Hüseyin Akan Haberleri

Hüseyin Akan haber, Hüseyin Akan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Akan - 16.09.2019
Aşık hüseyin'i ziyaret eden şarkıcı fatih bulut: adım 'hırsız'a çıktı
SOSYAL medyada 'Çok sevdim yalan oldu' isimli şarkısıyla binlerce kişi tarafından izlenerek ünlenen Fatih Bulut, şarkının yüzde 65'inin ait olduğu ortaya çıkan Aşık Hüseyin Akan'ı ziyaret etti.
Hüseyin Akan - 10.09.2019
Aşık hüseyin akan 'çok sevdim yalan oldu' bana ait (yeniden)
Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşayan Aşık Hüseyin Akan, 'Çok Sevdim Yalan Oldu' isimli şarkının kendisine ait olduğunu ileri sürdü.
Hüseyin Akan - 10.09.2019
Aşık hüseyin akan 'çok sevdim yalan oldu' bana ait
Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşayan Aşık Hüseyin Akan, 'Çok Sevdim Yalan Oldu' isimli şarkının kendisine ait olduğunu ileri sürdü.
Hüseyin Akan - 10.09.2019
Dha yurt bülteni - 15
Görüntü Dökümü ------------ Yunus polislerinden detay Asayiş Şube Müdürü'nün motosikletle uygulamaya katılması Detaylar Haber-Kamera: Tayfur KARA, Hakan AKGÜN/SAMSUN,   ======================= Aşık Hüseyin Akan: 'Çok Sevdim Yalan Oldu' bana ait Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşayan Aşık Hüseyin Akan, 'Çok Sevdim Yalan Oldu' isimli şarkının kendisine ait olduğunu ileri sürdü.
Hüseyin Akan - 15.08.2016
Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Devir Teslim
SAMSUN(AA) - Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Sait Bilgiç, görevi Prof. Dr. Hüseyin Akan'dan devraldı.
Hüseyin Akan - 05.08.2016
Omü Rektörü Akan'dan Veda Ziyaretleri
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan, Samsun Valisi İbrahim Şahin ile Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a veda ziyaretinde bulundu.
Hüseyin Akan - 05.08.2016
Rektör Akan'dan Veda Mesajı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan, görev süresinin bugün sona ermesi nedeniyle veda mesajı yayımladı.
Hüseyin Akan - 04.08.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
OMÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan da Türkiye'nin hangi zorluklarla elde edildiğinin hatırlanması için böyle bir parkın ve şehitler anıtının üniversite içinde olmasının anlamlı olduğunu belirtti.
Hüseyin Akan - 20.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi
Yükseköğretim Kurulunun (YÖK) Türkiye genelinde bin 577 dekanın istifasını istemesinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesine (OMÜ) bağlı bütün fakültelerin dekanlarının istifalarını sunduğu, fakültelerin idaresini Rektör Prof. Dr. Hüseyin Akan'ın uhdesine aldığı belirtildi.
Hüseyin Akan - 12.07.2016
Omü Üniversitesi Sandık Başında
Üniversitede 8 yıl görev yapan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Akan'ın hizmet süresinin dolması nedeniyle yeni rektörü belirlemek amacıyla seçime gidildi.
Hüseyin Akan - 01.07.2016
Omü Tıp Fakültesinde Mezuniyet Sevinci
Gerek özel hastanelerin, gerekse kamu hastanelerinin çekirdeğini doktorların oluşturduğu vurgulayan Şahin, şunları kaydetti: "Kamu hastanelerinde çalışan doktorun davranışı ile özel hastanelerde çalışan doktorun davranışının farklılığını hepimiz görüyoruz ve görüyorsunuz. Onun için biraz da iç dünyamızda bir muhasebe yapmamız gerekir diyorum. Gerçekten mezun olduğunuz fakülte, sadece Samsun ve civarında değil Türkiye'de birkaç fakülteden sonra ısrarla aranan ve talep edilen mezunların okuduğu bir fakülteden mezun oluyorsunuz. Sanırım bunun gururunu yaşıyorsunuz. Ondokuz Mayıs Üniversitesi bir değerdir. Yine Tıp Fakültesi Ondokuz Mayıs Üniversitesi içerisinde ayrı bir değerdir. Onun için sizleri ve bizlerin bu fakülteyi daha yukarıya çekmek ve daha yukarılara yüceltme noktasında ciddi çaba içerisinde olmamız gerekiyor. " OMÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan ise doktorların görevinin toplumun ve bireyin sağlığını korumak olduğunu dile getirerek, "Ortaya çıkan hastalıklara ve bozukluklara müdahale ederek o hastalıkları ortadan kaldırmaktır.
Hüseyin Akan - 10.06.2016
Omü Sağlık Bilimleri Fakültesi İlk Öğrencilerini Mezun Etti
Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu'nda düzenlenen mezuniyet töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Akan, mezun olan öğrencilere başarılar diledi.
Hüseyin Akan - 04.06.2016
İnsanlara 1 Yıl Sonra Yapay Kan Verilmeye Başlanacak"
"Her kan grubundaki insana verilebilecek" İnsanların acil olaylarda ilk 1 veya 2 saatte kan kaybından ölebildiğine işaret eden Ayhancı, şunları kaydetti: "İlk müdahale çok önemli. Ürettiğimiz yapay kanı ambulanslarda taşıyabileceğiz, oda sıcaklığında. Bu kanı bir veya bir yıldan biraz daha fazla süre muhafaza edebiliyoruz. Ambulanslarda, hastanın kaybettiği kan hemen verilebilecek, kan kaybından ölmesi önlenecek. Zaten hastalar kanama durumunda ilk anlarda hayatını kaybediyor. Kansızlıktan, kan kaybından ölümün önüne geçmek, savaşlarda askerlerimizin kan kaybından ölmesini önlemek için kan grubuna bakmadan hemen verilebilecek. Çünkü yapay kanın kan grubu yok. Her kan grubuna verilebiliyor. Biyo uyumlu kan olacak, hastanın hayatını kurtardıktan 30 saat sonra dönüşüp böbrekten dışarı atılacak." Zirvenin açılışına, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan ile Türkiye genelindeki üniversitelerden bilim insanları da katıldı.
Hüseyin Akan - 03.06.2016
Kavak Meslek Yüksekokulunda Mezuniyet Töreni
Yüksekokul bahçesinde düzenlenen törende konuşan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan, Kavak Meslek Yüksekokulu'na 2008 yılında geldiğinde eğitim öğretim yapılan binanın eski ve sağlıksız olduğunu, şimdi ise yeni bir binaya kavuştuklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Akan Haberleri | Hüseyin Akan Kimdir - Haberler - Hüseyin Akan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Akan kimdir, hayatı ve biyografisi. Burdur'da iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 01:16:58. #1.15#

title