HANEFİ AVCI HABERLERİ

Hanefi Avcı haber, Hanefi Avcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hanefi Avcı

Hanefi Avcı

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1956

Hanefi Avcı Kimdir ?

1956 yılında Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.Öğrenim yaşamına doğduğu köydeki Karabıyıklı İlkokulu'nda başladı.Ortaokulu Gaziantep'teki Karşıyaka Ortaokulu'nda, liseyi ise Ankara'daki Polis Koleji'nde bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hanefi Avcı - 28.06.2021
"Odatv davası"na bakan hakim ve savcıların yargılanmasına devam edildi
"Odatv davasında, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın tutukluluğunun devamına karar vermesinin örgütsel bir tavır olarak değerlendirilemeyeceğini" söyleyen Uyar, "Üye hakim olduğumda verilmiş bir karardı.
Hanefi Avcı - 05.04.2021
"Odatv davası"na bakan hakim ve savcıların yargılanmasına devam edildi
Odatv davasının ilk duruşmasında eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın tutukluluğunun devamına karar verildiğini anımsatan Can, bu karara itirazın da reddedildiğini söyledi.
Hanefi Avcı - 18.01.2021
"Odatv davası"na bakan hakim ve savcıların yargılanmasına devam edildi
Duruşmada Odatv kumpası davasında eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın uzun süre tutuklu bırakılmasını sağladığı, FETÖ'nün menfaatleri doğrultusunda hareket ettiği ve "görevi kötüye kullanmak" ile "kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak" suçlarını işlediği belirtilen eski hakim Kaya savunma yaptı.
Hanefi Avcı - 23.12.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin davada esas hakkındaki mütalaaya karşı savunmalar alınıyor
İstihbarat şubesinin koruma istemesi durumunda bilgi ve yardımcı elemanların tehlikeye atılacağını belirten Güler, şöyle konuştu: "Sorumluluk Trabzon şubesine aittir. 8 Şubat 2002 tarihli hedef şahıs tamimi, konuyla doğrudan ilgili yazılı düzenlemedir. Trabzon şube müdürlüğünce tespit varsa, koruma tedbirlerinin alınması bakımından il istihbarat birimlerinin kendi görevleri tamimde düzenlenmiştir. Düzenleme sebebi, hedef şahıslarla ilgili elde edilen bilgilerin hiçbir işlem yapılmayarak istihbarata bildirilmesi, İstihbarat Daire Başkanlığı'nın (İDB) koordinesiyle önlem alınmasıdır. İstihbarat üreten ve yürüten Trabzon'a ait koruma talebinin, İstanbul istihbarat değil İDB koordinesinde yürütülmesi gerekmektedir. Koruma gerektiği tamimde açıkça düzenlenmiştir. Trabzon'un yazısının anlamı değerlendirildiğinde, bu yazının koruma yönetmeliğinin 11. maddesi uyarınca koruma talebi içerdiği şekilde değerlendirilmesi yasal mevzuata aykırıdır. Bu yazıdan Yasin Hayal'le ilgili, tahkikat beklentisi olduğu anlaşılmaktadır." "Koruma istemekle görevli değildim" Şube müdürü olarak paraf attığı yazıda belirtilen hususlarla ilgili personel tarafından tüm araştırmanın yapıldığını ve Meclis komisyonunda ifade veren dönemin yetkilileri Hanefi Avcı, Sabri Uzun gibi isimlerin, "bu tür yazışmaların çok sık yapıldığı" bilgisini verdiklerini aktaran Güler, tutuklu sanık Ali Fuat Yılmazer'in dahi soruşturma başında bu ifadeleri kullandığını, yazıyla ilgili usul ve yöntemde herhangi bir şüphe olmadığını savundu.
Hanefi Avcı - 10.06.2020
HSK, Hanefi Avcı'yı hukuksuz yargılayan FETÖ mensubu hakimleri yargılama izni verdi
HAKİMLER ve Savcılar Kurulu (HSK), kamuoyunda "Devrimci Karargah" adıyla bilinen davanın, FETÖ üyesi oldukları gerekçesiyle meslekten çıkartılan hakimleri Murat Üründü ve Nurullah Çınar hakkında soruşturma izni verdi.
Hanefi Avcı - 12.04.2020
Haftanın tarihine bakış
2011- "Devrimci Karargah Örgütü" üyesi oldukları ve örgüte yardım ettikleri öne sürülen tutuklu eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 22 kişinin yargılanmasına başlandı.
