HASAN HÜSEYİN KAYA HABERLERİ

Hasan Hüseyin Kaya Haberleri

Hasan Hüseyin Kaya haber, Hasan Hüseyin Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Hüseyin Kaya - 6.3.2019
Kesin Aday Listesi - Eskişehir
Eskişehir'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Hasan Hüseyin Kaya - 20.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Eskişehir'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Hasan Hüseyin Kaya - 19.11.2018
PTT Kargo, Çubuk Turşusunu Yüzde 60 İndirimli Taşıyacak
Ankara PTT Başmüdürü Hasan Hüseyin Kaya, Çubuk Turşucular ve Yaş Sebze, Meyve Üretim Kooperatifi ile yaptıkları protokol çerçevesinde Çubuk turşusunu, yaptıkları önemli oranda indirimle taşıyacaklarını söyledi.
Hasan Hüseyin Kaya - 9.9.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
Savcılık ifadelerinden sonra tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edilen komiser yardımcıları Ali Ulu, Ahmet Yaşar, Selman Sönmez, Hasan Hüseyin Kaya, Ali Karaaslan, Eyüp Sargın ile polis memurları İbrahim Solmaz, Aykut Arslan, Yusuf Enes Özen, Ümit Kızmaz, Hakan Karaca ve Turgay İnci tutuklandı.
Hasan Hüseyin Kaya - 14.4.2015
Demokrat Parti Aday Listesini Açıkladı
Demokrat Parti 81 il, 85 seçim bölgesinde 550 milletvekili adayından oluşan listelerini YSK'ya teslim etti.
Hasan Hüseyin Kaya - 2.2.2015
Gediz'de, 'Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu' Toplantısı
Toplantıya İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Turgut Çıtak, Meslek Yüksek Okulu Temsilcisi Mehmet Ali Dinçay, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Demir, Emniyet Müdür Vekili Hasan Hüseyin Kaya, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Cihan Ulusoy, Orman İşletme Müdürü Nurettin Dağdelen, Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Topaloğlu, sendika temsilcileri ve okul müdürleri katıldı.
Hasan Hüseyin Kaya - 14.5.2014
Afyonkarahisar Soma Faciasının Yasını Tutuyor
Bir başka minibüsçü esnafı Hasan Hüseyin Kaya'da dolmuşçu esnafı olarak bu acıya kayıtsız kalmadıklarını ve Soma'nın yasını tuttukları için araçlarına siyah kurdele astıklarını söyledi.
Hasan Hüseyin Kaya - 5.3.2014
Pazaryeri'nden Kısa Kısa
Ekinliğin sonunda Bilecik Gençlik Merkezi Müdürü Hasan Hüseyin Kaya ve eğitim uzmanı Ercan Hakkoz, öğrencilere "Ecdada mektup" ile diğer projeler hakkında tanıtım yaptı.
Hasan Hüseyin Kaya - 30.10.2013
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri
İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi İlçe Emniyet Amirliği önünde toplanan bir araya gelen Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Adem Akgümüş, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Gençlik Merkezi Müdürü Hasan Hüseyin Kaya, Emniyet Amiri Fatih Doğan, öğretmen ve öğrenciler ile vatandaşlar, ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüdü.
Hasan Hüseyin Kaya - 13.7.2013
İzmir Emniyeti'nde İç Atamalarla Köklü Değişiklik Yapıldı
Atamalarla 13 ilçe emniyet müdürünün yanısıra bazı şube müdürleri de değişti. Ahmet Akçel Ulaştırma Şube Müdürlüğü'ne, Ayşegül Kaplan Şener Evrak ve Arşiv Şube Müdürlüğü'ne, Tibet Kurtulan Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne, Cevdet Yumuşak EKKM Şube Müdürlüğü'ne, Hasan Başaran Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü'ne, Hasan Hüseyin Kaya Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü'ne, Ahmet Uslu Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne, Aysen Özkan Pasaport Şube Müdürlüğü'ne, Abdullah Eğe Adnan Menderes Havalimanı Şube Müdürlüğü'ne, Cemil Özer Çocuk Şube Müdürlüğü'ne, İsmail Duran Bölge Trafik Şube Müdürlüğü'ne atandı.
Hasan Hüseyin Kaya - 29.1.2013
Tek İsteği Protez Kol
Denizli'de, silaj makinesine kaptırdığı her iki kolu dirsek hizasından kesilen Hasan Hüseyin Kaya, protez kol takılması için yardım istedi.
