Haberler

Ali Dinçer kimdir? AK Parti Aydın- Çine Belediye Başkan adayı Ali Dinçer kaç yaşında, nereli?

Güncelleme:

Ali Dinçer kimdir? AK Parti Aydın- Çine Belediye Başkan adayı Ali Dinçer kaç yaşında, nereli? AK Parti'nin Aydın-Çine Belediye Başkan adayı Ali Dinçer hakkında merak edilenler gündemde. Dinçer'in kaç yaşında olduğu ve nereli olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Ali Dinçer, AK Parti'nin Aydın-Çine'deki yerel seçimlerdeki başkan adayıdır.

Ak Parti 31 Mart seçimleri öncesinde seçim kongresi gerçekleştirmiş ve adaylarını açıklamıştı. Aydın- Çine Belediye başkan adayı Ali Dinçer oldu. Peki, Ali Dinçer kimdir? AK Parti Aydın- Çine Belediye Başkan adayı Ali Dinçer kaç yaşında, nereli?

ALİ DİNÇER KİMDİR?

  • "1975 yılında Eczacı Hikmet Dinçer ve Ömer Dinçer'in oğlu olarak dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulu Çine'de, liseyi Aydın'da bitirdikten sonra Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünden mezun oldu.
  • Aynı yıl Afyon'da göreve başladı. 2000 yılında eşim diş hekimi Yeliz Dinçer ile evlenip Çine'ye yerleşti. Ömer ve Elif adında iki evladı var.
  • Aynı yıl Akçaova'da göreve başladı. 2003 yılında Mehmet Tuncer Anadolu Lisesi'ne atandı.
  • 2015 yılına kadar Çine'de farklı okullarda görev yaptı.
  • 2015-2023 yılları arasında Çine Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevini yürüttü.
  • Bu süreçte sendika başkanlığı, antrenörler derneği yardımcı başkanlığı, farklı yardım dernekleri ve STK'lerde görev aldı. Çine'deki spor kulüplerinde antrenörlük ve yöneticilik görevlerinde bulundu.
  • 2021-2023 yılları arasında Yeşilay Aydın İl Başkanlığı görevim süresince madde bağımlılığı ile mücadele etti.
  • 2023 yılının aralık ayında Çine Gençlik ve Spor ilçe müdürlüğü görevinden istifa ederek 2024 Yerel Seçimlerinde AK Parti Çine belediye başkanı adayı oldu.

NEREDE OY KULLANACAĞIM?

Nerede oy kullanacağınızı, seçim dönemlerinde sandık seçmen listeleri kesinleştikten sonra e-Devlet kapısı üzerinden, www.ysk.gov.tr adresinden "Nerede Oy Kullanacağım" bölümünden YSK mobil uygulamasından öğrenebilirsiniz.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Ali Dinçer AK Parti Aydın Çine Gündem Yaşam Politika Haberler

Tahliye olan Çetin Doğan'ın ilk sözleri: Bu bir af değil, anayasal bir görevin Cumhurbaşkanı tarafından geç yerine getirilmesidir

Tahliye olan Çetin Doğan'ın ilk sözleri: Bu bir af değil, anayasal bir görevin Cumhurbaşkanı tarafından geç yerine getirilmesidir

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Audi A8 makam aracına veda etti

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Audi A8 makam aracına veda etti

Kobani Davası'nda 42 yıl hapis cezasına çarptırılan Selahattin Demirtaş: Bu davanın siyasi bir dava olduğu bir kez daha ispatlandı

Kobani Davası'nda 42 yıl hapis cezasına çarptırılan Selahattin Demirtaş: Bu davanın siyasi bir dava olduğu bir kez daha ispatlandı

Bakmadan Geçme

Usyk kimdir? Boksör Usyk kaç yaşında, nereli? #129351 Tyson Fury kim, kaç yaşında, nereli? #127942 18 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Fury Usyk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda 2024? Tyson Fury Usyk maçı ne zaman #129351 18 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 18 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Yeni Angola Büyükelçisi Muhammet Mustafa Çelik kimdir? Muhammet Mustafa Çelik hayatı ve biyografisi nedir? 18 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! 18 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 18 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #9889 #127919 18 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 18 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 18 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 18 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çiftçilere müjde üstüne müjde! Kredi limitleri artırıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çiftçilere müjde üstüne müjde! Kredi limitleri artırıldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title