Hkü'de 4. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali Başlıyor
Haberler » Yerel » Hkü'de 4. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali Başlıyor - Haberler

Hkü'de 4. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali Başlıyor

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin (HKÜ) gelenekselleşen Bilim, Kültür ve Sanat Festivali’nin ilk gününde sahne alacak olan ünlü sanatçı Burcu Güneş, ve ünlü DJ Hüseyin Karadayı canlı performansıyla Gazianteplileri coşturacak.

Hkü'de 4. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali Başlıyor

Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nin (HKÜ) gelenekselleşen Bilim, Kültür ve Sanat Festivali'nin ilk gününde sahne alacak olan ünlü sanatçı , ve ünlü DJ canlı performansıyla Gazianteplileri coşturacak.

Birçok etkinliğin yer aldığı festivalde katılımcılar aynı zamanda, Karagül Dizisi Yönetmeni 'nun, aynı dizinin oyuncusu Mesut Akusta'nın, Sunucu Hande Sarıoğlu'nun ve Yapımcı, Yönetmen ve Sunucu Gülhan Şen'in Söyleşilerine katılabilecekler. Farklılıkları zenginlik olarak kabul eden, araştıran, sorgulayan, hukuka ve demokratik değerlere bağlı, dünyanın rekabetçi piyasalarında yer alacak mezunlar vermeyi amaçlayan HKÜ'de, 4. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali başlıyor. 14-15 Mayıs 2014 tarihleri arasında kültürel, sanatsal ve sportif olmak üzere birçok etkinliğin yer alacağı festival, renkli görüntülere sahne olacak. 14 Mayıs 2014'te kapılarını tüm halka açacak olan festival, fotoğraf sergisiyle başlayacak. Açılış Töreni, çelenk koyma ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz açılış konuşmasıyla devam edecek. Açılış Töreninin ardından halk oyunları gösterisi programı gerçekleştirilecek. - GAZİANTEP

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler