Hayat Eve Sığar Haberleri

Hayat Eve Sığar haber, Hayat Eve Sığar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayat Eve Sığar - Dün
Son dakika haberleri... Sağlık Bakanı Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (1)
Koca, bu dönemde salgın yönetimi ve çalışma rehberleri ile salgın döneminde kontrollü sosyal hayatın nasıl olabileceğine odaklanıldığını, Hayat Eve Sığar uygulaması ve HES kodunun artık en çok kullanılan araçlara dönüştüğünü dile getirdi.
Hayat Eve Sığar - 19.06.2021
4 Yarışmanın Ödülleri Sahiplerini Buldu
Başkan Pekyatırmacı; "Çocuklarımızın var olan potansiyellerini ortaya çıkardık" Programın açılış konuşmasını yapan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı; "2020 Mart ayından bu yana ülke olarak hakikaten zorlu bir dönemi yaşıyoruz. Bu süre zarfında çocuklarımız okullarına gidemediler, iş yerlerimizden kapalı kalanlar oldu, kurumlarımızda istediğimiz manada mesaimizi gerçekleştiremedik. Bu günde bu programı çok daha geniş kapsamlı yapmak isterdik ama tam manasıyla rahatlamayı tam sağlayamadığımız için çok da geciktirmeden bu yarışmalarda netice elde etmiş yavrularımıza bir an önce hediyelerini sunalım istedik. Süreç içerisinde özellikle evlerinde kalan çocuklarımızın vakitlerini iyi bir şekilde geçirebilmeleri ve kendilerini daha iyi hissetmeleri için pek çok organizasyona imza attık. Online olarak da olsa çocuklarımızla, gençlerimizle bir arada olmanın yollarını aradık. Bu manada pek çok online organizasyon gerçekleştirdik ve çocuklarımız da büyük bir istekle bu organizasyonlarımıza katıldılar. Öncelikli olarak Hayat Eve Sığar dedik ve çocuklarımızdan pandemi sürecinde duygularını düşüncelerini ifade etme anlamında resimler istedik.
Hayat Eve Sığar - 11.06.2021
Kısıtlamalar gevşetilince "dünya kenti Ani" ziyaretçilerine kavuştu
Ören yerine gelenlerin HES kodu sorgulaması yapılıyor Ören yerine gelenler, girişteki özel güvenlik görevlilerince Kovid-19 virüse taşıyıp taşımadıklarının belirlenmesi amacıyla Hayat Eve Sığar (HES) kodu sorgulanarak içeri alınıyor.
Hayat Eve Sığar - 10.06.2021
T.C. Kuşadası Belediyesi
T. C. Kuşadası Belediyesi | PANDEMİ SÜRECİNDE VATANDAŞA BİR KOLAYLIK DAHA Kuşadası Belediyesi, belediye hizmet binalarının girişinde HES kodu oluşturma uygulamasına bir yenilik daha ekledi. Kişiye ait HES kodları, Bilgi İşlem Müdürlüğü personeli tarafından kare kod haline getiriliyor. Kare kodlar daha sonra küçük bir anahtarlığın içine yerleştirilerek vatandaşlara teslim ediliyor. HES KODLU ANAHTARLIK İLE İŞLEMLERDE RAHATLIK Kuşadası Belediyesi, koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında belediye hizmet binalarına girişte Hayat Eve Sığar (HES) kodu oluşturma ve sorgulama işlemini sürdürüyor.
Hayat Eve Sığar - 07.06.2021
Sultanbeyli'de kademeli normalleşme döneminde denetimler devam ediyor
Sultanbeyli İlçe Salgın Denetim Merkezi Ekipleri, 21 Ağustos 2020 ile 7 Haziran 2021 tarihleri arasında 157 bin 807 iş yeri ve 319 bin 583 izolasyon denetimi olmak üzere toplam 477 bin 390 denetim gerçekleştirdi. Sultanbeyli Kaymakamlığı tarafından oluşturulan ve içerisinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, Sultanbeyli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve çok sayıda kamu kurum personelinin bulunduğu İlçe Salgın Denetim Merkezi ekipleri, Sultanbeyli'de bulunan 15 mahallede düzenli olarak denetim gerçekleştiriyor. Ayrıca Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması, 112 ve 155 üzerinden İlçe Salgın Denetim Merkezi'ne iletilen 4 bin 201 adet ihbar ekipler tarafından değerlendiriliyor.
