Hasan Gültekin Haberleri

Hasan Gültekin haber, Hasan Gültekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Gültekin - 16.10.2020
Son Dakika | FETÖ'nün "Kozmik Oda kumpası" davasında karar
Beraat kararları Sanıklar Abubekir Saykal, Ahmet Menekşe, Ahmet Çelebi Demir, Ali Ekici, Ali Yıldırım, Atilla Şengül, Ayhan Koç, Besim Söylemez, Bülent Beyazit, Bülent Gürbüzoğlu, Can Toker, Ercan Yıldırım, Erdal Çetinkaya, Ergün Aksu, Erhan Bozkurt, Ertuğrul Sungur, Fahrettin Türker, Ferhat Ogar, Ferit Çiçek, Fikri Vidinli, Fuat Koyunlu, Halil Coşkun, Hasan Ertemur, Hasan Gültekin, Hüseyin Dilek, İsa Doğan, Kadir Yücel, Mehmet Sağlam, Mehmet Ali Örtülü, Mevlüt Akbulut, Muharrem Sezer, Murat Karademir, Murat Yılmazer, Mustafa Koparan, Mustafa Kuzu, Mustafa Meydan, Mustafa Uzun, Niyaz İren, Nizamettin Tuncer, Nuri Şen, Ömer Nihat Salman, Reşad Eken, Sabahattin Aytekin, Seher Deniz Alper, Şerife Karataş, Ümit Deniz, Yahya Ölçer, Yusuf Ziya Karaçizmeli ve Ziya Güneş'in beraatına hükmedildi.
Hasan Gültekin - 15.09.2020
Savunma ve güvenlik sektörü temsilcileri SEDEC'te buluştu
Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin de 2017'den bu yana etkinliğe destek verdiklerini ve bölgelerinden bu yıl 18 firmanın SEDEC'e katılım göstereceğini ifade etti.
Hasan Gültekin - 25.08.2020
Teknopark Ankara Kovid-19 konusunda güvenliliğini tescilledi
Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dünyayı etkisi altında alan salgının birçok sektörü derinden etkilediğini söyledi.
Hasan Gültekin - 20.06.2020
Faruk Güllü'ye FETÖ'den verilen hapis cezasının gerekçesi açıklandı
Gerekçeli kararda, sanık Faruk Güllü'nün savunmasında 2008 yılından sonra mali krize girdigˆi için magˆazalarını kapatmaya ve franchise vermeye başladıgˆını, bir başka alıcının olmaması üzerine Hasan Gültekin isimli kişinin sanıktan franchise aldıgˆını, ilk işlemin 2012 sonu 2013 başlarında oldugˆunu söylediği anlatıldı.
Hasan Gültekin - 16.06.2020
Trend Micro, Yeraltı Siber Suç Raporu'nu açıkladı
Raporla ilgili Trend Micro Türkiye Ülke Müdürü Hasan Gültekin şunları söyledi: "Trend Micro araştırmacıları tarafından hazırlanan bu rapor, kurumsal müşterilerimizi ve iş ortaklarımızı uyarmamızı, tehditlere karşı hazırlamamızı ve korumamızı sağlıyor.
Hasan Gültekin - 13.03.2020
"Kozmik Oda kumpası" davasında bir sanığın tahliyesi kararlaştırıldı
Sanık Hasan Gültekin'e ise Eskişehir'de görevliyken Ankara'daki kişilerle ilgili sorgulamalarının nedeni soruldu.
Hasan Gültekin - 31.01.2020
Malatya'daki cinayetle ilgili gözaltına alınan 4 zanlıdan biri tutuklandı
Bağtepe Mahallesi'nde önceki gün Hasan Gültekin'in silahla öldürülmesiyle ilgili 4 zanlının yakalanması için çalışma başlatıldı.
Hasan Gültekin - 11.10.2019
İvedik OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılacak
Ankara Valiliği'ndeki protokol imza törenine, Ankara Valisi Vasip Şahin, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Toprak ile ilgili diğer yetkililer katıldı.
Hasan Gültekin - 02.09.2019
"sosyal medyaya güvenli erişim için adres taracıya yazılmalı"
Trend Micro Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü Hasan Gültekin de, "Yaptığımız çalışma sosyal medyanın aynı zamanda tehdit avcılığı konusunda da önemli bir role sahip olduğunu gösteriyor.
Hasan Gültekin - 29.08.2019
TÜRKİYE'NİN TEKNOLOJİ ÜSLERİ - Teknopark Ankara'dan 50 milyon dolarlık ihracat hedefi
Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, teknopark firmalarının başarılı projeleri sonucu bugüne kadar 5 milyon doların üzerinde ihracat gerçekleştirdiklerini belirterek, "Cumhuriyet'in 100'üncü yılı olan 2023'te bu rakamı 50 milyon dolara ulaştırmayı hedefliyoruz.
Hasan Gültekin - 02.08.2019
SAHA İstanbul Ankara'da üçüncü irtibat ofisini açtı
Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Yiğit, İvedik OSB Başkanı Hasan Gültekin de birer konuşma yaptı.
Hasan Gültekin - 29.07.2019
Sinop'ta hafif ticari araç koyun sürüsüne çarptı
Alınan bilgiye göre, Hasan Gültekin'in kullandığı 57 AAE 064 plakalı hafif ticari araç, Organize Sanayi mevkisinde Demet Akbaş'ın sahibi olduğu koyunlara çarptı.
