Gündüz Güneş Haberleri

Gündüz Güneş haber, Gündüz Güneş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gündüz Güneş - 23.06.2021
Erzurum'da "gri kategori"deki teröristin yargılanmasına devam edildi
Sanık ve tanıkların dinlenmesinin ardından maktul Küçük'ün avukatları Gündüz Güneş, Esra Yılmaz ve Serhat Kamil Zor sanıkların ayrı ayrı cezalandırılmasını talep etti.
Gündüz Güneş - 07.05.2021
Sıcak havalar kalp hastalıklarını tetikleyebilir
GÜNÜ DOĞRU PLANLAYIN Dr. Günsel'in dikkat çektiği konulardan biri de günlük aktivitelerin zamanlamasının iyi ayarlanması. "Gündüz güneş ışınlarının dik olarak yansıdığı saatlerde dışarı çıkılmaması, denize girilmemesi, bu saatlerde aşırı efor gerektiren aktivitelerden kaçınılması ve sıcak saatlerde alkol alınmaması gerekmektedir" diyen Dr.
Gündüz Güneş - 30.04.2020
BÜYÜKÇEKMECE SAHİLİNDE "MAVİ IŞIK" HEYECANI
'BİYOLÜMİNESANS' DEDİĞİMİZ OLAY Suyun hareket etmesiyle etrafa parlak mavi bir ışığın yayılması durumunu açıklayan İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Reyhan Akçaalan Albay, "Bu gördüğümüz şey bizim 'Biyolüminesans' dediğimiz biyolojik olarak ışık saçma olayı. Denizdeki pek çok canlı tarafından yapılıyor ama burada gördüğümüz tek hücreli, çok küçük, mikroskobik deniz canlıları tarafından yapılan bir şey. Sayıları çok arttığında, böyle milyonlarca olduklarında, gece karanlık ortamda vücutlarında bulunan bir kimyasal maddenin aktifleşmesi ile ışık yaymaya başlıyorlar ve bu normal koşullarda ancak rahatsız edildiklerinde oluyor. Yani siz suyu hareket ettirdiğinizde, taş attığınızda, tekne ile geçtiğinizde veya yüzerken el kol hareketleri yaptığınızda. Yaşadığınız şey o ışık yayma olayı oluyor. O hücrenin içerisindeki maddeler, enzimler yardımıyla oksijen ile tepkimeye giriyorlar ve ışık yayıyorlar. Dolayısıyla aslında yüzyıllardır herkes tarafından bilinen, dünyanın tüm okyanuslarında olan bir şey. Noctiluca dediğimiz dinoflagellatlar bunu gerçekleştiriyor. Hatta bazen biliyorsunuz, Marmara Denizi'nde ya da başka denizlerimizde kırmızı bir yüzey oluşuyor. Aynı tür aslında bunlar. Fakat böyle gece, ışığın az olduğu ortamlarda veya gündüz güneş fazlaysa, daha canlı daha hareketli oldukları zaman suyun hareket ettirilmesiyle bu güzel renklendirmeyi sağlıyorlar.
Gündüz Güneş - 10.06.2018
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Iğdır'da
Özel bir düğün salonunda düzenlenen iftara katılan Özdağ'a, İYİ Parti Iğdır milletvekili adayları Gündüz Güneş ve İbrahim Akkuş eşlik etti.
Gündüz Güneş - 05.04.2018
Fetö'nün Adliye ve Cezaevi Sorumluları Yöneticisine 15 Yıl Hapis
2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Hakan Bircan Ordu E Tipi Kapalı Cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) üzerinden katıldı. Sanık avukatı Gündüz Güneş ise duruşma salonunda hazır bulundu.
Gündüz Güneş - 05.04.2018
Erzurum'da Fetö'nün "Mahrem İmamı"Na 7 Yıl 6 Ay Hapis
Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Doğan ile sanık avukatı Gündüz Güneş katıldı.
Gündüz Güneş - 26.02.2018
Erzurum'da "Fetö'nün Yurt ve Şirket Yapılanması" Davasında Karar
Sanıklar Taşdemir ile Osman ve Kadir Dolar'ın avukatı Gündüz Güneş, esas hakkındaki mütalaaya karşı yaptığı savunmada, müvekkili Taşdemir'in sadece geçimini sağlamak amacıyla söz konusu kurum ve yerlerde çalıştığını ve başka bir amacı olmadığını öne sürdü.
