GÜNDÜZ GÜNAYDIN HABERLERİ

Gündüz Günaydın haber, Gündüz Günaydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gündüz Günaydın

Gündüz Günaydın

Doğum Yeri Batman / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1971 - ...

Gündüz Günaydın Kimdir ?

Gündüz Günaydın, 1971 Batman ilinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gercüş'te tamamladı. Lise öğrenimini Batman'da tamamladı. 1987'den beri ekmek fabrikası işleten Gündüz Günaydın, 2014'ten sonra Moil-Millangaz bayiliği yapmaktadır. Günaydın, evli ve 5 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gündüz Günaydın - 10.04.2021
Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü kutlanıyor
Ziyarette, Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Hakim Gülay Ercan Akkuş, Hakim Aydın Güven ve İl Genel Meclis Üyesi Kutbettin Alpaslan da yer aldı.
Gündüz Günaydın - 18.03.2021
Son dakika haberi: 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümü
Gercüş Hükümet Konağı önünde düzenlenen törene, Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Cumhuriyet Savcısı Hasan Köroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Arıkan, İlçe Emniyet Amiri Can Akkuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahabeddin Konakçı, kamu kurum müdürleri, şehit aileleri, gaziler, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Gündüz Günaydın - 22.01.2021
Tarım ve Orman İl Müdürü Gün'den Gercüş Belediye Başkanına ziyaret
Batman Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Gün Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın'ı ziyaret etti.
Gündüz Günaydın - 22.01.2021
Gercüş'te 2021 yılı kırsal kalkınma destekleri tanıtım toplantısı yapıldı
Toplantıya, Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Kayapınar Belde Belediye Başkanı Samir Özhan, Batman Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Gün, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Metin Kaplan, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.
Gündüz Günaydın - 19.11.2020
Kaymakam Şekerci, çiftçilerle bir araya geldi
Kaymakam Şekerci ve Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğünce yüzde 70 hibeli 62 bin fıstık fidanının dağıtım alanında çiftçilerle görüştü.
Gündüz Günaydın - 11.11.2020
Gercüş ilçesinde Kovid-19 denetimi
Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci ve Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik denetim yaptı.
Gündüz Günaydın - 11.11.2020
Gercüş'te Milli Ağaçlandırma Günü'nde fidan dikimine destek
Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, AK Parti İlçe Başkanı Şefik Öner, kurum amirleri, öğretmen, öğrenci ve vatandaşların katılımıyla düzenlenen etkinlikte, bin fidan dikildi.
Gündüz Günaydın - 15.07.2020
Gercüş'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği
Programa, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Cumhuriyet Savcısı Hasan Köroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Arıkan, İlçe Emniyet Amiri Naciye Palamut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahabeddin Konakçı, Öğretmenevi Müdürü Faik Ülker, siyasi parti temsilcileri, şehit aileleri, muhtarlar, kurum temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Gündüz Günaydın - 15.07.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 yıl önce şehit edilen Mehmet Ali Atılğan'ın mezarı ziyaret etti, karanfil bıraktı.
Gündüz Günaydın - 15.07.2020
Gercüş Belediye Başkanı Günaydın'dan 15 Temmuz mesajı
Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Gündüz Günaydın - 13.07.2020
Gercüş Belediyesi asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor
Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, belediye ekiplerinin Pınarbaşı Mahallesi 307.
Gündüz Günaydın - 12.06.2020
Gercüş Belediye Başkanı Günaydın, öğrencileri ziyaret etti
Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, İlçe Halk Kütüphanesinde ders çalışan öğrencileri ziyaret etti.
Gündüz Günaydın - 15.04.2020
Gercüş'te parke çalışmaları sürüyor
Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, çalışmaların hızla tamamlanması için talimat verdi.
Gündüz Günaydın - 17.03.2020
Gercüş'te dezenfekte çalışmaları sürüyor
Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, kamusal alanlarda, toplu taşıma araçlarında ve vatandaşların ortak kullandığı alanlarda dezenfekte çalışmasını yürüttüklerini belirterek, "Gercüş Belediyesi idari hizmet binamızın belirli bölümlerine el dezenfektanı yerleştirdik.
