Haberler

Mustafa Tutuk kimdir? AK Parti Yalova Belediye Başkan adayı Mustafa Tutuk kaç yaşında, nereli?

Güncelleme:

AK Parti'nin Yalova Belediye Başkan adayı olan Mustafa Tutuk hakkında merak edilenler gündemde. Mustafa Tutuk'un yaşı ve nereli olduğu gibi bilgiler kamuoyu tarafından merakla araştırılıyor. Mustafa Tutuk'un kim olduğu ve siyasi geçmişi araştırılıyor.

Ak Parti Yalova İl Başkanlığı, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde aday tanıtım toplantısını gerçekleştirmiş ve adaylarını açıklamıştı. Vatandaşlar, Mustafa Tutuk'un kim olduğunu merak ediyor. Peki, Mustafa Tutuk kimdir? AK Parti Yalova Belediye Başkan adayı Mustafa tutuk kaç yaşında, nereli?

MUSTAFA TUTUK KİMDİR?

Mustafa Tutuk, 1973 yılında Yalova'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nden mezun olduktan sonra kamu yönetimi eğitimini tamamladı. Üç dönem Ak Parti Yalova Merkez İlçe Başkanlığında çeşitli kademelerde görevde bulundu. 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçiminde Ak Parti meclis üyesi seçilmiştir. 2023 yılında Belediye Meclisi seçimiyle Yalova Belediye Başkanı seçilen Tutuk evli ve üç çocuk babasıdır.

Mustafa Tutuk kimdir? AK Parti Yalova Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa tutuk kaç yaşında, nereli?

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Mustafa Tutuk AK Parti Yalova Gündem Yaşam Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Cumartesi günü eczaneler açık mı? Eczaneler Cumartesi günü saat kaça kadar açık? 20 Nisan 2024 Eczane çalışma saatleri! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 20 Nisan dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 20 Nisan Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 20 Nisan Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Irak'taki Şii Milis Gücü Haşdi Şabi'ye Hava Saldırısı Düzenlendi E Devlet çöktü mü Son Dakika? E Devlet'te sorun mu var 20 Nisan Cumartesi 2024 20 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 20 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 20 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 20 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title