Haberler

Gemlik'te Zeytin Toplamak İçin Çıktığı Kamelya Çökünce Öldü

Güncel Haberler

Bursa'nın Gemlik ilçesinde, zeytin toplamak için çıktığı kamelyanın çökmesi neticesinde düşerek ağır yaralanan adam hayatını kaybetti.

Bursa'nın Gemlik ilçesinde, zeytin toplamak için çıktığı kamelyanın çökmesi neticesinde düşerek ağır yaralanan adam kurtarılamadı.

Edinilen bilgiye göre olay, 7 Aralık'ta Gemlik'in Kurşunlu bölgesinde meydana geldi. Eşi ile birlikte kendi bahçesindeki zeytinleri toplamaya giden 61 yaşındaki Kemal Güner, ağacın üst dallarındaki zeytinleri alabilmek için kamelyaya çıktı. Ağırlığa dayanamayan kamelyanın çökmesi neticesinde yaralanan Güner, yardıma koşan komşuları tarafından Gemlik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Güner, buradaki müdahalenin ardından Bursa'daki özel bir hastaneye sevk edildi. Bu hastanedeki yoğun bakım ünitelerinin dolu olması üzerine bir başka özel hastaneye sevk edilen Güner, günlerdir süren ölün kalım savaşına yenik düştü. Yapılan otopside Güner'in yüksekten düşmeye bağlı kafa travması sonucu hayatını kaybettiği belirlendi. - BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Kemal Güner Kurşunlu Gemlik Politika Güncel Haberler

title