Hakan Türkyılmaz Haberleri

Hakan Türkyılmaz haber, Hakan Türkyılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Türkyılmaz - 12.07.2019
Gaziler ve engelli dalgıçlar 15 Temmuz şehitleri anısına dalış yaptı
Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "15 Temmuz Milli İrade Dalışı" programıyla 15 Temmuz Şehitleri anıldı. Etkinlikte engelli yüzücüler, 15 Temmuz Şehitleri anısına dalış yaparak Ay Yıldızlı Bayrağı su altına yerleştirdi.  Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "15 Temmuz Milli İrade Dalışı" programıyla 15 Temmuz Şehitleri anıldı. Etkinlikte görme, işitme, süreğen, bedensel ve zihinsel engellilerden oluşan Bağcılar Belediyesi Su Altı ve Su Üstü Kulübü Öğrencileri ile Bağcılarlı 15 Temmuz gazileri su altı dalışı yaptı.  15 Temmuz Köprüsü'nün Anadolu Yakası ayağında bulunan Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü önünde gerçekleşecek etkinlikte engelliler ve 15 Temmuz gazilerinden Bekir Yıldız ile Hamit Hakan Türkyılmaz dalgıç kıyafetlerini giyerek kurbağa adamlarla birlikte sualtına tüplü dalış yaptı.
Hakan Türkyılmaz - 12.07.2019
İSTANBUL - GAZİLER VE ENGELLİ DALGIÇLAR 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA DALIŞ YAPTI
Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "15 Temmuz Milli İrade Dalışıö programıyla 15 Temmuz Şehitleri anıldı. Etkinlikte engelli yüzücüler, 15 Temmuz Şehitleri anısına dalış yaparak Ay Yıldızlı Bayrağı su altına yerleştirdi.  Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "15 Temmuz Milli İrade Dalışıö programıyla 15 Temmuz Şehitleri anıldı. Etkinlikte görme, işitme, süreğen, bedensel ve zihinsel engellilerden oluşan Bağcılar Belediyesi Su Altı ve Su Üstü Kulübü Öğrencileri ile Bağcılarlı 15 Temmuz gazileri su altı dalışı yaptı.  15 Temmuz Köprüsü'nün Anadolu Yakası ayağında bulunan Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü önünde gerçekleşecek etkinlikte engelliler ve 15 Temmuz gazilerinden Bekir Yıldız ile Hamit Hakan Türkyılmaz dalgıç kıyafetlerini giyerek kurbağa adamlarla birlikte sualtına tüplü dalış yaptı.
Hakan Türkyılmaz - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Aydın
Aydın'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Hakan Türkyılmaz - 11.07.2017
Alanya'da Gasp İddiası
Alanya'da Belçikalı 3 turist, 2 kişiyi dövdükleri ve bunlardan birinin çantasını gasbettikleri iddiasıyla gözaltına alındıBora Elagöz (41) ve Hakan Türkyılmaz (43) Cumhuriyet Mahallesi'nde bir markette 3 kişi tarafından darp edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hakan Türkyılmaz Haberleri | Hakan Türkyılmaz Kimdir - Haberler - Hakan Türkyılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Türkyılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. İntikam Soğuk Duş Filmi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 22:19:20. #1.15#

title