Hanefi Avcı - 10.02.2020
"Odatv davası"na bakan hakim ve savcıların yargılanmasına devam edildi
Hakkındaki son soruşturmanın açılması kararı ile iddianamedeki suçlamaları kabul etmeyen Özçelik, müştekiler Coşkun Soysal, Nedim Şener ile eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı hakkında verdiği kararlar nedeniyle yargılandığını savundu.
Hanefi Avcı - 19.01.2020
Dink suikastı davası 13. yılında (1)
Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, 11 Ağustos 2016'daki 10.
Hanefi Avcı - 10.01.2020
Eski Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Canca'nın cenazesi toprağa verildi
Törene, Canca'nın yakınları, Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Garnizon Komutanı Piyade Albay Tuncay Polat, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Tekin Aktemur, Cumhuriyet Başsavcısı Halil Ünal, Bölge İdare Başsavcısı Rıza Can, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, eski Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, çok sayıda polis ve vatandaş katıldı.
Hanefi Avcı - 14.10.2019
"Odatv davası"na bakan hakim ve savcılar yargılanıyor
Kınay, Odatv davası sanıklarından eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın kendisi göreve başlamadan tutuklandığını, Avcı'nın kendisinin de bulunduğu duruşmada tahliye edildiğini, hakkındaki görevi kötüye kullanma ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçlarına yönelik somut delil bulunmadığını ileri sürdü.
Hanefi Avcı - 14.10.2019
"Odatv davası"na bakan hakim ve savcılar yargılanıyor
Duruşmada, müştekiler Nedim Şener, Coşkun Musluk ile Hanefi Avcı bulunmadı.
Hanefi Avcı - 17.07.2019
"15 Temmuz Hain Darbe Girişimi ve Arka Planı" paneli
FETÖ'nun en kritik hatayı 2010'da Hanefi Avcı'yı tutuklayarak yaptığını anlatan Küçük, "Bu tutuklamanın haklılığına herkesi inandırdı ve daha sonra Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk gibi davaları başlattı.
Hanefi Avcı - 08.07.2019
DHA ANKARA - Sabri Uzun, ilk duruşmada tahliye edildi
Anakara 22'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Sabri Uzun, yakınları ve avukatları katıldı. Duruşmayı, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı ve bazı emekli emniyet müdürleri de izledi.
Hanefi Avcı - 08.07.2019
Sabri Uzun, ilk duruşmada tahliye edildi
Anakara 22'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Sabri Uzun, yakınları ve avukatları katıldı. Duruşmayı, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı ve bazı emekli emniyet müdürleri de izledi.
Hanefi Avcı - 08.07.2019
Eski İstihbarat Daire Başkanı Uzun tahliye edildi
Anakara 22. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Uzun, avukatları ve yakınları katıldı. Duruşmayı izleyenler arasında eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı da yer aldı.
Hanefi Avcı - 24.05.2019
Halkapınar'da çiftçi eğitim toplantısı düzenlendi
İlçe merkezinde bir kahvehanede "Akdeniz meyve sineği ve Kiraz sirke sineği" ile mücadele yöntemlerinin anlatıldığı toplantıda, Konya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nde görevli ziraat mühendisleri Hanefi Avcı ve Kenan Erdoğan sinevizyon eşliğinde sunum yaptı.
Hanefi Avcı - 16.01.2019
Örgütün İllegal İşlerinin Başında İşbilen Vardı"
Mu¨s¸teki Hanefi Avcı ise I·lhan I·s¸bilen'in o¨rgu¨t ic¸erisinde faaliyet yu¨ru¨ttu¨gˆu¨nü, siyasilerden sorumlu oldugˆu yo¨nu¨nde kendisine duyumlar geldigˆini ifade etti.
Hanefi Avcı - 08.01.2019
Büyükelçi Karlov Suikastı Davası
Basında da ismi geçen istihbaratçı Hanefi Avcı'nın ekibinden olan Celil Taşkın isimli emniyet müdürü rütbesindeki bir kişi dersimize giriyordu.
