HAYDAR AKAR HABERLERİ

Haydar Akar haber, Haydar Akar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haydar Akar

Haydar Akar

Doğum Yeri Kocaeli / Türkiye
Doğum Tarihi 21.12.1963 - ...

Haydar Akar Kimdir ?

Haydar Akar, 21 Aralık 1963'te İzmit'te doğdu. Babasının adı Celal, annesinin adı Emine'dir. Matematikçi, Sistem Analisti; Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü bitirdi. Türk Pirelli Lastikleri AŞ'de görev başladı ve 23 yıl burada görev yaptı. Bilgisayar Sistemleri Yöneticiliği görevini yürüttü. 27.
Biyografinin devamı için tıklayın
Haydar Akar - Bugün
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin teklif, TBMM Genel Kurulda kabul edildi (2)
TBMM Başkanvekili Haydar Akar, kanunun kabul edilmesinin ardından birleşimi 20 Ekim Salı günü saat 15.
Haydar Akar - Dün
TBMM Genel Kurulu
"Sayın Bilgiç kadar hiç cevap vermiyorum" TBMM Başkanvekili Haydar Akar, AK Parti Grup Başkanvekili Turan'ın, Meclis Başkanlığı tezkeresine yönelik "oylama yapılmayacağı" yönündeki sözlerinin doğru olmadığını, tezkerenin oylanması gerektiğini, iç tüzük gereği de oylama öncesinde 20 milletvekilinin yoklama talep edebileceğini anlattı.
Haydar Akar - Dün
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Haydar Akar başkanlığında toplandı.
Haydar Akar - 14.10.2020
TBMM Genel Kurulu
Yapılan iki yoklamada da toplantı yeter sayısı bulunamayınca TBMM Başkanvekili Haydar Akar, birleşimi yarın saat 14.
Haydar Akar - 14.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Haydar Akar başkanlığında toplandı.
Haydar Akar - 14.10.2020
Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Başkanvekili Haydar Akar'ın bu talebi yerinde bulmaması üzerine Özel, usul tartışması açılmasını istedi.
Haydar Akar - 13.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Haydar Akar başkanlığında toplandı.
Haydar Akar - 2.9.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Özel, 30 Ağustos'un yasaklandığını ileri sürerek, Anıtkabir'e ana muhalefet partisinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile TBMM Başkanvekili Haydar Akar olmak üzere, sadece iki kişiye davet geldiğini öne sürdü.
Haydar Akar - 23.7.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
Komisyonun yerinde olmaması üzerine TBMM Başkanvekili Haydar Akar, birleşimi, 28 Temmuz Salı günü saat 15.
Haydar Akar - 23.7.2020
İstihdam paketi, TBMM'de kabul edildi
TEKLİFİN GÖRÜŞMELERİ SIRASINDA TARTIŞMA ÇIKTI TBMM Genel Kurulu'nda, teklifin görüşmeleri sırasında AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan ile CHP'li Özgür Özel arasında, 'Lozan Antlaşması' tartışması yaşandı. Özgür Özel'in, Lozan Anlaşması ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasını Genel Kurul'da okuyunca, Özkan tepki gösterdi. İki grup başkanvekili arasında, 'Lozan Türkiye'nin tapusu mu, değil mi' tartışması yaşandı. Tartışmanın uzaması üzerine Meclis Başkanvekili Haydar Akar araya girerek, tarafları sakinleştirdi.
Haydar Akar - 23.7.2020
Son dakika haberleri: İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Başkanvekili Haydar Akar, İçtüzük'e göre bunun mümkün olamayacağını söyledi.
Haydar Akar - 23.7.2020
TBMM Genel Kurulu
Bu sırada TBMM Başkanvekili Haydar Akar, AK Partili Özkan'a, söz konusu eleştirilere cevaben istediği kadar yerinden veya kürsüden söz verebileceğini söyledi.
Haydar Akar - 23.7.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Haydar Akar başkanlığında toplandı.
Haydar Akar - 23.7.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi Genel Kurulda
Kanun teklifinin 5 maddeden oluşan birinci bölümünün tamamlanmasının ardından TBMM Başkanvekili Haydar Akar, birleşime ara verdi.
Haydar Akar - 22.7.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Haydar Akar başkanlığında toplandı.
Haydar Akar - 22.7.2020
Hukuk davalarına ilişkin yargı paketi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (4)
TBMM Başkanvekili Haydar Akar, teklifin kabul edilmesinin ardından, birleşimi saat 14.
Haydar Akar - 22.7.2020
TBMM Genel Kurulunda AK Parti ile HDP milletvekilleri arasında tartışma
Bunun üzerine AK Parti milletvekilleri, HDP'li Kaya'ya tepki gösterdi. TBMM Başkanvekili Haydar Akar, tartışmanın sürmesi üzerine birleşime ara verdi.
Haydar Akar - 21.7.2020
TBMM Genel Kurulu'nda tartışma
HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, Hukuk Muhakemeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi görüşmelerinin 61. maddesi üzerine söz aldı. Kaya, HDP'den ihraç edilen Tuma Çelik ile ilgili olarak kendisinin en sert tepkiyi verdiğini belirterek, mağdurun ismini avukatının açıklamasını okurken duyduğunu ifade etti. Bunun üzerine AK Parti kadın milletvekilleri Kaya'ya itiraz etti. Kaya yerine oturduktan sonra da tartışma devam etti. TBMM Başkanvekili Haydar Akar oturuma beş dakika ara verdi.
Haydar Akar - 21.7.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Başkanvekili Haydar Akar, kurtuluş mücadelesini yöneten ve Cumhuriyet'i ilan eden TBMM'nin başkanvekili görevinde bulunmaktan büyük onur duyduğunu söyledi.
Haydar Akar - 9.7.2020
TBMM kararları Resmi Gazete'de
TBMM Başkanlık Divanı üyelikleri için yapılan seçime dair kararda ise AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, HDP Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş'un TBMM Başkanvekilliğine seçildiği belirtildi.
