Güzellik kraliçesi platformda tökezledi, sütyeninin düştüğünü fark etmedi
Haberler » Magazin » Güzellik kraliçesi platformda tökezledi, sütyeninin düştüğünü fark etmedi - Magazin

Güzellik kraliçesi platformda tökezledi, sütyeninin düştüğünü fark etmedi

Belçika'da düzenlenen güzellik yarışmasını kazanan 23 yaşındaki Celine Vayt Ouytsel, platformdan inerken ayağı tökezleyip düştü. Kısa sürede toparlanarak ayağa kalkan genç kadının sütyeni bir anda yere düştü. Genç mankenin sütyeninin nasıl düştüğü ise sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Güzellik kraliçesi platformda tökezledi, sütyeninin düştüğünü fark etmedi

, ülkenin en güzel kadınını önceki gün seçti. 23 yaşındaki sarışın Celine Ouytsel, önceki gün gerçekleşen yarışmada büyük ödülü kazanarak tacı taktı.

SÜTYENİ BİR ANDA YERİ DÜŞTÜ

Fakat etkinlik sırasında genç kadının uzun elbisesinin azizliğine uğrayıp düşmesi sosyal medyada gündem oldu. Zira gülümseyerek seyircileri selamlayan Celine Van Ouytsel, basamaklarda tökezledikten sonra yere düştü. Kısa sürede toparlanarak ayağa kalkan genç kadının sütyeni bir anda yere düştü. Bu duruma aldırmadan yürüyüşünü tamamlayan genç manken, "Tekrar ayağa kalkmam gerekiyordu. Hayatta da böyle yapılmaz mı" dedi.

SOSYAL MEDYADA TARTIŞMA KONUSU OLDU

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı, genç mankenin elbisesinin rahatsız göründüğünü söylerken bazı kullanıcılar ise genç mankenin sütyeninin nasıl düştüğünün anlaşılamadığını dile getirdi.


Haber Videosu

: Güzellik kraliçesi platformda tökezledi, sütyeninin düştüğünü fark etmedi
HABER YORUMLARI (7)

  • ADEM BEY:
    elbisesinin uzun olan kol kısmında tuttuğu sütyeni tökezler gibi yaptıktan sonra yere bırakıyor. Gündeme çıkmak için yapılmış ucuz numara.
  • BİLİRKİŞİ:
    1 - o kadar dar elbiseden o sütyen çıkmaz. 2 - tökezlediği esnada göğüs kısmında herhangi bir değişiklik hareket yada gevşeme olmuyor ki yerinden çıksın. 3 - bir erkeğin sütyeni çıkarmak için verdiği dakikalarca savaşı göz önüne alırsak kendiliğinden çıkma ihtimali sıfır4 - o sütyen eteğin yanından bi yerden düşüyor. reklam kurgu güzel ama cüneyt arkın''ın 1 ok ile 5 kişi devirmesi daha inandırıcı.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler