Haberler

Ayın Düşüşü filmi oyuncuları kim, konusu ne? Ayın Düşüşü filmi ne zaman, nerede çekildi?

Güncelleme:

Sinemaseverlerin beğenisini toplayan Ayın Düşüşü filmi televizyon ekranlarında da izleyicilerin beğenisini topluyor. İzleyicilerin merak ettiği Ayın Düşüşü konusu, özeti ve Ayın Düşüşü oyuncaları gibi konuları mercek altına alıyoruz. Ayın Düşüşü filminin detayları…

İzleyenleri ekrana bağlayan Ayın Düşüşü filmi, beyaz perdeden sonra televizyon ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Ayın Düşüşü filmini izleyecek olanların merak ettiği Ayın Düşüşü konusu nedir, Ayın Düşüşü oyuncuları kimler ve Ayın Düşüşü özeti gibi konuları inceliyoruz.

AYIN DÜŞÜŞÜ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Gösterime giriş tarihi: 3 Şubat 2022 (Almanya)

Yönetmeni: Roland Emmerich

Bütçe: $138–146 milyon

Görüntü yönetmeni: Robby Baumgartner

Müzik: Thomas Wander; Harald Kloser

Ülke: Amerika Birleşik Devletleri; Kanada; Çin; Birleşik Krallık

Moonfall'ın 4 Şubat 2022'de Lionsgate tarafından sinemalarda yayınlandı. 138-146 milyon dolarlık bir bütçeyle Montreal'de çekilen film, şimdiye kadar yapılmış en pahalı bağımsız yapım filmlerden biridir.

Film, 4 Şubat 2022'de Lionsgate ve Summit Entertainment tarafından Kuzey Amerika'da ve aynı gün Entertainment Film Distributors tarafından Birleşik Krallık'ta sinemalarda gösterime girdi. Dünya çapında 67 milyon dolar hasılat yapan bir gişe bombasıydı ve eleştirmenlerden karışık ve olumsuz eleştiriler aldı.

AYIN DÜŞÜŞÜ FİLMİ OYUNCULARI VE KADROSU

Ay'ın Düşüşü (İngilizce özgün adıyla? Moonfall), Roland Emmerich tarafından ortaklaşa yazılan ve yönetilen bir bilimkurgu aksiyon felaket filmidir.[4] Başrollerinde Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Charlie Plummer, Michael Peña ve Donald Sutherland var.

Halle Berry - Jo Fowler rolünde.

Patrick Wilson - Brian Harper rolünde.

John Bradley - KC Houseman rolünde.

Michael Peña - Tom Lopez rolünde.

Charlie Plummer - Sonny Harper rolünde.

Kelly Yu - Michelle rolünde.

Donald Sutherland - Holdenfield rolünde.

Eme Ikwuakor - Doug Davidson rolünde.

Carolina Bartczak - Brenda Lopez rolünde.

Maxim Roy - Kaptan Gabriella Auclair rolünde.

Stephen Bogaert - Albert Hutchings rolünde

Azriel Dalman - Sonny Child rolünde.

Mayıs 2019'da, 140 milyon dolarlık bir bütçeyle filmi Roland Emmerich'in yazıp yöneteceği açıklandı ve bu da filmi şimdiye kadarki en pahalı bağımsız filmlerden biri haline getirdi. Lionsgate, filmin Amerikan dağıtım haklarını ve AGC International uluslararası dağıtım haklarını satın aldı.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Hollywood Gündem Sinema Kültür Sanat Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title