Haydar Akar - 7.7.2020
Mustafa Şentop yeniden TBMM Başkanı seçildi
AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, HDP Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, TBMM Başkanvekilliğine seçildi.
Haydar Akar - 22.6.2020
Kalp krizinden yaşamını yitiren komiser yardımcısı toprağa verildi
Gölcük'te dün evinde kalp krizi geçiren komiser yardımcısı Fatih Perçin, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. 3 çocuk babası Fatih Perçin'in ölüm haberini alan yakınları, gözyaşlarına boğuldu. Perçin'in cenazesi evinin önüne getirilerek dualar edilip, helallik alındı. Cenaze ardından Mimar Sinan Camii'nin yanında bulunan Tersane İlkokulu'nun bahçesine getirildi. Burada kılınan cenaze namazına Kocaeli Vali Yardımcısı Dursun Balaban, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz, Donanma Komutanlığı Ana Üst Komutanı Tuğamiral Levent Tezcan, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan, Perçin'in ailesi, daire müdürleri, polis ve vatandaşlar katıldı.
Haydar Akar - 22.6.2020
Kalp krizi sonucu vefat eden komiser yardımcısı toprağa verildi
Cenazeye, Kocaeli Vali Yardımcısı Dursun Balaban, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Cumhuriyet Başsavcısı Ökkeş Alparslan Karcı, Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral Refik Levent Tezcan, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ile yakınları ve meslektaşları katıldı.
Haydar Akar - 18.6.2020
CHP, TBMM Başkanvekilliğine Kocaeli Milletvekili Haydar Akar'ı aday gösterdi
CHP, TBMM Başkanvekilliğine Kocaeli Milletvekili Haydar Akar'ı aday gösterdi.
Haydar Akar - 5.3.2020
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin arasında "siyasette kullanılan dil" konusunda tartışma yaşandı.
Haydar Akar - 25.2.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP İstanbul Milletvekili Cemal Çetin, "Almanya'nın Hanau şehrinde Türklere yönelik gerçekleştirilen ırkçı saldırılar", CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, "Hızlı tren ve Sakarya-İstanbul bölgesel trenleri", AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 102.
Haydar Akar - 20.2.2020
Almanya'daki ırkçı terör saldırısına tepkiler
"Avrupa'da yükselen ırkçılığa somut bir örnek" Avcı, heyetin AGİT bünyesinde ırkçılık, yabancı düşmanlığı gibi konuların da ele alındığı toplantılara katıldığını aktararak, şu ifadeleri kullandı: "Özellikle Avrupa'da yükselmekte olan ırkçı, şoveniz, yabancı düşmanı, İslamofobik eğilimlerin arz ettiği tehlikelerin somut bir örneğiyle karşı karşıya olduğumuzu bütün arkadaşlarım, katıldıkları komisyon toplantılarında vurguladı. Türk heyeti olarak, AGİT Parlamenterler Asamblesinin bir ortak açıklama yaparak, Avrupa'da yükselmekte olan bu tür tehlikeli eğilimlere bir kez daha dikkat çekmesi ve tedbirler alması için önerilerde bulunmasının yerinde olacağını vurguladık." AGİT Parlamenterler Asamblesinin Türk heyetinde Avcı'nın yanı sıra eski Sağlık Bakanı ve AK parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın yer alıyor.
Haydar Akar - 7.2.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Kocaeli'nde ziyaretlerde bulundu
Kocaeli'ne gelen Kılıçdaroğlu'nu, İzmit Belediyesi önünde CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, meclis üyeleri ve partililer karşıladı.
Haydar Akar - 7.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- HDP İl binası önü Ailelerin oturma eyleminden görüntü Salih Adak'ın konuşması Oğlunun fotoğrafından detay Genel ve detay Haber Kamera: Nurettin FİDANCAN, Elif FİLİZ/ DİYARBAKIR, ================================== Kılıçdaroğlu'ndan İzmit'te kardeşlerine ziyaret (2) KILIÇDAROĞLU ŞEHİDİN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kardeşlerini ziyaretinin ardından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'i makamında ziyaret etti. Kılıçdaroğlu daha sonra, Van Bahçesaray'da çığ felaketinde şehit düşen ve dün toprağa verilen Astsubay Çavuş Fatih Karagöz'ün ailesini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu'na, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar eşlik etti.
Haydar Akar - 28.1.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, araştırma komisyonu kurulması konusunda bütün partilerden destek beklediklerini ifade etti.
Haydar Akar - 19.12.2019
2020 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Akbaşoğlu'nun, "Yuvacık Barajı'ndaki yolsuzluğu ve hırsızlığı Yuvacık Barajı'yla beraber yıkasanız temizleyemezsiniz." sözlerinin ardından, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Yuvacık Barajı'nın 524 milyon dolara mal olduğunu kaydetti.
Haydar Akar - 16.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, iktidarın "yolsuzluk" yaptığını ileri sürerek, bazı ulaştırma projelerine yönelik gerçekleşme ve ödeme bilgilerini verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haydar Akar Haberleri | Haydar Akar Kimdir - Haberler - Haydar Akar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haydar Akar kimdir, hayatı ve biyografisi. Kamu mali yönetimi ve kontrolüne ilişkin teklif, TBMM Genel Kurulda kabul edildi (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.10.2020 17:14:57. #1.14#
title