İbrahim Erkal'ın belgeselinin gala gecesinde anne Erkal'a büyük ayıp - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

İbrahim Erkal'ın belgeselinin gala gecesinde anne Erkal'a büyük ayıp

Haberler.com / Emre İliksiz - Haberler | Magazin

2017'de yaşamını yitiren İbrahim Erkal'ın hayatını anlatan belgeselin galasına, ünlü sanatçının annesine yapılan saygısızlık damga vurdu. Belgeselin gösterimini gözleri dolarak izleyen anne Hatice Erkal'ın ikinci protokolde oturtulması tepkilere neden oldu.

2017 yılında vefat ederek hayranlarını yasa boğan ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından belgeseli yapıldı. 90 dakikalık "Ömrüm Bitmeyen Şarkı" ismindeki belgeselin gala gecesine Erkal'ın annesi de dahil olmak üzere pek çok kişi katılarak duygusal anlar yaşadı.

Erzurum Zirve2000'in haberine göre gala gecesine anne Hatice Erkal'a yapılan saygısızlık damga vurdu. Oğlunun hayatının anlatıldığı belgeselin gösteriminde Hatice Erkal'ın protokolde ilk sıra yerine ikinci sıraya oturtulması büyük tepki çekerken, bazı izleyiciler ise salonu terk ederek bu durum karşısındaki memnuniyetsizliklerini dile getirdiler.

İbrahim Erkal'ın belgeselinin gala gecesinde anne Erkal'a büyük saygısızlık

Yapılan saygısızlık karşısında bir vatandaş, "Bu protokolde oturanlar kimler? Kendilerini ne sanıyorlar. Bir sanatçının bize bıraktığı ve en büyük emaneti olan annesine yapılan saygısızlık affedilemez. O bir anne. O bizim emanetimiz. Nasıl olur da bir anneyi arka sıralara atarak bu töreni yaptılar. Nasıl rahat rahat o koltuklarda oturdular. Bir sanatçının hayatının anlatıldığı törende annesine değer verilmiyor. İbrahim Erkal bu durumu görseydi kahrından ölürdü. İbrahim Erkal asıl şimdi öldü" ifadelerini kullandılar.

Belgeseli başından sonuna kadar izleyen anne Hatice Erkal ise "İbrahim çok iyi bir oğuldu. Evine de, kardeşlerine de, anne-babasına da çok iyi davranırdı. Erzurum'a ve Narman'a çok fedakarlıklar yaptı. İnşallah Erzurumlular da bir ömür onun değerini bilirler. Ben ondan çok razıydım" dedi. Anne Erkal'ın belgeseli gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı.

İbrahim Erkal'ın belgeselinin gala gecesinde anne Erkal'a büyük saygısızlık

Haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (24)
Remzi Beşir hacioglu:Ahlaksızlar.gelmis bir kaçtane edepsiz önde ayak üstüne.ahlaksizlar.o annenin yeri en öndü hemde orda tek olacaktı.obur saygisizlarda dışarı çıkartılacak ti Cevap Yaz 0 23 Yayından Kaldır
divane divane:Yok kadini önde yalniz oturtmazlardi tabiiki oturan baskalarida olacak . Ama ben orda gösterildigi gibi oldugunu sanmiyorum. Yani yaşli kadin , protokoll nedir nerden bilsin. Belki ona yeri gösterilmiştir de oda yalniş anlamiş gidip arkada oturmuş olabilir buda mümkündür . Ve zaten kalabalik degil salon boş yani fazla kimse gelmemiş ama haberi yapanlar gelenlerin salonu terk ettigini yaziyor. Yani her yazilana inanmamak gerek .. 12 11 Yayından Kaldır
tarafsızgörüş:Laik güruh kadına saygısızlık yapmış. belli... Cevap Yaz 34 37 Yayından Kaldır
Tüm 24 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title