HAKAN ÇETİN HABERLERİ

Hakan Çetin haber, Hakan Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Çetin

Hakan Çetin

Doğum Tarihi ... - ...

Hakan Çetin Kimdir ?

25. dönem MHP milletvekili adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hakan Çetin - 19.12.2019
Uzan'ın harabeye dönen oteli satıldı
GEÇEN YIL ORTAYA ÇIKTI Saklıkent Kayak Merkezi'nin canlandırılması ve sorunların çözümüne yönelik ilki 3 yıl önce Vali Münir Karaloğlu başkanlığında düzenlenen toplantıda, atıl durumdaki otel de gündeme geldi. O dönem oteli inceleyen Vali Karaloğlu, camlarının neredeyse tamamen kırıldığını, içindeki eşyaların kaybolduğunu ve iç kısmındaki yapılara da ciddi ölçüde zarar verildiğini gördü. Milli servetin içler acısı durumda olduğunu belirten Karaloğlu, otelin hizmete açılması için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.  VALİ AÇIKLADI: MİLLİ EMLAK SATIŞINI YAPTI Kepez Elektrik'le beraber Uzan Grubu'ndan TMSF'ye, TMSF'den TEDAŞ'a sonra da mahkeme kararıyla Hazine adına tescili yapılan otelin, Milli Emlak tarafından şirkete satıldığı açıklandı. Bu yıl 3'üncüsü yapılan Saklıkent Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda konuya ilişkin açıklama yapan Vali Karaloğlu, "Orayı ilk sene geldiğimizde ziyaret etmiş ve üzülmüştük. Bir kamu malı, kamu değeri perişan duruyordu. Şimdi sahipleri var. İnşallah gelecek sene geldiğimizde orayı değişmiş, dönüşmüş, kente ve ülkeye değer katan bir tesis olarak görmüş oluruz" dedi.  'SENEYE AÇACAĞIZ' Bu yıl Milli Emlak'tan oteli satın alan HEX Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çetin, küçük tesis alarak, bölgeye yatırım yapma fırsatı bulduklarını belirtti.
Hakan Çetin - 19.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 11
GEÇEN YIL ORTAYA ÇIKTI Saklıkent Kayak Merkezi'nin canlandırılması ve sorunların çözümüne yönelik ilki 3 yıl önce Vali Münir Karaloğlu başkanlığında düzenlenen toplantıda, atıl durumdaki otel de gündeme geldi. O dönem oteli inceleyen Vali Karaloğlu, camlarının neredeyse tamamen kırıldığını, içindeki eşyaların kaybolduğunu ve iç kısmındaki yapılara da ciddi ölçüde zarar verildiğini gördü. Milli servetin içler acısı durumda olduğunu belirten Karaloğlu, otelin hizmete açılması için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.  VALİ AÇIKLADI: MİLLİ EMLAK SATIŞINI YAPTI Kepez Elektrik'le beraber Uzan Grubu'ndan TMSF'ye, TMSF'den TEDAŞ'a sonra da mahkeme kararıyla Hazine adına tescili yapılan otelin, Milli Emlak tarafından şirkete satıldığı açıklandı. Bu yıl 3'üncüsü yapılan Saklıkent Koordinasyon Kurulu Toplantısı'nda konuya ilişkin açıklama yapan Vali Karaloğlu, "Orayı ilk sene geldiğimizde ziyaret etmiş ve üzülmüştük. Bir kamu malı, kamu değeri perişan duruyordu. Şimdi sahipleri var. İnşallah gelecek sene geldiğimizde orayı değişmiş, dönüşmüş, kente ve ülkeye değer katan bir tesis olarak görmüş oluruz" dedi.  'SENEYE AÇACAĞIZ' Bu yıl Milli Emlak'tan oteli satın alan HEX Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çetin, küçük tesis alarak, bölgeye yatırım yapma fırsatı bulduklarını belirtti.
Hakan Çetin - 30.05.2019
DHA YURT BÜLTENİ-19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- Olay yerine giderken Örtülü Mahallesi Yangın alanı  Çetin yıldırım ile röp Muhtar hakan çetin ile röp Soğutma çalışmaları -  Zeytin sahibi Mustafa Taşkeser ile röp Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Kadir ÇELİK-GAZİANTEP-DHA) ================ Turistik Doğu Ekspresi, Erzincan'da ANKARA'dan Kars'a ilk seferine çıkan Turistik Doğu Ekspresi Erzincan'a ulaştı.
Hakan Çetin - 30.05.2019
Gaziantep'de zeytinlik ve arpa tarlasında yangın
Örtülü Mahalle Muhtarı Hakan Çetin, gazetecilere yaptığı açıklamada, yangının saman makinesinden kaynaklandığını düşündüklerini, üreticilerin önemli zararı olduğunu anlattı.
Hakan Çetin - 25.03.2019
Atık Malzemelerle Üretilen Oyuncaklarla Çocukları Mutlu Ediyorlar
ATIK MALZEMELER OYUNCAĞA DÖNÜŞÜYOR BEÜ Çaycuma Meslek Yüksekokulu Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü öğretim görevlisi Hakan Çetin, proje ile birlikte üretilen 4 bin 800 ahşap oyuncağı sevgi evlerindeki ve şehit ailelerinin çocukları ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın talep ettiği okullarda çocuklarla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Hakan Çetin - 21.10.2018
Klasik Otomobil Tutkunları Kocaeli'de Bir Araya Geldi
Etkinliğe katılımın beklenenden yoğun olduğunu söyleyen Kocaeli Klasik Otomobil Derneği Başkanı Hakan Çetin, "Kocaeli Klasik Otomobil Derneği olarak biz, klasik otomobilleri hobi edinmiş tüm Kocaeli klasik otomobil severlerini bir araya toplayıp, güzel bir gün geçirmekti.
Hakan Çetin - 21.10.2018
Dha Yurt Bülteni -12
Etkinliğe katılımın beklenenden yoğun olduğunu söyleyen Kocaeli Klasik Otomobil Derneği Başkanı Hakan Çetin, "Kocaeli Klasik Otomobil Derneği olarak biz, klasik otomobilleri hobi edinmiş tüm Kocaeli klasik otomobil severlerini bir araya toplayıp, güzel bir gün geçirmekti.
Hakan Çetin - 14.03.2018
Antalya'daki Fetö/pdy Davasında Karar
Antalya 8. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Hakan Çetin, Erol Gülgen, tutuksuz sanıklar Hasibe Hande Ç, Celil Z, Adnan A, Banihan G, Hüseyin B, Salih Ç, Zühal T, Ali Berkant A, Reşit Ş.
Hakan Çetin - 30.05.2017
Darbeci Generalin "U Dönüşü" İddianamede
İddianamede, Soysal'ın HTS kayıtlarında 15 Temmuz gecesi ve 16 Temmuz sabahı diğer şüpheliler dönemin kurmay başkanı tutuklu sanık Hakan Çetin ile 14, tutuklu sanık eski yarbay Hakan Çınar'la 3, başka dosyada tutuklu sanık eski 106.
Hakan Çetin - 14.03.2017
Özcan'a Sağlıkçılardan 14 Mart Ziyareti…
İlçe Sağlık Müdürü Hakan Çetin, Aile Hekimleri İbrahim Şapçılı ve Şeref Çömlekçioğlu ve TSM Pınar Kaplankıran saat 10.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakan Çetin Haberleri | Hakan Çetin Kimdir - Haberler - Hakan Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. GAZİANTEP - Sulama kanalındaki kirlilik nedeniyle inceleme başlatıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 16:37:06. #1.15#
title