Hasan Gültekin - 24.07.2019
Ankara'daki OSB başkanları bir araya geldi
İvedik OSB ve Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin'in ev sahipliğindeki toplantıya Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran da katıldı.
Hasan Gültekin - 06.07.2019
"1. Ulusal Zonguldak Süs Tavukları Fuarı"
Dernek başkanı Hasan Gültekin, 50 ırkın yer aldığı ve bölgede ilk kez gerçekleştirilen etkilikte Zonguldak'ın yanı sıra Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen misafirleri ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Hasan Gültekin - 10.02.2019
İvedik Osb'den Mesleki Eğitime Destek
İvedik OSB Başkanı Hasan Gültekin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, OSB'lerde istihdam edilecek bireylerin mesleki gelişimlerinin önemli olduğunu söyledi.
Hasan Gültekin - 12.01.2019
Özhaseki Sanayicilerle Buluştu
İvedik OSB yönetim binasında düzenlenen buluşmaya, 500 sanayici, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Cumhur İttifakı'nın ilçe adayları, AK Parti ve MHP ilçe yöneticileri, İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin ile çok sayıda davetli katıldı.
Hasan Gültekin - 20.12.2018
Ara Malı Üretimde Yeni Strateji Lazım"
İvedik Organize Sanayi Bölgesi (İvedik OSB) Başkanı Hasan Gültekin, üretimde en büyük girdi unsurunun ithal ara malları olduğunu belirterek, "Bunların yerlileştirilmesinin teşvik edilmesi lazım. Ara malı üretimi konusunda devletin yeni bir stratejisinin olması lazım." dedi.
Hasan Gültekin - 09.12.2018
İvedik Osb'den "Arsa Ortaklığı" Modeli
İvedik Organize Sanayi Bölgesi (İvedik OSB) Başkanı Hasan Gültekin, özellikle yüksek teknolojili ürün üreten firmalardan arsa kirası almak yerine, bu firmalara arsa karşılığı ortak olma temeline dayalı bir model geliştirdiklerini belirterek, "Firmalardan nakit kira bedeli istemeden,...
Hasan Gültekin - 17.11.2018
4. Uluslararası Öğrenciler Akademisi Sertifika Töreni
Törene, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, Genç MÜSİAD Ankara Şube Başkanı Eyüp Cendel Ersoy, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, İvedik Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Hasan Gültekin ve çok sayıda uluslararası öğrenci katıldı.
Hasan Gültekin - 03.08.2018
Trend Micro'ya Yeni Ülke Müdürü
Sektörün deneyimli ismi Hasan Gültekin, siber güvenlik çözümlerinin global lideri Trend Micro'ya Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü olarak katıldı.
Hasan Gültekin - 03.07.2018
ATO Başkanı Baran: "Sanayinin Yerlileşmesini Destekliyoruz"
Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcısı Celal Sami Tüfekçi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Fatih Sayan, Savunma Sanayi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaval, Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi (SAHA) İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Büyükdere ve Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin'in de katıldığı açılışta konuşan Baran, savunma sanayisinin ülkeler açısından stratejik önem taşıyan bir sektör olduğunu kaydetti.
Hasan Gültekin - 03.07.2018
Savunma ve Güvenlik Sanayisi Sedec'te Buluştu
Teknopark Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, Congresium Ankara'da düzenlenen açılış töreninde yaptığı konuşmada, teknokentteki firmaların yüzde 65'inin savunma sanayisine yönelik çalışmalar gerçekleştirdiğini söyledi.
Hasan Gültekin - 10.05.2018
İvedik Osb'de İstihdam ve Teşvik Bilgilendirme Semineri
İvedik Organize Sanayi Bölgesi (İvedik OSB) Başkanı Hasan Gültekin, "İmalat ve bilişime ne kadar önem verirsek istihdam seferberliğinde o denli etkili oluruz.
Hasan Gültekin - 03.04.2018
Müsiad Ankara Uluslararası Öğrenciler Akademisi Öğrencilerine Sertifika
Törene TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, Genç MÜSİAD Ankara Başkanı Eyüp Cendel Ersoy, MÜSİAD Ankara üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Hasan Gültekin - 03.04.2018
MÜSİAD Öğrencileri Sertifikalarına Kavuştu
MÜSİAD Ankara Uluslararası Öğrenciler Akademisi- 3 adlı projenin sertifika töreni, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde yapıldı. Düzenlenen törene AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, Genç MÜSİAD Ankara Başkanı Eyüp Cendel Ersoy ve MÜSİAD Ankara üyeleri ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Hasan Gültekin - 02.04.2018
Uluslararası Öğrenciler Dış Ticaret Sertifikalarını Aldı
Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin, böyle kapsamlı ve efektif bir toplantıya ev sahipliği yaptıklarından dolayı memnuniyetlerini ifade etti.
Hasan Gültekin - 21.12.2017
Devlet Destekleri Sanayiciyi Motive Etti"
İvedik Organize Sanayi Bölgesi (İvedik OSB) Başkanı Hasan Gültekin, devletin bu yıl verdiği desteklerin sanayiciyi motive ettiğini belirterek, "Geçen yıl tek vardiya bile işçi çalıştıramıyorduk, bu yıl çift vardiyaya geçtik." dedi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Gültekin Haberleri | Hasan Gültekin Kimdir - Haberler - Hasan Gültekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Gültekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Dakika | FETÖ'nün Kozmik Oda kumpası davasında karar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 18:16:50. #1.15#
title