Hüseyin Göktürk Haberleri

Hüseyin Göktürk haber, Hüseyin Göktürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Göktürk - 14.03.2017
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Topçu Açıklaması
Haymana programı kapsamında Kaymakam Hüseyin Göktürk'ü makamında ziyaret eden Topçu, Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen "Halep'e Yardım Eli" programına katıldı.
Hüseyin Göktürk - 09.12.2016
Vali Yardımcısı Öter ile Kaymakam Göktürk'ün Veda Ziyareti
Kentten tayini çıkan Muş Vali Yardımcısı Ercan Öter ile Hasköy Kaymakamı Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Feyat Asya'ya veda ziyaretinde bulundu.
Hüseyin Göktürk - 01.11.2015
Türkiye Sandık Başında
Muş'un Hasköy ilçesinde 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için saat 07.00'de başlayan oy verme işlemi sürüyor.  Kaymakam Hüseyin Göktürk ve eşi de oylarını Alpaslan Ortaokulunda kullandı.
Hüseyin Göktürk - 31.05.2013
Daib Muş'ta İhracatın Artması İçin Seminer Düzenledi
Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) tarafından ihracatın artışına yönelik Muş'ta dış ticaret bilgilendirme semineri düzenlendi. Muş Esnaf Sarayı Bendevi Palandöken Konferans Salonu'nda düzenlenen seminere Muş Valisi Vedat Büyükersoy, Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Hüseyin Göktürk - 27.04.2013
İnegöl İtfaiyesi Bilinçlendirmeye Devam Ediyor
Şen, ayrıca her işyerinin yangın olaylarına karşı önlemleri kontrol etmek üzere 1 Yangın Güvenliği Sorumlusu bulundurma zorunluluğu olduğunu da hatırlatarak, eğitim talebinde bulunan Leta Sandalye ve Odam Mobilya yetkilileri ile İtfaiye Müdürü Adnan Aydın'ın kontrolünde eğitimi veren; Selçuk Şenay, İsmail Alpay ve Hüseyin Göktürk'e de teşekkür etti.
Hüseyin Göktürk - 18.03.2013
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü
Programa Muş Vali Yardımcısı ve Varto Kaymakam Vekili Hüseyin Göktürk, Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Binbaşı Kadir Serdar Yoldaş, Belediye Başkanı Vekili Şemsettin Aydemir, Emniyet Müdürü Sunay Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Basri Avcı, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Hüseyin Göktürk - 05.03.2013
"Önemli Olan Zihinlerdeki Engelleri Kaldırabilmektir"
Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Muş'ta engelliler için büyük projelerin hayata geçirildiğini belirterek, önemli olan zihinlerdeki engelleri kaldırabilmek olduğunu söyledi.
Hüseyin Göktürk - 05.03.2013
Muş'ta Engellilere Malzememe Dağıtımı Yapıldı
Malzeme dağıtım törenine katılan Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Muş'ta engelliler için büyük projelerin hayata geçirildiğini söyledi.
Hüseyin Göktürk - 16.02.2013
"Sevgi Kapısı" Projesine Yoğun İlgi
Muş Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, insanların ürettikleri ve faydalı oldukları zaman mutlu olabildiklerini söyledi."Sevgi Kapısı 2" projesine ilgi yoğun oldu.
Hüseyin Göktürk - 12.02.2013
Sodes Projesiyle Meslek Sahibi Olacaklar
Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Sosyal Destek Programı'nın (SODES), kalkınmaya ve sosyal gelişmeye önemli katkı sunduğunu söyledi.
Hüseyin Göktürk - 27.11.2012
Okuma Salonlarına Giden Bin Öğrenciye Kitap Dağıtıldı
Muş Valiliği koordinasyonunda Muş Öğretmenler Derneği tarafından yürütülen ve Kalkınma Bakanlığı tarafından SODES kapsamında finanse edilen 'sanal dershane merkezleri-3' adlı proje ile okuma salonlarına devam eden yaklaşık 1000 öğrenciye kitap dağıtıldı. Öğretmenler Derneği Başkanı Cemil Asi, tamamen dar gelirli ve dershaneye gitme imkanı olmayan öğrencilere yönelik gönüllü eğitim verdiklerini söyledi. Asi, " Projenin 3 sene üst üste desteklenmesi bizleri memnun etti. Bu projede bizi yalnız bırakmayan Valimiz Ali Çınar başta olmak üzere, Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Proje Koordinatörü Bülent Solmazve Proje Koordinatör Yardımcısı Fethi Akman ve proje ofisi çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum.