Hayat Eve Sığar - 01.06.2021
"15. eTürkiye Ödülleri" sahiplerini buldu
"Kamudan İş dünyasına e-Hizmetler Kategorisi"nde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı "TSE 360 Projesi", "Kamudan Vatandaşa e-Hizmetler Kategorisi"nde Sağlık Bakanlığı "Hayat Eve Sığar (HES)", "Kamudan Kamuya e-Hizmetler Kategorisi"nde İçişleri Bakanlığı "Afet Yönetimi ve Karar Destek Sistemi (AYDES)", "Küçük Ölçekli Belediye Kategorisi"nde Artvin Belediyesi "Biz Burdayız (SMARTviN)", "Orta Ölçekli Belediye Kategorisi"nde Kadıköy Belediyesi "Zamandan ve Mekandan Tasarruf Yönetimi ile Eksper ve Bilirkişi Dijital Arşiv Elektronik Paylaşım Uygulaması", Büyük Ölçekli Belediye Kategorisi'nde "İstanbul Büyükşehir Belediyesi Askıda Fatura" ödüle layık görüldü.
Hayat Eve Sığar - 01.06.2021
15'inci eTürkiye Ödülleri sahiplerini buldu
Kamudan İş dünyasına eHizmetler Kategorisi: Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı-TSE 360 Projesi Kamudan Vatandaşa eHizmetler Kategorisi: Sağlık Bakanlığı-Hayat Eve Sığar (HES) Kamudan Kamuya eHizmetler Kategorisi: İçişleri Bakanlığı-Afet Yönetimi ve Karar Destek Sistemi (AYDES) Küçük Ölçekli Belediye Kategorisi: Artvin Belediyesi-Biz Burdayız (SMARTviN) Orta Ölçekli Belediye Kategorisi: Kadıköy Belediyesi-Zamandan ve Mekandan Tasarruf Yönetimi ile Eksper ve Bilirkişi Dijital Arşiv Elektronik Paylaşım Uygulaması Büyük Ölçekli Belediye Kategorisi: İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Askıda Fatura Ayrıca, önceki yıllarda eTR ödülü almış olan projelerin gelişimlerinin takip edilmesi ve projelerin kazanımlarının değerlendirilmesi sonucunda TÜSİAD-TBV eTR Yürütme Kurulu tarafından 'En İyi Gelişim Gösteren Proje Ödülü', Orman Bakanlığı'nın Tarım ve Orman Bakanlığı- Orman Yangılarını Havadan İzleme, Değerlendirme ve Yönetme Platformu Projesi'ne (ORDEP) verildi.
Hayat Eve Sığar - 01.06.2021
TBV "15. eTürkiye Ödülleri" sahiplerini buldu
Kamudan İş dünyasına eHizmetler Kategorisi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı-TSE 360 Projesi Kamudan Vatandaşa eHizmetler Kategorisi Sağlık Bakanlığı-Hayat Eve Sığar (HES) Kamudan Kamuya eHizmetler Kategorisi İçişleri Bakanlığı-Afet Yönetimi ve Karar Destek Sistemi (AYDES) Küçük Ölçekli Belediye Kategorisi Artvin Belediyesi-Biz Burdayız (SMARTviN) Orta Ölçekli Belediye Kategorisi Kadıköy Belediyesi-Zamandan ve Mekandan Tasarruf Yönetimi ile Eksper ve Bilirkişi Dijital Arşiv Elektronik Paylaşım Uygulaması Büyük Ölçekli Belediye Kategorisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Askıda Fatura Ayrıca, önceki yıllarda eTR ödülü almış olan projelerin gelişimlerinin takip edilmesi ve projelerin kazanımlarının değerlendirilmesi sonucunda TÜSİAD-TBV eTR Yürütme Kurulu tarafından "En İyi Gelişim Gösteren Proje" Ödülü, Orman Bakanlığı'nın Tarım ve Orman Bakanlığı- Orman Yangılarını Havadan İzleme, Değerlendirme ve Yönetme Platformu Projesi'ne (ORDEP) verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hayat Eve Sığar Haberleri | Hayat Eve Sığar Haber - Haberler - Hayat Eve Sığar haberleri, son dakika hayat eve sığar haber ve gelişmeleri burada. Bakan Koca: Cumadan itibaren 18 yaşından gün almış olan herkes randevu alabilir olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 10:36:09. #1.15#

title