Hamit Erdem Haberleri

Hamit Erdem haber, Hamit Erdem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hamit Erdem - 18.03.2021
12 yaşındaki Gaziantepli piyanist Kaan'ın gözü Londra'da
Geçen yıl Gaziantep'te düzenlenen TEKNOFEST'te beraber eğitim aldığı Hamit Erdem ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da kısa bir konser verdiklerini aktaran Baydemir, "Cumhurbaşkanımız bizi konser vermemiz için külliyeye davet etti ve yakında konser için Ankara'ya gideceğiz.
Hamit Erdem - 26.09.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, uluslararası ödüllü minik müzisyenleri dinledi
Nuray Tuncay Kara Bilim Sanat Merkezi öğrencileri Hamit Erdem Özpolat ve Kaan Baydemir, TEKNOFEST'te incelemelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a piyano çaldı.
Hamit Erdem - 23.12.2018
Erzurum Park Halindeki 22 Aracın Dikiz Aynalarını Kırdılar
Sabah polislerin araması ile uyandığını belirten Hamit Erdem ise, Araçlarımızın başına geldiğimizde aynaların kırıldığını gördük.
Hamit Erdem - 19.07.2018
Fetö'nün Askeri Yargı Yapılanması Davasında Karar
Buna göre, sanıklardan Abdulkadir Demir, Abdurrahim Özkan, Adem Irmak, Akif Us, Arif Bakır, Hamit Erdem Şahan, Hamza Badıllı, İbrahim Alpsoy, İbrahim Halil Dişçi, İlyas Damarseçkin, Mevlüt Kömür, Muhammed Bıçakçıgil, Mustafa Haşim Boynueğri, Nurettin Açık, Samet Okcanoğlu, Sefa Mumcu, Sezai Zengin, Taha Erol, Turgut Kapan ve Yasin Güvendi 7 yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırıldı.
Hamit Erdem - 11.09.2017
Fetö'nün Askeri Yargı Yapılanması Davasında Ara Karar
Buna göre sanıklardan Muhammed B, Şafak Kadir B, İbrahim Halil D, Hüseyin C, Hamit Erdem Ş.
Hamit Erdem - 27.07.2017
Düzeltme - "Askeri Yargıdaki Fetö Yapılanması Davası" Başlıklı Haberimizde Yer Alan "Mustafa Haşim...
Sanık Hamit Erdem Şahan da SEGBİS bağlantısıyla yaptığı savunmasında, yıllık izne ayrıldığı 15 Temmuz'da mesaiden sonra evine gittiğini anlattı.
Hamit Erdem - 27.07.2017
Askeri Yargıdaki Fetö Yapılanması Davası
Sanık Hamit Erdem Şahan da SEGBİS bağlantısıyla yaptığı savunmasında, yıllık izne ayrıldığı 15 Temmuz'da mesaiden sonra evine gittiğini anlattı.
Hamit Erdem - 10.04.2017
Fetö'cü Genç Askeri Hakimleri Mahkeme Başkanı Yapacaklardı
Kendisinin Diyarbakır'da görev yaptığı dönemde, Hava Hakim Binbaşı Özgür Tüfekçi, Hava Hakim Yüzbaşı Mehmet Burak Kızıltan, Hava Hakim Üsteğmen Regaip Ciba, Hava Hakim Üsteğmen Emrah Gül, Hava Hakim Üsteğmen Hamit Erdem Şahan, Hava Hakim Üsteğmen Şerafettin Aydemir, Hava Hakim Üsteğmen Emrullah Dolgun ile birlikte çalıştığını, ayrıca Eskişehir Askeri Mahkemesinde görevli iken TSK'dan ihraç edilen Hava Hakim Üsteğmen Fatih Bağlan, Hava Haki Üsteğmen Yunus Emre Keskin ve Hava Hakim Üsteğmen Cevher Eren ile görev yaptığını, ismini saydığı ve TSK'dan ilişiği kesilen kişilerin meslek bilgilerinin zayıf olduğu kanaatinde olduğunu ancak istedikleri tayin yerlerine atamalarının yapıldığını ve haklarında herhangi bir soruşturma yapılmadığını kaydetti.
Hamit Erdem - 10.04.2017
Askeri Yargıdaki Fetö Yapılanması" Hakkında İddianame
İddianamede şüpheliler Mehmet Nesim Atmaca, Fatih Dağlı, Abdulkadir Demi·r, Hüseyin Cansever, Cafer Karakurt, Arif Bakır, Nurettin Açık, Mustafa Haşim Boynueğri·, Abdurrahim Özkan, Muhammet Yüksel, Şuayip Karayel, Akif Us, Murat Yıldız, Yasin Güvendi·, Şerafettin Aydemi·r, Taha Erol, Hamit Erdem Şahan, Muhammed Bıçakçıgi·l, Turgut Kapan, I·brahim Halil Di·şçi·, Faruk Savaş, Samet Okcanoğlu, I·lyas Damarseçki·n, Serkan Kızılca, Adem I·rmak, Cevher Eren, Şafak Kadir Baran, Hamza Badıllı, Sezai Zengi·n, Mevlüt Kömür, Züleyha Demi·r, I·brahim Alpsoy ve Sefa Mumcu'nun "anayasal düzeni ihlale teşebbüs" suçundan ağırlaştırılmış müebbet, "silahlı terör örgütü üyesi olmak", "terör faaliyeti kapsamında resmi belgede zincirleme sahtecilik" ve "kamu kurum ve kuruluşlarının zararına zincirleme dolandırıcılık" suçlarından 45 yıl 6'şar aya kadar mahkumiyetleri talep edildi.
Hamit Erdem - 24.03.2012
Akçakoca Muhtarlar Derneğinde Yeni Başkan Bekir Küçük
Genel Kurul'da çarşaf liste ile gidilen seçim sonucu yönetime seçilen Bekir Küçük, Ayhan Kibar, Adalet Sarı, Abdul Hamit Erdem ve Veysel Akın yaptıkları ilk toplantıda tüzük gereği görev bölümü ile ilişkin görüşmelerden bir sonuç alamamışlardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hamit Erdem Haberleri | Hamit Erdem Kimdir - Haberler - Hamit Erdem haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hamit Erdem kimdir, hayatı ve biyografisi. GAZİANTEP - Tek piyanoda 3 çocuk.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 01:08:33. #1.16#

title