Gündüz Günaydın - 03.03.2020
Gercüş'te güneş enerji santrali kuruluyor
Kaymakam Mevlüt Şekerci beraberinde Belediye Başkanı Gündüz Günaydın ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Arıkan ile Kemal Erpolat'ın oluşturduğu ve yıllık 1750 mw elektrik üretme kapasitesine sahip güneş enerji santrali tesisinde incelemede bulundu.
Gündüz Günaydın - 13.02.2020
Yerele-Batman'da kar yağışı
Belediye başkanı Gündüz Günaydın, ekiplerin 7/24 esaslı çalıştıklarını söyledi.
Gündüz Günaydın - 25.01.2020
Gercüş'te karla mücadele çalışmaları
Belediye başkanı Gündüz Günaydın, "Kar temizleme ekiplerimiz sabah başladıklarıı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Gündüz Günaydın - 03.01.2020
Batman Valisi Şahin, Gercüş'te incelemelerde bulundu
Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Arıkan, AK Parti İlçe Başkanı Şefik Öner, İlçe Emniyet Amiri Naciye Palamut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahabeddin Konakçi, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Metin Kaplan tarafından Özel İdare binası bahçesinde karşılanan Şahin, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Gündüz Günaydın - 22.12.2019
Gercüş'te konferans
Yıldız, konferansta yaptığı konuşmada, Selahaddin Eyyubi'nin hayat mücadelesini anlatarak, Kudüs'ün İslam ümmeti için önemine değindi. Yıldız, şöyle konuştu: "Hz. Ömer döneminde Kudüs'ü almıştık. Kudüs Müslümanların göz bebeğiydi. Kudüs bizim neyimiz olur? Kudüs bizim imanımız olur. Bizim ilk kıblemiz olur. Kudüs miracın mekanı olur. Kudüs, Peygamberler diyarı olarak değer verdiğimiz kutsalımız olur. Kudüs tarih, Arap ve dış politika meselesi değildir. Bizim için iman meselesidir. Selahaddin Eyyubi iman meselesi olarak baktığı için kendisini Kudüs davasına adamıştır." Programa, Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Bozdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Şefik Öner, İlçe Emniyet Amiri Naciye Palamut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahabeddin Konakçi, okul müdürleri, öğrenci ve veliler katıldı.
Gündüz Günaydın - 21.12.2019
Gercüş'te konferans
Konferansa Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Bozdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Şefik Öner de katıldı.
Gündüz Günaydın - 17.12.2019
Gercüş'te çiftçilere destek
Yıllardır üzümün yapıldığı bağlarda çalışmalar yaptıklarını aktaran Kaplan, şöyle konuştu: "İlçemizde bağcılığı geliştirme çalışmaları kapsamında, önemli üzüm çeşidi olan mezrone çeşidinin korunması ve yaygınlaştırılması amacıyla çiftçilerimize 21 bin adet asma anacı üzerine aşılı asma fidanı dağıttık. Üç yıldır düzenli olarak bağ alanlarımızda gençleştirme çalışmaları yapmaktayız. Bu önemli üzüm çeşidimizin kaybolmaması için bu tür çalışmalarımız devam edecektir." Dağıtım törenine Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın,Tarım ve Orman İl Müdürü Vekili Mehmet Demir ve çiftçiler katıldı.
Gündüz Günaydın - 15.11.2019
Belediye başkanı bağındaki üzümü yoksullar için topladı
BATMAN'IN Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, 5 dönümlük bağında yoksullar için üzüm topladı.
Gündüz Günaydın - 14.11.2019
Batman'da bağ bozumu etkinliği
Dalından üzüm koparmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, topladıkları üzümleri satarak elde ettikleri gelirin ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacağını söyledi.
Gündüz Günaydın - 13.11.2019
Gercüş'te "4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı"
Gercüş Anadolu Lisesinde düzenlenen fuarın açılışına Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Arıkan, İlçe Emniyet Komiseri Fatih Kaplan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahabeddin Konakçi ile kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Gündüz Günaydın - 13.11.2019
Gercüş'te veliler, çocuklarıyla sınıfta kitap okuyor
Etkinliğe katılan Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, kitap okumanın çocuklar ve gençlerin gelişimine büyük katkı sağladığını belirtti.
Gündüz Günaydın - 11.11.2019
Milli Ağaçlandırma Günü
Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci "11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes" Programı kapsamında Bağlarbaşı Mahallesinde gerçekleştirilen törende çocuklara ağaç sevgisinin verilmesinin önemine işaret ederek, şöyle konuştu: "Burada 3 bin fidan toprakla buluşacak . Çocukların hepsini aynı anda getirmek mümkün değil. Zaman zaman programlarla olabildiğince çocuklarımızın fidan dikmesini sağlayalım. Her çocuk mutlaka bir fidan dikebilirse inanıyorum ki o zaman proje amacına kavuşacaktır." Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, çocuklara ağaç ve orman sevgisinin aşılanması gerektiğini belirterek, "Çocuklarımız ilçede beton yığınları arasında yetişiyor.
Gündüz Günaydın - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Gercüş Gercüş Hükmet Konağı bahçesindeki ilk törende Kaymakam Mevlüt Şekerci ­,Belediye Başkanı Gündüz Günaydın Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Gündüz Günaydın - 08.11.2019
Batman'da "Mevlid-i Nebi" etkinliği düzenlendi
Programa, Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Gündüz Günaydın - 31.10.2019
Kırkat Göletine 10 bin sazan balığı bırakıldı
Gölette düzenlenen programa Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, AK Parti İlçe Başkanı Şefik Öner ve belediye personeli katıldı.
Gündüz Günaydın - 30.08.2019
Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü
Hükümet konağı bahçesinde bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasıyla başlayan törende, İstiklal Marşı okundu, saygı duruşunda bulunuldu. Törene, Baykan Kaymakamı Haluk Koç, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Cumhuriyet Savcısı Hasan Köroğlu, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Arıkan, siyasi partiler ile kamu kurumlarının temsilcileri katıldı.
Gündüz Günaydın - 17.08.2019
Gercüş'te mevlit programı
Mevlit programına, Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Kayapınar Belde Belediye Başkanı Samir Özhan, AK Parti İlçe Başkanı Şefik Öner, MHP İlçe Başkanı Burhan Keskin, HÜDA PAR İlçe Başkanı Mehmet Dursun ve vatandaşlar katıldı.
Gündüz Günaydın - 31.07.2019
Batman Milletvekilli Özdemir'den Gercüş Belediyesine ziyaret
AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın'ı makamında ziyaret etti.
Gündüz Günaydın - 16.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Cumhuriyet Savcısı Hasan Köroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Bozdoğan, İlçe Emniyet Amiri Naciye Palamut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahabeddin Konakçı, Öğretmenevi Müdürü Faik Ülker, siyasi parti temsilcileri ile şehit aileleri, muhtarlar ve kurum temsilcileri katıldı.
Gündüz Günaydın - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Cumhuriyet Savcısı Hasan Köroğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Bozdoğan, İlçe Emniyet Amiri Naciye Palamut, AK Parti İlçe Başkanı Şefik Öner ile şehit aileleri, muhtarlar ve kurum temsilcileri tarafından gerçekleştirilen ziyarette, Atılgan ve tüm şehitler için Ulu Cami imamı Ömer Kocabaş tarafından dua okundu.
Gündüz Günaydın - 11.07.2019
Gercüş'te kentsel dönüşüm çalışmaları
Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın'ı makamında ziyaret eden Gürgen burada yaptığı açıklamada, ilçe belediye başkanıyla alan çalışması yaptıklarını söyledi.
Gündüz Günaydın - 11.07.2019
Midyat ve Dargeçit'te kentsel dönüşüm çalışmaları
Çalışmalarda Gürgen'e Dargeçit Kaymakamı Rızvan Eroğlu, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir ve Batman'ın Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın da eşlik etti.
Gündüz Günaydın - 04.06.2019
Gercüş'te Ramazan Bayramı
Batman'ın Gercüş ilçesinde bayramlaşma programı düzenlendi. Gercüş Öğretmenevi'nde düzenlenen programa, Kaymakam Mevlüt Şekerci, Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Bozdoğan, İlçe Emniyet Amiri Naciye Palamut, AK Parti İlçe Başkanı Şefik Öner, Eğitim-Bir-Sen Başkanı Süleyman Avcı, kamu kurumları, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile şehit aileleri ve gaziler, muhtarlar, vatandaşlar katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gündüz Günaydın Haberleri | Gündüz Günaydın Kimdir - Haberler - Gündüz Günaydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gündüz Günaydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü kutlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 17:16:07. #1.15#

title