Hanefi Avcı - 07.01.2019
Kumpas Soruşturmaları Savcısına 15 Yıla Kadar Hapis İstemi
Sanığın, özel yetkili savcı olarak çalıştığı İstanbul Adliyesi'nde, örgütün yargı imamları aracılığıyla verdiği talimatlar doğrultusunda, hukuka aykırı uygulamalar arasında yer alan ve kamuoyunda "Hanefi Avcı-Devrimci Karargah" ve "Tahşiye" olarak bilinen soruşturmaların yargısal süreçlerinde aktif rol aldığı kaydedildi.
Hanefi Avcı - 20.10.2018
9. Konyaaltı Kitap Fuarı
Fuarda İlber Ortaylı, Yılmaz Özdil, Hanefi Avcı, Sinan Meydan, Zafer Algöz, Kahraman Tazeoğlu, Levent Gültekin, Aşkım Kapışmak, Ayşe Kulin, Barış Doster, Banu Avar, Engin Alan, Barış Yarkadaş, Mustafa Balbay ve Ali Türkşen'in de aralarında bulunduğu 150 yazarın, kitapseverlerle buluşacağı bildirildi.
Hanefi Avcı - 10.10.2018
Ergenekon Hakim Savcı Şikayetleri Ciddiyetle Ele Alınıyor"
Ömer Faruk Eminağaoğlu, Turgut Kazan, Hanefi Avcı, Levent Göktaş, Kemal Kerinçsiz gibi bazı müştekilerin, 2012'de farklı tarihlerde verdikleri dilekçelerle yaptıkları itirazlar üzerine, 2014'teki seçimin ardından oluşan yeni HSYK tarafından 4 Mart 2015'te Genel Kurulda itirazların görüşüldüğünü ifade eden Yılmaz, "şikayetçi, şikayet edilen sayısı ve şikayete konu eylemlerin çokluğu, birçok şikayetin iç içe geçmesi" gibi nedenlerle dosyanın tamamlanması için Teftiş Kurulu Başkanlığına iade edildiğini bildirdi.
Hanefi Avcı - 27.08.2018
Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri 1 Eylül'de Başlıyor
İmza günü ve söyleşiler Büyükçekmece Belediyesi 2. Kitap Günleri'nde Enver Aysever, Sinan Meydan, Hanefi Avcı, Kerimcan Kamal, Bahar Feyzan, Cenk Sönmezsoy, Murat Tavlı, Saygı Öztürk, Mustafa Balbay, Tuncay Özkan, Göktuğ Canbaba, Ayşenur Arslan, Ömür Kurt, Nasuh Mahruki, Osman Balcıgil, İhsan Eliaçık ve Nebil Özgentürk gibi isimler kitapseverlerle imza günleri ve söyleşileriyle buluşacak.
Hanefi Avcı - 31.07.2018
Eski Yüksek Yargı Üyesine Tahliye
Eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'ya, "Devrimci Karargah Örgütü" davasında "örgüt üyelerine yardım" suçundan verilen 5 yıl 7 ay 15 gün hapis cezasını onayan eski Yargıtay 9.
Hanefi Avcı - 23.07.2018
Eski HSYK 1. Daire Başkanı Okur Hakim Karşısında
Ergenekon, Balyoz hakim ve savcılarıyla ilgili şikayetler İbrahim Okur, Ergenekon, Balyoz, Devrimci Karargah, Oda TV gibi soruşturmaları yürüten savcılar ile yargılamayı yapan hakimlerle ilgili HSYK'ya 2013'te gelen şikayetlerle ilgili de bilgi verdi. Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, eski Fenerbahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu bazı kişilerin şikayetleriyle ilgili Kurul'da 14 dosya bulunduğunu söyleyen Okur, bu dosyaların tümünde hakim ve savcılar hakkında soruşturma açılması yönünde oy kullandığını ancak çoğunluk sağlanamadığı için tümünün reddedildiğini anlattı.
Hanefi Avcı - 09.05.2018
Dündar, Gül ve Berberoğlu'nun Yargılandığı Dava
Berberoğlu'nun tanık olarak gösterdiği 7 kişi Söz alan Berberoğlu'nun avukatlarından Murat Ergün, 26 Mart 2018'de mahkemeye sunduğu tanık listesinde yer alan tanıklar CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, CHP Milletvekilleri Mustafa Balbay ve Dursun Çiçek, gazeteciler Vahap Munyar ve Ertuğrul Özkök, eski emniyet müdürleri Hanefi Avcı ve Sabri Uzun'un hazır olduklarını belirterek, mahkeme heyeti başkanının izinli olması nedeniyle tanıkların bir sonraki celsede, mahkeme heyeti başkanı görevindeyken dinlenilmesini talep etti.
