Haberi Paylaş

Özgecan'ın Katilinin Gömüleceği Yer Belli Oldu

Güncel Haberler

Özgecan Arslan'ın cezaevinde öldürülen katili Ahmet Suphi Altındöken, bugün Mersin'de gizlice defnedilecek. Cenaze günlerdir tepkilerden dolayı defnedilemiyordu.

Günlerdir yer krizi nedeni ile cenazesi defnedilmeyen Altındöken için Mersin Büyükşehir Belediyesi olumlu yanıt verdi. Hurriyet.com.tr'ye konuşan belediyeden bir yetkili "Evet talep oldu. Yer de gösterildi. Bugün defnedilecek. Bu saate kadar defnedilmiş bile olabilir" dedi.

MERSİN SINIRLARI İÇİNDE GÖMÜLEBİLMESİ İÇİN GEREKLİ İZİNLER ALINDI

Suphi Altındöken'in günlerdir Adana Devlet Hastanesi Morgu'nda bekletilen cenazesinin Mersin sınırları içinde gömülebilmesi için gerekli izinlerin alındığı öğrenildi.

ALTINDÖKEN AİLESİNİN AVUKATI: CENAZENİNİ GÖMÜLEBİLMESİ İÇİN GEREKLİ İZİNLER ALINDI

Altındöken ailesinin avukatı İbrahim Kaplan, "Cenaze hastanede bekliyor. Cenazenin gömülebilmesi için belediyeden gerekli izinler alındı.

"NE ZAMAN VE NEREDE GÖMÜLECEĞİ NETLEŞMEDİ"

Ancak cenazenin ne zaman, nerede ve hangi mezarlıkta gömüleceği netleşmedi" dedi.

"MEZARINA İSİM YAZILIP YAZILMAMASI TAMAMEN AİLENİN TASARRUFU"

Adının yazılmasını istemeyen bir belediye yetkilisi "Mezarlığa isim yazılıp yazılmaması tamamen ailenin tasarrufu. Biz belediye olarak parsel numarası veriyoruz. Ve bu numara ile defin işlemi yapılıyor. İsmi ise, aile isterse yazar istemezse yazmaz" dedi.

CEZAEVİNDE VURULARAK ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

Özgecan Aslan'ı evine gitmek üzere bindiği minibüste vahşice katleden minibüs şoförü Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken, tutulduğu cezaevinde silahlı saldırıya uğramışlardı. Aynı cezaevinde tutuklu bulunan Gültekin Alan, Suphi Altındöken'i öldürürken, babasını da yaralamıştı. Olay sonrası soruşturma başlatılmış, cezaevine silah sokulmasına yardım eden kişiler de tutuklanmıştı.

Kaynak: Hurriyet.com.tr

Haberler.com - Güncel

Ahmet Suphi Altındöken özgecan arslan Tarsus Mersin 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (50)

Leonardo.:

Sinirle adamı ters gömmeseler bari. Ölmüş ölüden şeytan vazgeçmiş derler. Ahirette onu çok güzel karşılamışlardır. Canınızı sıkmayın.

Cevap Yaz010Yayından Kaldır
zabıta:

verin üniversiteye çoçuklar çalışsın ceseti işe yarasın

Cevap Yaz912Yayından Kaldır
tunç bilek:

pisliği gömermisiniz okyanusamı atarsı nız yeter ya toprak bu mikrobu kabül etmez yukarıya fırlatır sabah tekrar gömmek ister

Cevap Yaz96Yayından Kaldır
Tüm 50 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title