HALİL ETYEMEZ HABERLERİ

Halil Etyemez haber, Halil Etyemez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halil Etyemez

Halil Etyemez

Doğum Yeri Artvin / Türkiye
Doğum Tarihi 3.5.1965 - ...

Halil Etyemez Kimdir ?

Halil Etyemez, 03.05.1965 Yusufeli doğumlu ve Konya Ereğli nüfusuna kayıtlı olup babasının adı Hasan, annesinin adı Elife’dir. Eğitim Yüksek Okulu ve İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Denetçiliği Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını Eğitim Yönetimi alanında tamamladı. Uzun süre öğretmenlik, maarif müfettişliği ve yöneticilik görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Halil Etyemez - 01.04.2021
Karapınar heyeti, AK Parti Konya milletvekillerini ziyaret etti
AK Parti Karapınar İlçe Başkanı Yusuf Zengin, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşpınar, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Gümüşsoy, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Konya milletvekilleri Leyla Şahin Usta, Tahir Akyürek, Ahmet Sorgun, Halil Etyemez, Selman Özboyacı ve Gülay Samancı'yla görüştü.
Halil Etyemez - 31.03.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
HDP Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit "Muş'ta yaşanan sorunlar", AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez "Kütüphaneler Haftası" ve CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün "1 Nisan İkinci İnönü Zaferlerinin 100.
Halil Etyemez - 24.03.2021
İklim değişikliği ve kuraklıkla mücadele için kurulan komisyonda görev alacaklar belli oldu
Komisyonun başkanlığına AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, başkanvekilliğine AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, sözcülüğüne AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, katipliğine MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, üyeliklerine ise MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, AK Parti Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Fatih Süleyman Denizolgun, HDP İstanbul Milletvekili Oya Ersoy, CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz seçildi.
Halil Etyemez - 04.02.2021
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Bozkır'ı ziyaret etti
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Bozkır ilçesinde bazı ziyaretler gerçekleştirdi.
Halil Etyemez - 23.12.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
"Bugün başka ülkelerin askeri üniformalarıyla dolaşan PKK'lı, YPG'li teröristler aynı değil mi?" AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, "Mehmet Akif Ersoy'u anma haftası"na ilişkin konuşmasında, Akif'in dizelerine atıfta bulunarak, Akif'in dünyaya söz sahibi olmak için milleti ve dini anlamak gerektiğini belirttiğini anlattı.
Halil Etyemez - 16.12.2020
Mevlana Celaleddin-i Rumi vefatının 747. yılında anılıyor
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, "Hz. Mevlana bizim ortak tarihimizdir, kültürümüzdür, değerimizdir.
Halil Etyemez - 11.12.2020
Son dakika haberleri! TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
"Bu bütçeye savaş bütçesi demek bu millete en büyük ihanettir" AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, 2021 yılı bütçesinin millete en iyi hizmeti en etkin şekilde ulaştırma vizyonuyla hazırlandığının altını çizerek, "Her alanda tarihi reformları hayata geçiren hükümetimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ülkemizi aydınlık yarınlara taşımaktadır.
Halil Etyemez - 03.12.2020
TBMM Genel Kurulu
"Hak temelli ve bütüncül yaklaşım" AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ise bugünün Dünya Engelliler Günü olduğunu anımsatarak, "Eğitimden sağlığa, ulaşımdan savunma sanayisine, adaletten emniyete, enerjiden tarıma her alanda tarihi reformlar hayata geçiren hükümetimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde sosyal politikalarda da önemli başarılara imza atmıştır.