Hasan Hüseyin Kaya - 19.1.2013
Gediz'deki Traktör Hırsızlığı
Faili meçhul olayların aydınlatılmasında, 2009 yılında hayırseverlerin 200 bin liralık katkısıyla kurulan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonunun (MOBESE) büyük öneme sahip olduğunu belirten Çorumluoğlu, şöyle konuştu: "Traktörü, Plaka Tanıma Sistemi kameralarının olmadığı bir bölgeden geçirip götürmüşler ama polisimizden kurtulamadılar. MOBESE'nin yanında özel kuruluşlar ve iş yerlerindeki güvenlik kameralarının da çok büyük önemi var. Vatandaşlarımızın bunu bilmesinde büyük yarar görüyorum. Sistemin günün teknolojisine uygun bir şekilde geliştirilmesi ve iş yerlerindeki güvenlik kameralarının artırılması gerekiyor. İlçemizde huzur ve güvenin artırılması için vatandaşlarımızdan katkı bekliyoruz. Mevcut sistemi amacı doğrultusunda üst düzeyde profesyonelce kullanan, birçok olayın meydana gelmesini önleyen ve işlenen suçların aydınlatılmasında vazgeçilmez değere sahip görüntü kaydedici bu sistemlerin önemi bir kez daha anlaşılmıştır. Mesai mefhumu gözetmeksizin tüm enerjisini bu yönde kullanan, gece gündüz, yağmur çamur demeden cansiparane gayretleriyle en ufak bir ayrıntıyı bile derinlemesine inceleyerek sonuca giden, bilgi ve becerisini birleştirerek olayların aydınlatılmasında örnek davranışlar sergileyen Gediz Emniyet Müdürlüğü personelini, takdire şayan çalışmalarından dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum." Çorumluoğlu, daha sonra, traktör hırsızlığı olayının kısa sürede aydınlatılmasını sağlayan Gediz Emniyet Müdürü Haci Çağlar, Şehit Cavit Kaçmaz Polis Merkezi Amir Vekili Komiser Yardımcısı Hasan Hüseyin Kaya, polis memurları Mehmet Er, Beytullah Uslu, Ahmet Kuyucu, Murat Çetin, İbrahim Akçakır, Salih Yurdakul, Haydar Baydemir, Veysel Urak ve Arif Sarıkaya'ya birer altın ve başarı belgesi verdi.
Hasan Hüseyin Kaya - 12.11.2012
Polis, Postacıları Uyardı
Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün Kamu Kurum ve Kuruluşlarının güvenliğine ilişkin yürütülen çalışmaları kapsamında Şehit Cavit Kaçmaz Polis Merkezi Amir Vekili Komiser Yardımcısı Hasan Hüseyin Kaya tarafından Gediz PTT Müdürlüğü personeline verilen "Soygunlara Karşı Önlemler" konulu konferansta, muhtemel olaylar öncesi, sırası ve sonrasında yapılması gerekenler ve diğer tedbirler hakkında görsel anlatımlı bilgiler verildi.
Hasan Hüseyin Kaya - 12.11.2012
Gediz'den Kısa Kısa
Şehit Cavit Kaçmaz Polis Merkezi Amir Vekili Komiser Yardımcısı Hasan Hüseyin Kaya, konferansta, muhtemel olaylar öncesi, sırası ve sonrasında yapılması gerekenlerle diğer önlemleri, slayt sunumu desteğiyle anlattı.
Hasan Hüseyin Kaya - 13.9.2012
Ulaş'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı
Sivas'tan Ulaş'a giden Hasan Hüseyin Kaya (50) yönetimindeki 58 AK 230 plakalı otomobil, Akkaya köyü mevkinde Seydo Elma (33) idaresindeki plakası henüz belirlenemeyen minibüsle çarpıştı.
Hasan Hüseyin Kaya - 4.7.2012
Yerköy'de Üretilen Tarım Aletleri Türkiye'nin Çeşitli İllerine Gönderiliyor
Hasan Hüseyin Kaya isimli çiftçinin kendisinin projesini çizerek bu kazayağını üretip üretemeyeceğini sorduğunu ifade eden Tanış, "Hasan Hüseyin Kaya, kağıt üzerinde bizlere aklındaki kazayağı örneğini bizlere çizimli şekilde gösterdi.
