Haluk Levent'ten kendisini yakan Adem Yarıcı paylaşımı: Çocukları valilik himayesinde

Haluk Levent'ten kendisini yakan Adem Yarıcı paylaşımı: Çocukları valilik himayesinde

07.02.2020 20:22 | Son Güncelleme: 08.02.2020 08:15

Haluk Levent, Hatay'da 'çocuklarım aç' dedikten sonra kendini yakarak yaşamına son veren Adem Yarıcı hakkında bir paylaşım yaptı.

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Hatay Valiliği'nin önünde "Çocuklarım aç, iş istiyorum anlamıyor musunuz" dedikten sonra kendini yakarak yaşamına son veren Adem Yarıcı hakkında açıklama yaptı.

Haluk Levent, Adem Yarıcı'nın çocuklarının Hatay Valiliği tarafından himaye altına alındığını duyurdu.

ADEM YARICI'NIN ÇOCUKLARININ DURUMUNU PAYLAŞTI

Haluk Levent'in Adem Yarıcı'nın çocuklarına ilişkin yaptığı paylaşım şöyle:

"Arkadaşlar etiketliyorsunuz. Bizler de üzüldük Adem Yarıcı için.. Çocukları için @Ahbap_Hatay devreye girdi ama Hatay Valiliği bizden önce himaye altına almış zaten.. Bilginize.."

NE OLMUŞTU?

Hatay Valiliği önüne gelen Adem Yarıcı "Çocuklarım aç, iş istiyorum anlamıyor musunuz?" diyerek kendini yaktı. Uzun süredir işsiz olduğu öğrenilen Adem Yarıcı'ya yangın tüpleriyle polisler müdahale etti. Hatay Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre Adem Yarıcı, hastaneye sevk edildiği sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Haluk Levent'ten kendisini yakan Adem Yarıcı paylaşımı: Çocukları valilik himayesinde
Haber Yorumları (125)
FB: Ne kokusu olabilir.İnsan kendini bile ataşe atar mı? Belliki çaresiz kalmış.Allah rahmet eylesin.
ALİ: Devlet sucu yok suc bizde dünyanın öbür ucunda ac kalanları görürüz de burnumuzun dibinde olan komşumuz aclık tan kendini yakıyor göremiyoruz guya müslümanız devlet cocukları himayesine almış benim vatandaş olarak vijdan azabı çekiyorum devlet iki üc güne unutur bizde adam kurtuldu günahı bize kaldı
KONYA: lıADAM KENDİNİ YAKTIKTAN SONRA VALİLİK ÇOCUKLARINA SAHİP ÇIKMIŞ ARTIK ÇOK GEÇ ALLAHIM AFFETSİN ADAMI MEKANI CENNET OLSUN ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title