Halil Etyemez - 24.11.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
"Şehirlerdeki ağaçlandırma çalışmaları, bina temellerine zarar vermemeli" Genel Kurulda daha sonra MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, "dirençli şehirler oluşturulması", CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ile AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Öğretmenler Günü'ne ilişkin gündem dışı söz aldı.
Halil Etyemez - 20.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ile CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu seçim bölgelerinin sorunları, AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez de Aliye İzzetbegoviç'in vefatının 17.
Halil Etyemez - 10.10.2020
"Avrupa Hareketlilik Haftası" yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende doğal güzelliklerin bu tür yarışmalarla değer kazandığını belirtti.
Halil Etyemez - 09.10.2020
AK Parti Konya Milletvekili Etyemez'den, Karapınar'a ziyaret
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Karapınar'da ziyaretlerde bulundu.
Halil Etyemez - 29.09.2020
Halkapınar Kaymakamı Akpınar'a hayırlı olsun ziyaretleri
Kaymakam Akpınar'a, AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Ereğli Kaymakamı Edip Çakıcı, Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ziyarette bulundu.
Halil Etyemez - 11.09.2020
Milletvekili Etyemez: "Konya'nın sağlık altyapısı güçlü"
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Konya'da toplam 2 bin 153 hekim ve 11 bine yakın sağlık personelinin hemşehrilerinin sağlığı için var gücüyle çalışmakta olduğunu belirterek, "Hemşehrilerimizden başta temizlik, maske, mesafe olmak üzere tüm kurallara sıkı bir şekilde uymalarını...
Halil Etyemez - 03.07.2020
Erdoğan, Konya Ovası 1. 2. ve 3. Kısım Sulamaları Hizmete Alma Töreni'nde konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Pakdemirli, Konya Valisi Vahdettin Özkan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ile AK Parti Konya milletvekilleri Ahmet Sorgun, Tahir Akyürek, Ziya Altunyaldız, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez ve Hacı Ahmet Özdemir'e teşekkür etti.
Halil Etyemez - 01.07.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, sosyal medyada virüs gibi yayılan aşağılama, küfür ve hakaretin son derece rahatsız edici bir hal aldığını belirterek, "Yeni doğum yapmış bir anneye, bir bebeğe, bir babaya kalleş ve çirkince saldıran insanlıktan, şereften nasibini almamış haysiyet yoksunlarını şiddet ve nefretle kınıyorum.
Halil Etyemez - 15.06.2020
AK Parti Konya Milletvekilleri Samanı ve Etyemez Beyşehir'de
AK Parti Konya Milletvekilleri Gülay Samancı ve Halil Etyemez, Beyşehir ilçesini ziyaret etti.
Halil Etyemez - 11.06.2020
Tahrip edilen Akgöl'ün dolgu seti DSİ ekiplerince onarıldı
Bölgede etkili olan şiddetli yağışlara rağmen tamamlanan çalışmalarla, AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez de yakından ilgilendi.
Halil Etyemez - 18.03.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, devletin, koronavirüsün Türkiye'ye sirayetinin en aza indirilmesi için gece gündüz çalıştığını belirtti.
Halil Etyemez - 27.02.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, "28 Şubat postmodern darbe süreci" konusundaki gündem dışı konuşmasında, milletin bir daha yeni 27 Mayısların, 12 Eylüllerin, 28 Şubatların, 15 Temmuzların yaşanmasına izin vermeyeceğini vurguladı.
Halil Etyemez - 18.02.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Daha sonra AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, "Konya'ya yapılan yatırımlar", CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, "Samsun'da kamu hizmetlerinin sunumunda yaşanan aksaklıklar ve kentin sorunları", MHP İzmir Milletvekilli Hasan Kalyoncu, "biyolojik savaş" konularında gündem dışı konuşmalar yaptı.