Hüseyin Göktürk - 09.11.2012
Muş'ta "Tüp Bebek Projesi" Hayata Geçirilecek
Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Muş'ta çocuğu olmayan ve yoksulluktan dolayı tedavi göremeyen vatandaşlar için, "Tüp Bebek Projesi"ni hayata geçireceklerini belirtti.
Hüseyin Göktürk - 09.11.2012
Muş Valiliği'nden Tüp Bebek Projesi
Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan SYDV'den sorumlu Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, SYDV'nin sosyal güvencesi olmayan ailelerin tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmaları için proje başlattığını kaydetti.
Hüseyin Göktürk - 01.11.2012
Muşlular Kano ile Tanıştı
Sosyal Destekleme Programı (SODES) tarafından desteklenen 'Kano-Kürek-Yelken Suyun Bereketi Projesi'nin uygulamalı eğitimleri başladı. Murat Nehri üzerinde kanoya ilk kez binenler suya düşmekten kurtulamadı. Kano yapanları tarihi Murat Köprüsünden izleyen Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Muş'ta su sporlarının yaygınlaşmasını amaçlıyoruz dedi.
Hüseyin Göktürk - 01.11.2012
Muşlular Kano ile Tanıştı
Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, SODES'in Muş'ta etkisini her geçen gün artırdığını söyledi.
Hüseyin Göktürk - 24.10.2012
'Çocuklar Artık Televizyon Eseri Olarak Yetişmiyor'
SODES kapsamında Muş Valiliği koordinasyonunda yürütülen 'Kendimi Evimde Hissediyorum' projesi uygulanmaya devam ediyor. Proje çalışmalarını yerinde inceleyen Valilik Proje Sorumlusu Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, 16 bin öğrencinin projeden faydalandığını söyledi.
Hüseyin Göktürk - 22.10.2012
Muş'ta "Kano-Kürek-Yelken Suyun Bereketi Projesi"
Projeyi inceleyen Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Muş'ta su sporlarını yaygınlaştırmayı amaçladıklarını söyledi.
Hüseyin Göktürk - 21.10.2012
Muş'ta İlk Defa Kano, Kürek ve Yelken Faaliyetleri Başladı
Projeyi yerinde inceleyen Muş Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, SODES'in Muş'ta etkisini her geçen gün artırdığını ifade etti.
Hüseyin Göktürk - 19.10.2012
Muş'ta 200 Çocuk, 10 Dönümlük Alana 400 Fidan Dikti
Muş Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, ağaç sevgisinin, vatan sevgisine eş değer olduğunu söyledi.
Hüseyin Göktürk - 18.10.2012
Kadın Hakları İçin Yürüdüler
Yürüyüşe, Muş Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Solmaz, İl Sağlık Müdürü Dr.
Hüseyin Göktürk - 17.10.2012
Varto Eğitim Derneği'nin 'Benim Dersanem' Projesi ile Başardılar
Varto Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cahit Yamanoğlu, tamamen dar gelirli ve dershaneye gitme imkanı olmayan öğrencilere yönelik gönüllü eğitim verdiklerini söyledi. Yamanoğlu, "Okuma salonumuza devam eden 150 civarında öğrencimiz var. Bu öğrencilerimize Hafta sonları bütün branşlarda SBS kursları verildi. Dersler anlatıldıktan sonra yaprak testler artı denemeler yapıldı. Hafta içi genellikle etüt çalışmaları oluyor hafta sonu da SBS kursu oluyordu. Öğrencilerimiz için SODES kapsamınsa kitap aldık. Yine ders için ayrı fasikül ve yaprak testler alındı, öğrencilere verildi. Ayrıca öğrencilere her ay birer deneme sınavı yapıldı. Sadece bu öğrenciler için değil okullardaki diğer öğrenciler için de seviyelerini görmeleri açısında ilçe çapında da genel deneme sınavlarını yaptık. Haftasonları öğrencileri pikniklere götürdük. Sinemaya götürdük. Sayın Valimiz Ali Çınar başta olmak üzere, Vali Yardımcımız Hüseyin Göktürk, Proje Koordinatörü Bülent Solmaz Koordinatör Yardımcısı Fethi Akman ve SODES Ofisi çalışanlarına desteklerinden dolayı öğrencilerimiz ve velilerimiz adına teşekkür ediyoruz.
