HACI AHMET ÖZDEMİR HABERLERİ

Hacı Ahmet Özdemir haber, Hacı Ahmet Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hacı Ahmet Özdemir

Hacı Ahmet Özdemir

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1961

Hacı Ahmet Özdemir Kimdir ?

Özdemir, 1961 yılında Konya ili, Ilgın İlçesi, Çavuşçugöl Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu doğduğu yerde, orta öğrenimini Ilgın Lisesi’nde tamamladı. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu (1984). Lise çağlarında bir öğrenci kuruluşunun Ilgın Şubesinde değişik görevler yürüttü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hacı Ahmet Özdemir - 18.08.2021
Bakan Ersoy Konya'da 5 kütüphanenin açılışını gerçekleştirdi
"Açılan kütüphanelerimiz hayırlı olsun" AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir de Konya'nın 5 ilçesinde hizmete açılan kütüphanelerin hayırlı olmasını temenni etti.
Hacı Ahmet Özdemir - 13.08.2021
AK Parti Konya Milletvekili Özdemir Seydişehir'i ziyaret etti
AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir, ilçe ziyaretleri kapsamında Seydişehir'i ziyaret etti.
Hacı Ahmet Özdemir - 28.06.2021
Şeyhülkurrâ Hafız Mikdat Temiztürk hoca vefat etti
AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kesik bacak İsmail (Bayrı) Efendi'nin halefi, yıllardır Kur'an talimine hizmet etmiş olan, kendisinden bir ay kadar talim okuma şerefine erdiğim Mithat Temiztürk Hocamız vefat etmiş.
Hacı Ahmet Özdemir - 06.05.2021
Şair ve yazar Dr. Hüseyin Emin Öztürk için başsağlığı mesajları
AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir, hesabından şunları kaydetti: "Sene 1983, İslam Mecmuası'nı çıkarmak üzereyiz.
Hacı Ahmet Özdemir - 23.04.2021
Kadına Yönelik Şiddetin araştırılması için kurulan TBMM komisyon üyeleri, Resmi Gazetede yayımlandı
Resmi Gazetede yayımlanan listede, Komisyon Başkanı AK Parti Milletvekili Öznur Çalık oldu. Komisyon Başkanvekili AK Parti Milletvekili Tuba Vural Çokal, Komisyon Sözcüsü AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Komisyon Katibi ise MHP Milletvekili Esin Kara oldu.Listede yer alan komisyon üyeleri ise, AK Parti milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç, Pakize Mutlu Aydemir, Nilgün Gök, Mahmut Atilla Kaya, Habibe Öcal, Hacı Ahmet Özdemir, Yelda Erol Gökcan oldu.
Hacı Ahmet Özdemir - 25.02.2021
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir de parti sözcülerinin, "Siz üniversiteleri 12 Eylül cuntasından bile geriye götürdünüz.
Hacı Ahmet Özdemir - 11.02.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir ise üç ayların başlamasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Hacı Ahmet Özdemir - 09.12.2020
Son Dakika | Ilgın'da sağlık yatırımları devam ediyor
Eski devlet hastanesinin bulunduğu alanda kapsamlı sağlık binasının yapımının devam ettiğini ifade eden Ertaş, şunları kaydetti: "Bir yanda da Ucarı Mahallesi itfaiye binası yanında bulunan ve mülkiyeti belediyemize ait olan 718,18 metrekarelik alanda 2 Nolu ASM + 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu binası yapımı ihalesi bu yıl sonunda yapılacak inşallah. Yatırımların ilçemize kazandırılmasında destek veren Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Leyla Şahin Usta'ya, AK Parti Konya İl Başkanımız Hasan Angı'ya, milletvekilimiz Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir'e, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a, Konya İl Sağlık Müdürümüz Prof.
Hacı Ahmet Özdemir - 18.11.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, geçtiğimiz hafta KYK borçlarının yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifinin TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildiğini anımsatarak, muhalefetin gündemi biraz geriden takip ettiğini söyledi.
Hacı Ahmet Özdemir - 16.10.2020
Ilgın'da restorasyonu tamamlanan Pir Hüseyin Bey Camii yeniden ibadete açıldı
