Hasan Alişan Haberleri

Hasan Alişan haber, Hasan Alişan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Alişan - 11.09.2021
Ahilik Haftası etkinlikleri 13 Eylül'de başlayacak
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, 13-19 Eylül'de kutlanacak Ahilik Haftası etkinlikleri için hazırlıkların tamamlandığını bildirdi.
Hasan Alişan - 08.06.2021
Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Başkanı Heppekcan'dan SESOB'a ziyaret
Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Başkanı Necdet Heppekcan, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan'ı ziyaret etti.
Hasan Alişan - 21.04.2021
Söğütlü'de Sınırlı Sorumlu Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi kuruldu
Kooperatifin kurucu başkanlığını yapan Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, yaptığı açıklamada, amaçlarının Söğütlü'deki sanayi kesimini bir araya getirmek olduğunu söyledi.
Hasan Alişan - 04.03.2021
Sakarya'da Kovid-19'a karşı ek tedbirler alınacak
İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü'nün son durum hakkında brifing sunduğu toplantıda, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Sakarya Uygulamalı Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Vali Yardımcısı Ersin Emiroğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan da yer aldı.
Hasan Alişan - 22.02.2021
"Şehrimiz İçin Pandemiyle Mücadele Edelim" basın toplantısı
Toplantıya, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, meslek odaları ile ekonomik tabanlı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Hasan Alişan - 12.02.2021
BİK Genel Müdürü Duran, Sakarya'da ziyaretlerde bulundu
İlk olarak Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan'ı ziyaret eden Duran, daha sonra Sakarya Gazeteciler Birliğine (SGB) geçti.
Hasan Alişan - 19.06.2020
Sakarya'da toplu taşıma esnafına bin liralık mazot desteği
1500'ü aşkın ulaşım esnafının yararlanacağı destek için düzenlenen buluşmada AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, SESOB Başkanı Hasan Alişan, oda başkanları ve temsilcileri ile Genel Sekreter Yardımcıları Doç.
Hasan Alişan - 30.05.2020
Mesleki Yeterlilik Sınavları yeniden başlıyor
Korona virüs ile mücadele kapsamında durdurulan Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Belgesi teori ve performans sınavları, alınan ek tedbirler ile 1 Haziran 2020 tarihi itibari ile yeniden başlıyor. SESOB Başkanı Hasan Alişan 26 alanda yapılacak sınavların her il ve ilçede gerçekleştirileceğini açıkladı.
Hasan Alişan - 14.05.2020
SESOB Başkanı Alişan'dan Ekrem Yüce'ye ziyaret
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan ve oda başkanları Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi ziyaret etti.
Hasan Alişan - 08.03.2020
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) tarafından düzenlenen programa, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, SESOB Başkanı Hasan Alişan, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve kadın esnaflar katıldı.
Hasan Alişan - 25.12.2019
AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan ve Marmara Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Müjdat Çetin, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Hasan Alişan - 19.10.2019
Askon Sakarya Genel Kurul Yaptı Tumbaz tek listeyle...
Bayrak-vatan ve kardeşlik vurgusu Anadolu Aslanları Sakarya Şubesi 1.Olağan Genel Kurulu SATSO'da yapıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan ASKON Sakarya Şubesinin 1.Olağan genel Kurulu'na kurucu üyelerin tamamıyla, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SATSO adına Doğan Çatalbaş onur konuğu olarak katıldılar.
Hasan Alişan - 17.09.2019
Emektar fotoğrafçıdan fotoğraf makinesi sergisi
Karademir, meslek hayatı boyunca 130 fotoğraf makinesiyle çalıştığını ve bu sayede ekmeğini kazandığını belirterek, şunları kaydetti: "50 yıldır kendi adıma çalışıyorum. Daha önce çıraklık ve kalfalık da yaptım. 50 yılda kullandığım ve üzerinden ekmek yediğim hiçbir makineyi satmadım. Bunlar benim ekmek teknemdi. Bu makineleri gelecek kuşaklara aktarmak istiyorum. İlimizde bir müze yapılırsa ve böyle bir talep gelirse elimdeki makineleri oraya bağışlayabilirim." Sergiyi gezen Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, Karademir gibi meslek erbaplarını kutladığını belirterek, "50 yıllık fotoğraf makinelerini buraya koyabiliyorsa onlarda Ahilik ilkelerinin öğretileri vardır, temelleri vardır.
Hasan Alişan - 16.09.2019
Sakarya'da Ahilik Haftası kutlamaları
Etkinlik, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan ve esnafın Yeni Cami'den Demokrasi Meydanı'na kadar yürümesiyle başladı.
Hasan Alişan - 22.06.2019
Adapazarı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü
Işıksu'nun ev sahipliği yaptığı programa, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker, Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, AK Parti İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, MHP İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Alişan, Muhasebeciler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Erol Demir, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, mahalle muhtarları, gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hasan Alişan - 18.05.2019
Sesob'dan Sevgi Evindeki Çocuklara İftar
SESOB Başkanı Hasan Alişan, burada yaptığı konuşmada, ramazanın insanlar arasındaki dostlukların, paylaşımların yapıldığı bir ay olduğuna dikkati çekerek, "Tüm İslam aleminin en güzel şekilde hep birlikte oruçlarını açıp o güzel anları yaşamaları önemlidir.
Hasan Alişan - 21.04.2019
Sakarya'dan Kısa Kısa
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'a ziyaretler Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, SESOB yönetim kurulu üyeleri, Türk-İş eski Genel Mali Sekreteri Enver Toçoğlu ve Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı ziyaret etti.
Hasan Alişan - 13.03.2019
Sakarya Her Geçen Gün Büyüyen ve Gelişen Bir Şehir"
SESOB Başkanı Hasan Alişan ve Başkanlar Kurulu üyelerinin yer aldığı toplantıda Toçoğlu, Türkiye Boks Şampiyonası'nda kendi kategorisinde Türkiye Birincisi olan Geyve Anadolu Lisesi 10.
Hasan Alişan - 24.02.2019
Sakarya'da "2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı" Düzenlendi
Bir otelde düzenlenen çalıştaya katılan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, SESOB Başkanı Hasan Alişan, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Çatalbaş, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık ve İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya mesleki eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Hasan Alişan - 25.12.2018
Kadından Kadına" İstihdam Destek Projesi Başlatıldı
SESOB Başkanı Hasan Alişan ise kadınların istihdama dahil edilmesi ve ekonomik alanda özgür olmalarının toplumdaki yerlerini güçlendireceğini belirtti.
Hasan Alişan - 09.11.2018
Tarihi Uzunçarşı'nın Restorasyonu Tamamlandı
Tarihi Uzunçarşı'da 50 yıl ve üzerinde esnaflık yapanlara plaketin verildiği törene, AK Parti Sakarya milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Barosu Başkanı Abdurrahim Burak, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Alişan Haberleri | Hasan Alişan Kimdir - Haberler - Hasan Alişan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Alişan kimdir, hayatı ve biyografisi. Ahilik Haftası etkinlikleri 13 Eylül'de başlayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 01:35:08. #1.16#

title