Halil Etyemez - 12.02.2020
Bozkır Heyeti Çağlayan Göleti için Ankara'da temaslarda bulundu
Bozkır Ziraat Odası Başkanı Ali Öztürk'ün önderliğinde gerçekleştirilen Çağlayan Göleti ziyaretlerinde Bozkır Heyeti Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ve MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'yı ziyaret etti.
Halil Etyemez - 05.02.2020
Konya Tarımının Bugünü ve Geleceği Bakanlıktaki Toplantıda Konuşuldu
AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez'in öncülüğünde bir araya gelen Konya'daki tarım alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile toplantıda buluştu.
Halil Etyemez - 18.12.2019
Konyalı AK Partili vekillerden Davutoğlu'na sert sözler
Vefasızları tebrik etmeyiz AK Parti Konya milletvekili Halil Etyemez, 'Vefanın, bireysel bir haslet olduğu kadar aynı zamanda milli bir değer olduğuna inanıyoruz.
Halil Etyemez - 13.12.2019
AK Parti Tokat İl Başkanı Polat'tan "ilçe başkanlarının istifası" değerlendirmesi
AK Parti'nin kongre sürecine girdiğini hatırlatan Polat, "İl koordinatörlerimiz bütün illerde olduğu gibi Tokat'ta da çalışmaya başladı. İl koordinatörümüz Halil Etyemez Bey, ilçe başkanlarımız ile bir toplantı yapmıştı.
Halil Etyemez - 15.11.2019
Ahıska Türklerinin sürgün edilişinin 75. yıl dönümü
Kent yakınındaki eski demiryolu hattında düzenlenen törene, Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) Genel Başkanı Ziyatdin Kassanov, Türkiye-Gürcistan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve Konya Milletvekili Halil Etyemez, dostluk grubu üyesi milletvekilleri Zafer Işık, Uğur Bayraktutan, Arslan Kabukcuoğlu ile YTB Başkan Yardımcısı Yusuf katıldı.
Halil Etyemez - 15.11.2019
Türk milletvekilleri heyeti Gürcistan'da
Türkiye-Gürcistan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Türkiye'nin Gürcistan'ın toprak bütünlüğü ve egemenliği ile NATO entegrasyon sürecini desteklediğini söyledi.
Halil Etyemez - 15.11.2019
Ahıska Türklerinin sürgün edilişinin 75. yıl dönümü
Konuşmasına Ahıska Türkleri konulu bir şiir okuyarak başlayan Türkiye Gürcistan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez de "Türk kimliğini gururla taşıyan ve sürgün üstüne sürgün yaşayan Ahıskalı kardeşlerimizin dramının, sorunlarının bir kez daha gündeme gelmesi noktasında bugün buradaki birlikteliği ve yapılan etkinlikleri önemsediğimi ifade etmek istiyorum.
Halil Etyemez - 14.11.2019
Ahıska Türklerinin sürgün edilişinin 75. yıl dönümü
Törene, Türkiye'nin Tiflis Büyükelçisi Fatma Ceren Yazgan, Gürcistan Milli Müzesi Genel Müdürü Davit Lortkipanidze, Gürcistan'ın Uzlaşma ve Sivil Eşitlik Konularında Devlet Bakanı Yardımcısı Lia Gigauri, Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) Genel Başkanı Ziyatdin Kassanov, Türkiye-Gürcistan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve Konya Milletvekili Halil Etyemez, dostluk grubu üyesi milletvekilleri Zafer Işık, Uğur Bayraktutan, Arslan Kabukcuoğlu, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) Başkan Yardımcısı Sayit Yusuf, Gürcistan'daki Türk kurumların temsilcileri ve dünyanın çeşitli noktalarından Tiflis'e gelen çok sayda Ahıska Türkü katıldı.
Halil Etyemez - 04.11.2019
Konya metrosu 4 yılda tamamlanacak
Toplantıda, Altay ve Angı'ya AK Parti Konya milletvekilleri Ahmet Sorgun, Tahir Akyürek, Orhan Erdem, Selman Özboyacı, Hacı Ahmet Özdemir ve Halil Etyemez de eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halil Etyemez Haberleri | Halil Etyemez Kimdir - Haberler - Halil Etyemez haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halil Etyemez kimdir, hayatı ve biyografisi. Karapınar heyeti, AK Parti Konya milletvekillerini ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 20:16:51. #1.14#
title