Haberler

Teknoloji ürünleri satan firmada müdür yardımcılığı yapan kişi mektup bırakıp intihar etti

Güncel Haberler

Sakarya'da teknoloji ürünleri satan bir firmada müdür yardımcılığı görevini yürüten 35 yaşındaki Ali S., gece saatlerinde depoda iple asılmış halde ölü bulundu. Yapılan incelemede Ali S.'nin yanında borçları sebebiyle intihar ettiğine dair bir mektuba rastlandı.

Sakarya'nın Erenler ilçesinde faaliyet gösteren Vatan Bilgisayar'ın müdür yardımcısı gece saatlerinde depoda iple asılmış halde ölü bulundu. Cansız bedeni bulunan kişinin borçlarını belirttiği bir mektubu da ardında bıraktığı öğrenildi.

Hacıoğlu Mahallesi Sakarbaba Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Vatan Bilgisayar'da meydana gelen olayda, Müdür Yardımcısı 35 yaşındaki Ali S.'den haber alamayan iş arkadaşları mağazanın deposuna girdi.

EKİPLERE HABER VERDİLER AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞTİ

Burada Ali S.'yi iple asılı halde gören arkadaşları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk incelemede Ali S.'nin hayatını kaybettiğini belirledi.

YANINDA BİR MEKTUP VARDI

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Olay Yeri İnceleme Şube ekipleri bilgisayar mağazasının deposunda inceleme yaptı. Yapılan inceleme neticesinde Ali S.'nin yanında mektup bulunduğu ve içeriğinde de borçları sebebiyle intihar ettiğine dair yazı olduğu öğrenildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Bilgisayar İntihar Sakarya 3. Sayfa Güncel Haberler

title