HASAN HÜSEYİN UZUN HABERLERİ

Hasan Hüseyin Uzun haber, Hasan Hüseyin Uzun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Hüseyin Uzun

Hasan Hüseyin Uzun

Doğum Yeri Bartın / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Hasan Hüseyin Uzun Kimdir ?

Hasan Hüseyin Uzun, 1964 yılında Ulus'da Doğdu. Üniversite eğitimini ilk önce Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Meslek Yüksek okulu İnşaat Programı sonrasında ise Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi, ayrıca Bartın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yönetim Muhasebesi ve Çağdaş Yönetim Sistemleri Yüksek Lisans eğitimini aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Hüseyin Uzun - 01.04.2021
AK Parti Bartın Milletvekili Tunç, Ulus'ta temaslarda bulundu
Ulus İlçe Devlet Hastanesi'nde sağlık çalışanlarıyla bir araya gelen Tunç, daha sonra Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun'a ziyarette bulundu.
Hasan Hüseyin Uzun - 30.03.2021
Ulus Belediye Başkanı Uzun'dan esnaf ziyaretleri
Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, ilçede esnaf ziyaretinde bulundu.
Hasan Hüseyin Uzun - 22.02.2021
Ulus'ta Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı
Yıl içinde yapılacak çalışmalarla ilgili planlama da yapılan toplantıya, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ali Bitkin, İlçe Emniyet Amiri Abdullah Muhammet Aydın ile ilgili kurum müdürleri katıldı.
Hasan Hüseyin Uzun - 27.11.2020
Bartın'ın Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kovid-19'a yakalandı
Bartın'ın Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Hasan Hüseyin Uzun - 11.11.2020
Ulus'ta pandemi değerlendirme toplantısı yapıldı
Toplantıya, Vali Yardımcısı Abdullah Akdaş, Ulus Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç, Bartın İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, İl Jandarma Komutanı Albay Fahri Semiz, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, ilçeye bağlı beldelerin belediye başkanları ve kurum müdürleri katıldı.
Hasan Hüseyin Uzun - 11.10.2020
Son dakika haberleri: Bartın?ın doğa harikası, 'kesin korunacak hassas alan' tescil edildi
'BÖLGEMİZ TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLACAK' Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Ulukaya şelalesi ve seyir terası bölgesinde incelemelerde bulundu.
Hasan Hüseyin Uzun - 28.09.2020
Milletvekili Tunç'tan inceleme
Küre Dağları Milli Parkı'nın Avrupa'nın 13'üncü, Türkiye'nin ise tek PanParks üyesi park olduğunu belirten Tunç, şöyle konuştu: "Küre Dağları Milli Parkımız hem Kastamonu hem de Bartın'ımızın ortak bir değeri. Küre Dağları Milli Parkı'nın ziyaretçi sayısını artırmak için son zamanlarda önemli yatırımlar yaptık. Ziyaretçi merkezlerimizi inşa ettik. Giriş kapıları, seyir terasları, yollar inşa ettik. Şimdi de Aşağıköy Yukarımahalle'de Ulus'un çevresindeki güzellikleri gösteren seyir terasımızı yaptık. Bölgemize bu değerleri kazandırıyoruz. Turist, Bartın'a geldiğinde sadece Amasra'da balık yiyip gitmesin istiyoruz. Gelsin, gezsin, ilde etkinliklere katılsın. Bunun amacındayız." Tunç'a incelemesinde Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Küre Dağları Milli Park Müdürü Ali Bozkurt, Ulus ve Köylere Hizmet Getirme Başkanı Lütfi Okçu da eşlik etti.
Hasan Hüseyin Uzun - 02.09.2020
Bartın Valisi Güner'den Ulus ilçesine ziyaret
Vali Sinan Güner, Ulus Kaymakamlığını da ziyaret ederek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında ilçe genelinde yürütülen çalışmalar ve devam eden yatırımlar hakkında Kaymakam Vekili Ümit Şeref Kayacan'dan bilgi aldı. Güner ayrıca, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, İlçe Emniyet Amiri Abdullah Muhammed Aydın, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mehmet Ali Bitkin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Ok ve İlçe Salgın Denetim Merkezi ekibi ile toplantıda bir araya geldi.
Hasan Hüseyin Uzun - 10.08.2020
AK Parti Bartın Milletvekili Tunç'tan inceleme
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus ilçesinde atıksu arıtma tesisi inşaat şantiyesinde incelemede bulundu. Tunç, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclisi Üyesi Ali Eyüpustaoğlu, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, AK Parti İlçe Başkanı Hikmet Çalık ve İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Saraç ile bir araya gelerek ilçedeki çalışmaları değerlendirdi.