Hanefi Avcı - 09.05.2018
Enis Berberoğlu'nun "Örgüte Yardım" Davası; Tanıklar 18 Temmuz'da Dinlenecek
Haber-Kamera: Özden ATİK / İstanbul DHA MİT TIR'larına ait görüntülerin yayınlanmasına ilişkin CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, Cumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Cumhuriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Erdem Gül'ün "Terör örgütü üyesi olmamakla birlikte örgüte yardım" suçundan yargılandıkları davaya devam edildi. Duruşma, heyetteki değişiklik nedeniyle Enis Berberoğlu'nun tanıklarının dinlenilmesi için 18 Temmuz'a bırakıldı. İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde izleyiciye kapalı olarak görülen 6'ncı celseye, başka suçtan halen Maltepe 2 No'lu L tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu Enis Berberoğlu ile tutuksuz sanık Erdem Gül ve avukatları katıldı. Enis Berberoğlu'nun avukatı Murat Ergün, dinletmek istedikleri tanıkların hazır bulunduğunu; ancak Mahkeme Başkanı Ali İhsan Horasan'ın duruşmada olmaması nedeniyle tanıkları asıl başkanının hazır bulunduğu celsede dinletme talebinde bulundu. Avukat Ergün, duruşma günün de seçimlerden sonraki bir tarihe bırakılmasını talep etti. DURUŞMA SEÇİMDEN SONRAYA BIRAKILDI Mahkeme heyeti, heyette ani oluşan değişiklik nedeniyle tanıkların bir dahaki celse dinlenmesi talebini kabul etti. Heyet, duruşmayı 18 Temmuz tarihine bıraktı. Öte yandan Enis Berberoğlu'nun avukatları tarafından tanık olarak dinletilmek istenen 7 kişiden olan eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun da duruşmanın görüldüğü koridorda bekledi.
Hanefi Avcı - 09.05.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Bir kimya şirketinin yönetim kurulu başkanı olan Necla Köker (45), Kadıköy'deki evinde, dün siyanür içerek yaşamına son vermişti. Köker'in cenazesi AFAD ekipleri tarafından evden çıkartılarak Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Köker'in otopsi işlemleri bugün tamamlandı. Necla Köker'in cenazesi yakınları tarafından teslim alınarak Karacaahmet Mezarlığı Gasilhanesi'ne götürüldü.  Görüntü Dökümü: ------------------------- -Necla Köker'in cenazesinin Adli Tıp'tan alınması -Genel ve detaylar  =========================== 5- ENİS BERBEROĞLU'NUN "ÖRGÜTE YARDIM" DAVASI; TANIKLAR 18 TEMMUZ'DA DİNLENECEK Haber-Kamera: Özden ATİK / İstanbul DHA MİT TIR'larına ait görüntülerin yayınlanmasına ilişkin CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, Cumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Cumhuriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Erdem Gül'ün "Terör örgütü üyesi olmamakla birlikte örgüte yardım" suçundan yargılandıkları davaya devam edildi. Duruşma, heyetteki değişiklik nedeniyle Enis Berberoğlu'nun tanıklarının dinlenilmesi için 18 Temmuz'a bırakıldı.  İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde izleyiciye kapalı olarak görülen 6'ncı celseye, başka suçtan halen Maltepe 2 No'lu L tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu Enis Berberoğlu ile tutuksuz sanık Erdem Gül ve avukatları katıldı. Enis Berberoğlu'nun avukatı Murat Ergün, dinletmek istedikleri tanıkların hazır bulunduğunu; ancak Mahkeme Başkanı Ali İhsan Horasan'ın duruşmada olmaması nedeniyle tanıkları asıl başkanının hazır bulunduğu celsede dinletme talebinde bulundu. Avukat Ergün, duruşma günün de seçimlerden sonraki bir tarihe bırakılmasını talep etti.   DURUŞMA SEÇİMDEN SONRAYA BIRAKILDI Mahkeme heyeti, heyette ani oluşan değişiklik nedeniyle tanıkların bir dahaki celse dinlenmesi talebini kabul etti. Heyet, duruşmayı 18 Temmuz tarihine bıraktı.  Öte yandan Enis Berberoğlu'nun avukatları tarafından tanık olarak dinletilmek istenen 7 kişiden olan eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun da duruşmanın görüldüğü koridorda bekledi.
