Haberler

Muğla'da Başarılı Sağlık Peroneline Plaket

Güncel Haberler

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde, Sağlık Bakanlığı tarafından tıbbi ve mesleki alanlardaki çalışmaları nedeniyle ödüle değer görülen sağlık çalışanlarına plaket verildi.

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde, Sağlık Bakanlığı tarafından tıbbi ve mesleki alanlardaki çalışmaları nedeniyle ödüle değer görülen sağlık çalışanlarına plaket verildi.

Muğla Valiliği Özer Türk salonunda gerçekleştirilen törene Muğla Valisi Amir Çiçek, Ak Parti Muğla Milletvekilleri Nihat Öztürk, Hasan Özyer, Muğla İl Sağlık Müdürü Cihan Tekin, Muğla Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Nuri Ceyhan, hekimler ve sağlıkçılar katıldı.

Muğla Valisi Amir Çiçek, vatandaş odaklı hizmette bürokrasiyi azaltabilen, çözücü bir şekilde çalışıp başarı sergileyen hekim ve sağlık personellerini belgelendirdiklerini söyledi.

Ak Parti Milletvekili Hasan Özyer de ortak amaçlarının millete hizmet etmek olduğunu kaydetti.

Türkiye'de son dönemde önemli yasaların çıktığına dikkati çeken Özyer, "Amaç mazeret üretmek değil hizmet üretmek. Türkiye'de çok güzel yasalar çıkıyor. Ama uygulamaya gelince vatandaşın birçok sorununu çözecekken çözülemez hale geliyor. ve bu da tüm kesimi etkiliyor" dedi.

Özyer, herkesin görevini tam anlamıyla yapması durumda daha huzurlu ve mutlu bir hayat yaşanacağını belirterek, " Sağlık sektöründe Türkiye çok güzel yerlere geldi. Nitelik olarak ve içerik olarak küçümsenmeyecek iyi yerlerde. Arkadaşları da tebrik ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından yılın doktoru olarak belirlenen Mustafa Keskin, Uzman Dr. İlker Salar ve Dr. Sabri Erdoğan'ın Sağlık Bakanı Prof. Dr. Mehmet Müezzinoğlu imzalı plaket ve başarı belgeleri verildi.

Törende, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Rıza Murat Himioğlu ve Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Mustafa Nuri Ceyhan ile 10 doktor ve 30 sağlık personeline teşekkür belgeleri Vali Amir Çiçek ve AK Parti Milletvekilleri Nihat Öztürk ve Hasan Özyer tarafından verildi.

Kaynak: AA / Güncel

İl Sağlık Müdürlüğü Hasan Özyer AK Parti Muğla Politika Güncel Haberler

title