Gündüz Güneş - 13.02.2018
Fetö/pdy'nin "Mahrem İmamı" Hakim Karşısında
Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Doğan ile sanık avukatları Gündüz Güneş ve Hande Nur Emrem katıldı.
Gündüz Güneş - 06.02.2018
Fetö Sanığı Eski Komisere 6 Yıl 3 Ay Hapis
Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Damgacı ile avukatı Gündüz Güneş katıldı.
Gündüz Güneş - 01.02.2018
Büyükşehir'den Şarj İstasyonları
Büyükşehir Belediyesi, güneş enerjisiyle çalışan iki ayrı modern şarj istasyonunu hizmete sundu. İlk etapta Büyükşehir Belediyesi yanındaki park alanı ile Kurşunlu Parkı'na konulan şarj istasyonları farklı telefonlara uyumlu şarj kabloları ile hizmet verecek. Vatandaşlar oluşan banklarla telefonlarını şarj istasyonlarından ücretsiz olarak şarj ettirebilecekler. Gündüz güneş enerjisi ile çalışan şarj istasyonlarına elektrik bağlantısı da yapıldı.
Gündüz Güneş - 01.02.2018
Dha Yurt Bülteni-8
Büyükşehir Belediyesi, güneş enerjisiyle çalışan iki ayrı modern şarj istasyonunu hizmete sundu. İlk etapta Büyükşehir Belediyesi yanındaki park alanı ile Kurşunlu Parkı'na konulan şarj istasyonları farklı telefonlara uyumlu şarj kabloları ile hizmet verecek. Vatandaşlar oluşan banklarla telefonlarını şarj istasyonlarından ücretsiz olarak şarj ettirebilecekler. Gündüz güneş enerjisi ile çalışan şarj istasyonlarına elektrik bağlantısı da yapıldı.
Gündüz Güneş - 01.02.2018
Büyükşehir'den Ücretsiz Şarj İstasyonu
Gündüz güneş enerjisi ile çalışan şarj istasyonlarına elektrik bağlantısı da yapıldı.
Gündüz Güneş - 18.12.2017
Fetö Sanığı" Eski Hakime Hapis Cezası
Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Yağmur ile avukatı Gündüz Güneş katıldı.
Gündüz Güneş - 06.12.2017
Fetö'nün "Mahrem İmamı" Hakim Karşısında
Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Doğan ile avukatı Gündüz Güneş katıldı.
Gündüz Güneş - 14.11.2017
Eski Hakim Yağmur'un "Fetö" Davası
Erzurum'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi ve denetçisi olduğu öne sürülen eski hakim Musa Yağmur'un 15 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi. Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Yağmur ile avukatı Gündüz Güneş ile yakınları katıldı.
Gündüz Güneş - 26.10.2017
Eski Komisere "Fetö/pdy" Üyeliğinden 6 Yıl 3 Ay Hapis
Erzurum'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) emniyet yapılanması içinde yer aldığı iddiasıyla meslekten ihraç edilen eski komiser Ömer Büyükekiz'in "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Büyükekiz ile avukatı Gündüz Güneş katıldı.
Gündüz Güneş - 26.09.2017
Erzurum'da Fetö'nün "Adliye ve Cezaevi Yapılanması" Davası
Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanık avukatı Gündüz Güneş katıldı.
Gündüz Güneş - 08.09.2017
İki Telefonunda da Bylock Bulunmasına Rağmen İddiaları Reddetti
Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Kireçligöl ile avukatı Gündüz Güneş katıldı.
Gündüz Güneş - 31.08.2017
Bayram Tatilinize Gölge Düşürmeyin!
BU SAATLERDE DIŞARIYA ÇIKMAYIN Gündüz güneş ışınlarının yeryüzüne en dik geldiği 10.
Gündüz Güneş - 02.08.2017
Eski Hakim Yağmur'un "Fetö" Davası
Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki ilk duruşmaya, tutuklu sanık Yağmur ile avukatı Gündüz Güneş katıldı.
Gündüz Güneş - 27.07.2017
Erzurum'da Fetö/pdy Davası
Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Hakan Bircan, tutuklu bulunduğu Ordu E Tipi Kapalı Cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) üzerinden katıldı. Sanık avukatı Gündüz Güneş de duruşmada hazır bulundu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gündüz Güneş Haberleri | Gündüz Güneş Kimdir - Haberler - Gündüz Güneş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gündüz Güneş kimdir, hayatı ve biyografisi. CAMA ÇARPAN GÖKKUZGUN, 18 GÜNLÜK BAKIM SONRASI DOĞAYA DÖNDÜ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 05:53:15. #1.15#

title