Haberler

Vali Toprak Kanaat Önderleriyle Bir Araya Geldi

Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, AK Parti eski Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek tarafından düzenlenen dayanışma yemeğinde kanaat önderleri ve aşiret temsilcileriyle bir araya geldi.

Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, AK Parti eski Hakkari Milletvekili Abdulmuttalip Özbek tarafından düzenlenen dayanışma yemeğinde kanaat önderleri ve aşiret temsilcileriyle bir araya geldi.

Vali Toprak, yemekte yaptığı konuşmada, Cazibe Merkezleri Programı'nın da tetikleyici rolü ile işsizliğe çözüm bulmak, yollar yapmak, su sorununu gidermek, altyapı sorununu çözmek, turizmi canlandırmak, sosyal yaşamı güçlendirmek ve gençleri topluma faydalı geleceği emanet edecek bireyler haline getirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Göreve başladığı günden bu yana sevgiyi, iyi niyeti ve halkın devletine bağlılığını gördüğünü anlatan Vali Toprak, "Devlet teşkilatı olarak yaklaşık 10-15 bin civarında çalışan memur kesimimiz var. İşimiz vatandaşımızın ve bölgemizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüp vatandaşlarımızı daha rahat yaşatmak. Devletin amacı zaten budur." dedi.

AK Parti eski Hakkari Milletvekili Özbek ise yemeğin amacının birlik, beraberlik ve dayanışma olduğunu dile getirdi.

Bir araya gelip konuşulduğunda sorunların çözüleceğine inandığını anlatan Özbek, "Birlikten, beraberlikten bereket doğar. Yaşadığımız kötü günleri unutarak daha güzel günlere kavuşmak için beraberlik, birlik içinde el ele vererek sorunlarımızı ortadan kaldırabiliriz." dedi.

Yemeğe Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, Hakkari Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Pakiş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ile kent merkezi, ilçe, belde ve köylerden aşiret temsilcileri ile kanaat önderleri katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Abdulmuttalip Özbek Orhan Toprak AK Parti Politika Güncel Haberler

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp 'tasarruf' vurgusu yaptı

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp "tasarruf" vurgusu yaptı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Bakmadan Geçme

Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 30 Mayıs Perşembe 2024? #128250 Survivor kim kazandı? 30 Mayıs Perşembe Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? #129300 Survivor CANLI izle! 30 Mayıs Perşembe TV8 Survivor HD izleme linki var mı? #128250 Hudutsuz Sevda 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Hudutsuz Sevda yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 İnci Taneleri 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs İnci Taneleri yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Aldatmak 71. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Aldatmak yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bayern Münih'in yeni teknik direktörü Vincent Kompany kimdir? Vincent Kompany nerelidir, kaç yaşında? Eyvah Eyvah nerede çekildi? Eyvah Eyvah oyuncuları, konusu ve fragmanı! Eyvah Eyvah ne zaman çekildi? #128250 İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Eyvah Eyvah filmi oyuncuları kim? Eyvah Eyvah filmi konusu ve Eyvah Eyvah özeti! #128250 ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi!
Ağrı'da bir kadın, caddede üstsüz şekilde dolaştı

Ağrı'da bir kadın, caddede üstsüz şekilde dolaştı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title