Vakıflar Konya Bölge Müdürü Nurullah Osmanlı da restorasyonu yapılan camilerin, vakıf medeniyetinin birer ürünü olduklarını belirterek, "Halkımızdan bu medeniyetlerin yaşatılması için Vakıflara destek vermesini istiyorum. Böylesi bir eseri bize kazandırdığı için, Vakıflar Genel Müdürlüğümüze, önceki bölge müdürümüze, personel arkadaşlarıma, Belediye Başkanımıza, Müftümüze ve Kaymakamımıza ve AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir'e bizi destekledikleri için çok teşekkür ediyorum.
Hacı Ahmet Özdemir - 23.09.2020
AK Parti Ilgın İlçe Başkanı seçilen Apil, mazbatasını aldı
Gazetecilere açıklama yapan Apil, vatandaşlara hizmet için ilçe başkanlığı görevine talip olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Yönetim Kurulunda arkadaşlarımla sürekli istişare içinde, birlikte, çalışmaları devir aldığımız yerden daha ileri seviyeye taşıyacağız. Bu bir hizmet yarışıdır. Benden önceki görevli arkadaşlarım da ilçemiz ve ülkemiz için hizmet verdiler. Teşekkür ederim. Kongremizde bizlere destek veren tüm kadirşinas hemşehrilerime ve delegelere teşekkür ediyorum. Ayrıca bu görevi bizlere tevdi eden başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanımız Hasan Angı, Bölge Milletvekilimiz Hacı Ahmet Özdemir'e teşekkür ederim.
Hacı Ahmet Özdemir - 03.07.2020
Erdoğan, Konya Ovası 1. 2. ve 3. Kısım Sulamaları Hizmete Alma Töreni'nde konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Pakdemirli, Konya Valisi Vahdettin Özkan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ile AK Parti Konya milletvekilleri Ahmet Sorgun, Tahir Akyürek, Ziya Altunyaldız, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez ve Hacı Ahmet Özdemir'e teşekkür etti.
Hacı Ahmet Özdemir - 16.06.2020
Mevlana Müzesi'nin turkuaz kubbesi yenileniyor
Hadra'nın yeşil anlamına geldiğini hatırlatan Altay, şunları kaydetti: "Yeşil, inancımızın rengidir. Barışı, huzuru ve dinginliği temsil eder. Kubbe-i Hadra'daki yeşil kültürümüzü temsil eden Turkuazi bir yeşildir. Adeta inancımız ile kültürümüzün harmanlanmış halidir. Hazreti Mevlana aşkın kalemi, barışın sembolü, kardeşliğin şemsiyesidir. Her yıl o yeşil şemsiyenin gölgesinde huzur bulmak için Konya'ya akın eden yüzbinlerce aşk eri, derdine ilaç bularak şehrimizden ayrılır. Kubbe-i Hadra, sadece geçmişimizi temsil eden mimari bir yapı değildir. Kubbe-i Hadra, temsil ettiğimiz inanç ve kültürümüzün en belirgin alameti farikalarındandır. Öyle ki, görüldüğü her yerde akla İslam'ı, Konya'yı, Hazreti Mevlana'yı getirmektedir. Şehrimizin sembolü, inancımızın boyası, kültürümüzün mayasıdır. Artık uzaktan bakıldığında dahi tamirata ihtiyaç duyulduğu görülebilen Kubbe-i Hadra'da en ince detayları günümüz teknolojisi göz önünde bulundurularak yapılacak olan restorasyonun hayırlara vesile olmasını diliyorum." Programa, Kubbe-i Hadra restorasyonu giderlerini karşılayacak Akkanat Eğitim ve Sağlık Vakfı adına Ali Akkanat'ın yanı sıra AK Parti Konya milletvekilleri Orhan Erdem, Hacı Ahmet Özdemir ve Gülay Samancı, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, bazı belediye başkanları ile Hazreti Mevlana'nın 22.
Hacı Ahmet Özdemir - 04.06.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, "Dünya Çevre Koruma Günü ve Haftası"na, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Türkiye'deki ekonomik gelişmelere, İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergün ise Akdeniz ve Ege Bölgelerinde meydana gelen afet ve narenciye üreticilerinin karşı karşıya kaldıkları mağduriyetlere yönelik açıklamalarda bulundu.
Hacı Ahmet Özdemir - 19.01.2020
Şehit cenazesinde bir grup genç, üşümesinler diye montlarını askerlere giydirdi
Törene, şehidin yakınlarının yanı sıra Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Vali Cüneyit Orhan Toprak, AK Parti Konya milletvekilleri Ahmet Sorgun, Abdullah Ağralı, Hacı Ahmet Özdemir ve Tahir Akyürek ile CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, askeri ve mülki erkan ile çok sayıda vatandaş katılmıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hacı Ahmet Özdemir Haberleri | Hacı Ahmet Özdemir Kimdir - Haberler - Hacı Ahmet Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hacı Ahmet Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Konya'da İrfan Yaşam Merkezi açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 17:36:06. #1.13#

title