Hasan Hüseyin Uzun - 04.02.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Ulus ilçesinde dün gece metrekareye 34 kilogram yağış düştü. İlçe merkezinden geçen Uluçay Deresinde su yükseldi. Alpı Deresi üzerinde bulunan Ulus Belediyesi'ne ait atık su terfi istasyonu sular altında kalarak, zarar gördü. Derenin yan kenarlarında bulunan istinat duvarının 60 metrelik bölümü çöktü. Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, zarar gören terfi istasyonunda ve yıkılan istinat duvarının bulunduğu alanda incelemelerde bulundu.
Hasan Hüseyin Uzun - 04.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Ulus ilçesinde dün gece metrekareye 34 kilogram yağış düştü. İlçe merkezinden geçen Uluçay Deresinde su yükseldi. Alpı Deresi üzerinde bulunan Ulus Belediyesi'ne ait atık su terfi istasyonu sular altında kalarak, zarar gördü. Derenin yan kenarlarında bulunan istinat duvarının 60 metrelik bölümü çöktü. Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, zarar gören terfi istasyonunda ve yıkılan istinat duvarının bulunduğu alanda incelemelerde bulundu.
Hasan Hüseyin Uzun - 02.10.2019
Bartın'da cami lojmanı açılışı
Tunç, Ulus Kaymakamı Zeynep Acar, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Saraç ile yapımı tamamlanan cami lojmanının açılışını yaptı.
Hasan Hüseyin Uzun - 26.07.2019
Kazada hayatını kaybeden anne ve kızı yan yana toprağa verildi
Kazada hayatını kaybeden anne ve kızı yan yana toprağa verildi 1 ay sonra nişanı vardı, kazada hayatını kaybetti BARTIN - Karabük'ün Safranbolu ilçesinde tomruk yüklü kamyon ile çarpışan otomobilde hayatlarını kaybeden 45 yaşındaki Fatma Çelebi ile 24 yaşındaki kızı Nihal Çelebi, Bartın'ın Ulus ilçesine bağlı Karakışla köyünde toprağa verildi. Anne ve kızının Bartın Devlet Hastanesi morgundan alınan cansız bedenleri ilk olarak köyün Alnek Mahallesi'ndeki evlerinin önüne getirildi. Ağustos ayında nişan hazırlığı yapan Nihal Çelebi'nin tabutuna duvağın serildiği cenazede anne ve kızın yakınları ile akrabaları güçlükle ayakta durdu. Burada okunan duaların ardından anne ve kızın tabutları Alnek Mahallesi Camii'ne getirildi. İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından anne ve kız köy mezarlığında yan yana defnedildi. Cenazeye Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun'da katılarak taziye dileklerini iletti.
Hasan Hüseyin Uzun - 25.07.2019
Kazada ölen Nihal'in tabutunun üzerine duvak örtüldü
Fatma Çelebi ve kızı Nihal Çelebi'nin cenazeleri, otopsi işlemlerinin ardından yakınları tarafından teslim alınarak Bartı'ın Ulus ilçesi Karakışla köyüne getirildi. Alnek Mahallesi Camii'nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazına Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, ailenin yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Hüseyin Uzun - 25.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-18
DUVAK KONULDU Fatma Çelebi ve kızı Nihal Çelebi'nin cenazeleri Bartın'ın Ulus ilçesi Karakışla Köyü'ne getirildi. Alnek Mahallesi Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazına Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, ailenin yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Hüseyin Uzun - 31.03.2019
Bartın Son
MERKEZToplam Sandık : 154Toplam Seçmen : 50.817Açılan Sandık : 124Açılan Sandık Oranı : % 80,52Kullanılan Oy : 31.750Geçerli Oy : 31.008Katılım Oranı : % 77,84PARTİADAYOY ORANIOY SAYISIMHPCEMAL AKIN% 36,3711.277AK PARTİYUSUF ZİYA ALDATMAZ% 36,2111.227CHPMEHMET ARSLAN% 25,337.
Hasan Hüseyin Uzun - 31.03.2019
2019 Yerel Seçim Sonuçları
Bartın'ın Ulus ilçesinde belediye başkanlığını, kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Hasan Hüseyin Uzun kazandı.
Hasan Hüseyin Uzun - 31.03.2019
Bartın'da Toplam 4 İlçeden Resmi Olmayan Sonuçlara Göre, Seçim Sonucu Belli Olan 1'inde AK Parti...
Resmi olmayan sonuçlara göre Bartın'da belli olan ilçelerde kazanan belediye başkanları ve partileri şöyle: Ulus - Hasan Hüseyin Uzun - AK Parti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Hüseyin Uzun Haberleri | Hasan Hüseyin Uzun Kimdir - Haberler - Hasan Hüseyin Uzun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Hüseyin Uzun kimdir, hayatı ve biyografisi. KADINLAR EVDE YAPTIKLARI ÜRÜNLERİ, KURDUKLARI KOOPERATİFTE SATACAK.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 05:49:26. #1.14#

title