Hanefi Avcı - 09.05.2018
Enis Berberoğlu'nun "Örgüte Yardım" Davası; Tanıklar 18 Temmuz'da Dinlenecek
Öte yandan Enis Berberoğlu'nun avukatları tarafından tanık olarak dinletilmek istenen 7 kişiden olan eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun da duruşmanın görüldüğü koridorda bekledi.
Hanefi Avcı - 09.05.2018
Berberoğlu'nun "Örgüte Yardım" Davası; Tanıklar 18 Temmuz'da Dinlenecek
MİT TIR'larına ait görüntülerin yayınlanmasına ilişkin CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, Cumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Cumhuriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Erdem Gül'ün "Terör örgütü üyesi olmamakla birlikte örgüte yardım" suçundan yargılandıkları davaya devam edildi. Duruşma, heyetteki değişiklik nedeniyle Enis Berberoğlu'nun tanıklarının dinlenilmesi için 18 Temmuz'a bırakıldı.  İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde izleyiciye kapalı olarak görülen 6'ncı celseye, başka suçtan halen Maltepe 2 No'lu L tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu Enis Berberoğlu ile tutuksuz sanık Erdem Gül ve avukatları katıldı. Enis Berberoğlu'nun avukatı Murat Ergün, dinletmek istedikleri tanıkların hazır bulunduğunu; ancak Mahkeme Başkanı Ali İhsan Horasan'ın duruşmada olmaması nedeniyle tanıkları asıl başkanın hazır bulunduğu celsede dinletme talebinde bulundu. Avukat Ergün, duruşma günün de seçimlerden sonraki bir tarihe bırakılmasını talep etti.   DURUŞMA SEÇİMDEN SONRAYA BIRAKILDI Mahkeme heyeti, heyette ani oluşan değişiklik nedeniyle tanıkların bir dahaki celse dinlenmesi talebini kabul etti. Heyet, duruşmayı 18 Temmuz tarihine bıraktı.  Öte yandan Enis Berberoğlu'nun avukatları tarafından tanık olarak dinletilmek istenen 7 kişi arasında olan eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun da duruşmanın görüldüğü koridorda bekledi.
Hanefi Avcı - 09.05.2018
Enis Berberoğlu'nun "Örgüte Yardım" Davası; Tanıklar 18 Temmuz'da Dinlenecek
Haber-Kamera: Özden ATİK / İstanbul DHA MİT TIR'larına ait görüntülerin yayınlanmasına ilişkin CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, Cumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Cumhuriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Erdem Gül'ün "Terör örgütü üyesi olmamakla birlikte örgüte yardım" suçundan yargılandıkları davaya devam edildi. Duruşma, heyetteki değişiklik nedeniyle Enis Berberoğlu'nun tanıklarının dinlenilmesi için 18 Temmuz'a bırakıldı.  İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde izleyiciye kapalı olarak görülen 6'ncı celseye, başka suçtan halen Maltepe 2 No'lu L tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu Enis Berberoğlu ile tutuksuz sanık Erdem Gül ve avukatları katıldı. Enis Berberoğlu'nun avukatı Murat Ergün, dinletmek istedikleri tanıkların hazır bulunduğunu; ancak Mahkeme Başkanı Ali İhsan Horasan'ın duruşmada olmaması nedeniyle tanıkları asıl başkanının hazır bulunduğu celsede dinletme talebinde bulundu. Avukat Ergün, duruşma günün de seçimlerden sonraki bir tarihe bırakılmasını talep etti.   DURUŞMA SEÇİMDEN SONRAYA BIRAKILDI Mahkeme heyeti, heyette ani oluşan değişiklik nedeniyle tanıkların bir dahaki celse dinlenmesi talebini kabul etti. Heyet, duruşmayı 18 Temmuz tarihine bıraktı.  Öte yandan Enis Berberoğlu'nun avukatları tarafından tanık olarak dinletilmek istenen 7 kişiden olan eski emniyet müdürü Hanefi Avcı, eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun da duruşmanın görüldüğü koridorda bekledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hanefi Avcı Haberleri | Hanefi Avcı Kimdir - Haberler - Hanefi Avcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hanefi Avcı kimdir, hayatı ve biyografisi. ByLock'un lisans sahibi tutuklu sanık David Keynes savunma yaptı Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 04:14:22. #1.16#

title