Hüseyin Göktürk - 09.10.2012
Okuma Salonundaki Dersane Hizmeti
Öğrencilerin okuma salonlarında çok iyi ders çalıştığını ifade eden Asi, ders programları hakkında şu bilgileri verdi: "Hafta içi genellikle etüt çalışmaları oluyor hafta sonu da SBS kursu oluyordu. Öğrencilerimiz için SODES kapsamınsa kitap aldık. Yine ders için ayrı fasikül ve yaprak testler alındı, öğrencilere verildi. Ayrıca öğrencilere her ay birer deneme sınavı yapıldı. Sadece bu öğrenciler için değil okullardaki diğer öğrenciler için de seviyelerini görmeleri açısında il çapında da genel deneme sınavlarını yaptık. Hafta sonları öğrencileri pikniklere götürdük. Sinemaya götürdük. Onların kırtasiye ihtiyaçları giderildi." Asi, Muş Valisi Ali Çınar, Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, Koordinatörü Bülent Solmaz, Koordinatör Yardımcısı Fethi Akman ve SODES Ofisi çalışanlarına desteklerinden dolayı öğrenciler ve veliler adına teşekkür etti.
Hüseyin Göktürk - 08.10.2012
Muş'ta Sodes Protokolleri İmzalandı
Kültür Merkezi'nde SODES Proje Koordinasyon Ofisi tarafından organize edilen törene Vali Ali Çınar, Vali Yardımcıları Çetin Kılıç, Hüseyin Göktürk, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Kaya, Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Hamdi Bayar, Baro Başkanı Zahit Söylemez, ilçe kaymakamları, kurum amirleri ve SODES hibe yararlanıcıları katıldı.
Hüseyin Göktürk - 08.10.2012
Sodes Protokolleri İmzalandı
2012 yılı SODES Projeleri İmza Töreni görkemli bir programla gerçekleştirildi. Kültür Merkezi'nde SODES Proje Koordinasyon Ofisi tarafından organize edilen imza törenine Vali Ali Çınar, yardımcıları Çetin Kılıç ve Hüseyin Göktürk, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Kaya, Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Hamdi Bayar, Baro Başkanı Zahit Söylemez, ilçe kaymakamları, kurum amirleri ve SODES hibe yararlanıcıları katıldı.
Hüseyin Göktürk - 27.09.2012
Muş'ta Toplum Destekli Kadın Projesi
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen ve Muş Alparslan Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. İskender Dölek'in yönettiği çalıştaya, Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, İl Proje Koordinasyon Merkezi çalışanları, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kadınlar katıldı.
Hüseyin Göktürk - 26.09.2012
Muş'ta 'Toplum Destekli Kadın Projesi Çalıştayı' Yapıldı
Mus Esnaf ve Sanatkarlar Odası toplantı salonunda düzenlenen ve Muş Alparslan Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. İskender Dölek'in yönettiği çalıştaya Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, kamu kurum ve kuruluş amirleri, il proje koordinasyon merkezi çalışanları, bazı STK temsilcileri ile davetliler katıldı.
Hüseyin Göktürk - 28.08.2012
Okuma Salonları Yaz Tatillerinde de Hizmet Veriyor
Cemil Asi Muş Valisi Ali Çınar başta olmak üzere Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, proje ofisi çalışanları teşekkür etti.
Hüseyin Göktürk - 17.08.2012
Vali Çınar, Yetiştirme Yurdu'nda İftara Katıldı
İftar yemeğine Vali Yardımcısı Hüseyin Göktürk, İl Müftüsü Hasan Atlı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamdullah Karasu'nun katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Göktürk Haberleri | Hüseyin Göktürk Kimdir - Haberler - Hüseyin Göktürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Göktürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Haymana doğalgaza kavuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 05:35:22. #1.14#

title