Hasan Hüseyin Kaya - 4.7.2012
Yerköy Sanayisinde Piston Katlamalı Kazayağı Üretildi
Pistonlu kazayağını sipariş veren çiftçi Hasan Hüseyin Kaya ise aklından geçen piston katlamalı kazayağının bire bir aynısını yapıldığını belirterek, "Her yıl bin dönüme yakın tarım arazisini ekip biçmekteyiz.
Hasan Hüseyin Kaya - 19.6.2012
Bozüyük'te Satranç Turnuvası Sona Erdi
Dereceye giren sporculara toplam 10 bin TL ödül dağıtıldı. Sporculara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Lütfi Doyuk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Şube Müdürü Hasan Hüseyin Kaya, Bozüyük Ak Parti İlçe Başkanı Nizamettin Çam, Bozüyük İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Kara, Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Celalettin Tospatlı, Bozüyük Mustafa Şeker Anadolu Lisesi Müdürü Mahmut Demir ve Türkiye Satranç Federasyonu Bilecik İl Temsilcisi Fatih Demirbaş tarafından verildi.
Hasan Hüseyin Kaya - 13.4.2012
Gediz Emniyet Müdürlüğü Polis Gecesi Düzenledi
Konuşmanın ardından İşadamları İbrahim Başol, Ali Rıza Güneş ve Ali Alpar emniyet teşkilatına sağladıkları katkılardan dolayı ödüllendirilirken, Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Mustafa Erol, Ramazan Başer, Esra Turhan, Ali Borazan, İbrahim Semerli, Murat Çetin, Kamil Taş ve Ümit Kurt isimli polis memurlarına disiplinli, gayretli ve özverili çalışmalarıyla arkadaşlarına örnek oldukları için, İlçeye bağlı Yenikent Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amiri Komiser Yardımcısı Zekeriya Yazan çetin geçen kış koşullarında gecesini gündüzüne katarak Yayla Köy rampaları ve Dereler mevkiinde trafik akışını aksatmadan yaptığı görevi nedeniyle, Gediz Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amir Vekili İlyas Savaş da özverili çalışmaları nedeniyle, Şehit Cavit Kaçmaz Polis Merkezi Amir Vekili Komiser Yardımcısı Hasan Hüseyin Kaya ile Asayiş Büro Amirliği Personeli Polis Memuru Ali Arıcan ise vatandaşın huzur ve güveni için gösterdikleri üstün gayretlerden dolayı ödüllendirildiler.
Hasan Hüseyin Kaya - 7.11.2011
Bornova'da Huzurevi'ne Bayram Ziyareti
Daha sonra İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kamil Erdoğan'ı ziyaret eden Uzun ve Sındır, ardından Türkan Özilhan Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne geçip, Başhekim Mustafa Gülen ile personelin ve hastaların da bayramını kutlayıp onlara karanfil verdi. Son olarak Bornova İlçe Emniyet Müdür Vekili Hasan Hüseyin Kaya'yı ziyaret eden Uzun ve Sındır görev başındaki polislerle de bayramlaştı.
Hasan Hüseyin Kaya - 7.11.2011
Bayramda Yaşlı ve Kimsesizler Unutulmadı
İlk olarak Nevvar Salih İşgören Huzurevi'ne giden Kaymakam Uzun ve Başkan Sındır, burada yaşlılarla bayramlaşıp onlara çeşitli hediyeler verdi. Daha sonra İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kamil Erdoğan'ı ziyaret eden Uzun ve Sındır, ardından Türkan Özilhan Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne geçip, Başhekim Mustafa Gülen ile personelin ve hastaların da bayramını kutlayıp onlara karanfil verdiler. Son olarak Bornova İlçe Emniyet Müdür Vekili Hasan Hüseyin Kaya'yı ziyaret eden Uzun ve Sındır görev başındaki polislerle de bayramlaştı.
Hasan Hüseyin Kaya - 13.10.2011
Sivas'ta Trafik Kazası: 5 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Burak Yılmaz yönetimindeki 34 HN 1407 plakalı pikap, Sivas-Erzincan karayolunun Yarhisar köyü mevkisinde, Hasan Hüseyin Kaya'nın kullandığı 58 NE 339 plakalı traktörle çarpıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Hüseyin Kaya Haberleri | Hasan Hüseyin Kaya Kimdir - Haberler - Hasan Hüseyin Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Hüseyin Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Kayseri Şeker'in 65. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 16:58:08. #1.15#
title