Haberi Paylaş

Özgecan'ın Katilinin Babası, Oğluna Siper Olduğu İçin Vurulmuş

Güncel Haberler

Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'in cezaevinde vurulduktan sonra, babasının oğlunu korumak için üzerine yattığı, bu sırada vurulduğu ortaya çıktı. Boşandığı eşi de gömülememesine üzülüyor.

Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken için babası Necmettin Altındöken kendini siper etmiş. Baba oğlu ölmesin diye üstüne yattığı için vurulmuş.

Adana F Tipi Yüksek Güvenlikli cezaevinde Özgecan'ın katili Suphi Altındöken ve babası Necmettin Altındöken'in vurulduğu olayın nasıl olduğuyla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

YENİ BİLGİLER ORTAYA ÇIKTI

G.A. daha önceden tuvaletten aldığı tabancayı bir kağıt ile kapatıp Ahmet Suphi Altındöken'in odasının olduğu koridora yöneldi. Kapıya vurarak "Suphi evrakın var imzalanacak" dedi.

YERE DÜŞEN OĞLUNA KENDİNİ SİPER ETMİŞ

Bunun üzerine Suphi Altındöken kaldığı hücrenin mazgalını açtı. O anda G.A. ateş etmeye başladı. Tabanca seslerini duyan baba Necmettin Altındöken yere düşen oğlunu korumak için üzerine yattı. İşte Necmettin Altındöken bu sırada oğlunu korumak isterken vuruldu.


Hastaneye kaldırılan Necmettin Altındöken'in tedavisi sürüyor. Olayla ilgili katil zanlısı G.A. ile birlikte 1'i kadın, 1'i gardiyan 6 kişi tutuklanmıştı.

BOŞANDIĞI EŞİ KONUŞTU: GÖMÜLEMEMESİ ÜZÜCÜ

Cezaevinde uğradığı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ahmet Suphi Altındöken'in boşandığı eski eşi de bir tv kanalına konuştu.

Yüzüne estetik operasyon yapılan ve Mersin'den taşınan genç kadın, eski kocasının bir türlü gömülememesine üzüldüğünü söyledi.

Genç kadın ayrıca öldürülen eski eşi için "Bizim için zaten ölmüştü" dedi.

Haberler.com - Güncel

Ahmet Suphi Altındöken Mersin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (20)

vatandaş:

bre rezik ne istedin o masum kızdan bak işte ne bu dünyada yerin var nede öte dünyada

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
kamil:

kendi işlediği suçtan dolayı belki allah onun belasını böyle verdi oda öldürüldü. ama sonuçta öldü. bari bir mezara koyulsun onun için değil annesi için. yazık kimseyi kınamayın kul kınadığı başına gelmeden ölmezmiş. hangi mezara konulduğu önemli değil belasını buldu o bundan sonra yapılacak tek şey gömülecek bir mezar vermek.

Cevap Yaz017Yayından Kaldır
Filiz Trabzon:

kul azarsa ALLAH böyle bela verir işte! herkes nefsine sahip olsun, beş dakikalık zevk için böyle tepe takla olursunuz, hem dünyanızı hem ahiretinizi ucuza satmış oluruz.

Cevap Yaz011Yayından Kaldır
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title