycı, yeni yapılan düzenlemeler sonrası belgesi olmayan hiç kimseye orman işi verilmeyeceğini belirterek şunları kaydetti: "Bizlerin amacı ormanları kesmek değil, ormanların hayatını devam ettirmelerine yardımcı olmak.
Hüseyin Kalaycı - 24.08.2014
Düşünen Siyaset Sayı: 25 Kitabı
Düşünen Siyaset Sayı: 25 Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Düşünen Siyaset Sayı: 25 Kitabı kitabının kısa özeti.
Hüseyin Kalaycı - 13.04.2014
Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Tarihi Toplantısını Gerçekleştirdi
Büyükşehir Belediye birinci Başkanvekilliğine Seyfullah Kınalı, ikinci Başkanvekilliğine ise İbrahim Sedef seçildi. Katip asil üyeliklerine Erhan Nadir ve Metin Şahin seçilirken yedek üyeliklerine Türkay Güdü ve Havva Gümüş getirildi. Büyükşehir Belediye Encümenliğine; Hakan Kocaman, Bünyamin Güner, Metin Şahin, Halim Kaya ve Selim Yavuz Yılmaz seçildi. Plan ve Bütçe Komisyonuna; Emre Akgün, Muhammet Sait Gürsoy, İsmail Hakkı Küçükali, Mustafa Bayındır ve Cengiz Demir seçildi. İmar ve Bayındırlık Komisyonuna; Seyfullah Kınalı, Hamit İnan, Hüsnü Akkan, Kenan Bağçiçek ve Osman Nuri Ekim seçildi. Ulaşım Komisyonuna; Emin Bilgin, Muzaffer Bayraktar, Zeki Sarıalioğlu, Yılmaz Yavuz ve Hüseyin Kalaycı seçildi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Kalaycı Haberleri | Hüseyin Kalaycı Kimdir - Haberler - Hüseyin Kalaycı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Kalaycı kimdir, hayatı ve biyografisi. Günde 300 bin maske üreterek, yurt dışına ihraç ediyorlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 05:21:08. #1.14#
title