Halil Bülbül Haberleri

Halil Bülbül haber, Halil Bülbül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halil Bülbül - 05.02.2021
Antalya'nın marka potansiyeli çevrim içi toplantıda değerlendirildi
Antalya Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Halil Bülbül de salgın sürecinde dijital çağa ayak uyduramayan, rekabet düzeyi düşük ve markalaşma sürecini tamamlayamamış firmaların geride kaldığını hatta ticari faaliyetlerini sonlandırdığını bildirdi.
Halil Bülbül - 17.06.2020
Vali Karaloğlu'dan ATB'ye veda ziyareti
ATB'den yapılan açıklamaya göre, Karaloğlu, ziyaretinde ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yönetim kurulu üyeleri Halil Bülbül ve Cüneyt Doğan ile bir süre sohbet etti.
Halil Bülbül - 08.05.2020
AÜ Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Taner Akar: "Buğdayda kalite ve verimliliği...
Antalya Ticaret Borsası'ndan (ATB) yapılan açıklamaya göre, ATB Başkanvekili Halil Bülbül başkanlığında, video konferans sistemi ile Hasat Öncesi Hububat Sektörel Analiz Toplantısı düzenlendi.
Halil Bülbül - 27.04.2020
ATB'den ihtiyaç sahiplerine ramazan paketi
ATB Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, yaptığı açıklamada, içerisinde kuru yiyecek ve yemeklik gıda bulunan 1290 paket hazırladıklarını belirtti.
Halil Bülbül - 29.01.2020
ATB Başkan Vekili Bülbül: "İlimizin ihracatında yüzde 6 oranında artış oldu"
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkan Vekili Halil Bülbül, 2019 ihracat rakamlarının sevindirici olduğunu belirterek, "Ülkemiz ihracatı yüzde 1,5 artış gösterirken ilimizin ihracatında yüzde 6 oranında artış oldu.
Halil Bülbül - 30.10.2019
Zeytin veriminde artış bekleniyor
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkan Vekili Halil Bülbül, bu yıl zeytinde yüzde 19 artışla 70 bin ton rekolte beklediklerini söyledi.
Halil Bülbül - 18.10.2019
Vali Karaloğlu'ndan YÖREX'e tam destek
Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül ve Cüneyt Doğan ile birlikte Vali Karaloğlu'na YÖREX davetinde bulundu.
Halil Bülbül - 11.09.2019
Antalya zeytinyağı tanıtılacak
ATB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Zeytinyağı Sektörel Analiz Toplantısı, ATB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil Bülbül başkanlığında borsada yapıldı.
Halil Bülbül - 07.02.2019
Doğanoğlu: " Yeşil Dokuyu Koruyacak, Modern, Yaşanabilir İlçe İçin Göreve Talibim"
AK Parti Konyaaltı Belediye Başkan adayı Gaye Doğanoğlu, seçim çalışmaları kapmasında Antalya Ticaret Borsası'nı ziyaret etti. AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Ramazan Erçin, MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy ve belediye meclis üyelerinin eşlik ettiği Doğanoğlu'nu Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül ve Cüneyt Doğan ağırladı.
Halil Bülbül - 26.09.2018
Antalya Tarıma 4 Milyon Liralık Nefes
ANTALYA Ticaret Borsası (ATB) Başkan vekili Halil Bülbül, finansmana erişimde sorun yaşayan üyeler için yenilenen Nefes Kredisi ile ATB olarak yaklaşık 4 milyon liralık kredinin 6 ay anapara ödemesiz, 12 ay eşit taksitli geri ödemeli, toplam 18 ay vadeli kullandırılacağını açıkladı.
Halil Bülbül - 26.09.2018
Antalya Tarıma 4 Milyon Liralık Nefes
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkan vekili Halil Bülbül, finansmana erişimde sorun yaşayan üyeler için yenilenen Nefes Kredisi ile ATB olarak yaklaşık 4 milyon liralık kredinin 6 ay anapara ödemesiz, 12 ay eşit taksitli geri ödemeli, toplam 18 ay vadeli kullandırılacağını açıkladı.
Halil Bülbül - 16.08.2018
Canlı Hayvan Borsası Bayramda Ücretsiz Hizmet Verecek
ATB'den yapılan açıklamaya göre, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ATB Başkanı Ali Çandır'la birlikte birinci etap çalışmaları tamamlanan Antalya Canlı Hayvan Borsası'nda incelemelerde bulundu. İncelemeye, ATB Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci, Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici, ATB Yönetim Kurulu üyeleri Süleyman Ersan ve Halil Bülbül de katıldı.
Halil Bülbül - 25.07.2018
Atb Meclisi'nin Aylık Toplantısı
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil Bülbül, mayıs ayı itibarıyla geçen yıla göre Antalya'nın ithalatının yüzde 58 azalırken, ihracatının yüzde 55 arttığını bildirdi.
Halil Bülbül - 13.05.2018
Atb Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 18'inci Mezunlarını Verdi
ATB'den yapılan açıklamaya göre, Çağlayan Spor Salonu'nda yapılan mezuniyet törenine ATB Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Ünal, Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan Özbek, öğrenciler, aileleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Halil Bülbül - 12.05.2018
Antalya Ticaret Borsası E-Commodity Bazaar Ağına Katıldı
Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Bülbül ise Antalya'nın tarımsal ticaretinde başlıca öneme sahip olan tarım ürünlerinin elektronik ticaret platformu E-Commodity Bazaar sayesinde tanıtımına katkı sağlanacak olmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.
Halil Bülbül - 06.04.2018
Çandır, Atb Yönetim Kurulu Başkanı Oldu
2 Nisan'da meclise seçilen 19 üye, oy kullandı. İki dönemdir başkanlığını yürüten Çandır, ATB Yönetim Kurulu Başkanı, Halil Bülbül, Süleyman Ersan, Hüseyin Simav ve Cüneyt Doğan yönetim kurulu asil üyesi seçildi.
Halil Bülbül - 02.11.2017
Dögem Üyesi Gençlerden Atb Başkanı Çandır'a Ziyaret
ATB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, ATB Başkan Yardımcısı Halil Bülbül'ün de bulunduğu ziyarette DÖGEM genç vekiller, Çandır'a çalışmaları hakkında bilgi verirken, yaptıkları projeleri anlattı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halil Bülbül Haberleri | Halil Bülbül Kimdir - Haberler - Halil Bülbül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halil Bülbül kimdir, hayatı ve biyografisi. BAGEV Başkanı Çetin: Kenti, köyü geliştirmeden turizmi geliştiremeyiz .
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 23:54:08. #1.14#
title