Moda'da iğrenç görüntü! Pantolonunu indirip kendisini uyaran adamın karısının üzerine idrarını yaptı - Haberler
Haberi Paylaş

Moda'da iğrenç görüntü! Pantolonunu indirip kendisini uyaran adamın karısının üzerine idrarını yaptı

Haberler.com - Erdem Aksoy - Güncel
 - Güncelleme:

İstanbul Moda'da yaşanan iğrenç olay gündem yarattı. 4 arkadaştan biri, sokağın ortasında pantolonunu indirip bir binanın önüne idrarını yaparken binaya eşiyle birlikte girmek üzere olan vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Uyarıya aldırış etmeyen maganda, bu kez de kendisine tepki gösteren adamın karısının üzerine idrarını yaptı. Bununla da yetinmeyen maganda, arkadaşlarıyla birlikte adamı öldüresiye dövdü. O çiftin arkadaşları olduğunu belirten sanatçı Ayhan Sicimoğlu ise görüntüleri paylaştı.

İstanbul Moda'da önceki gece mide bulandıran bir olay meydana geldi. İddialara göre; 4 arkadaştan birisi, pantolonunu indirip bir evin önüne idrarını yaptı. Bu sırada binada oturan bir vatandaş eşiyle kapıdan içeri girerken idrarını yapan kişiye tepki gösterdi. Maganda ise bu uyarıya aldırış etmedi. Bu kez de kendisini uyaran adamın karısının üzerine idrarını yaptı.

Moda'da iğrenç görüntü! Pantolonunu indirip kendisini uyaran adamın karısının üzerine idrarını yaptı

Ünlü sanatçı Ayhan Sicimoğlu ise üzerine idrar yapılan o çiftin arkadaşları olduğunu belirtip sosyal medyadan sitem etti. Güvenlik kamerası kayıtlarını yayınlayan Sicimoğlu, şunları söyledi:

"Dün gece Moda'nın ana caddesine çıkan bir sokağın girişine doğru 4 hergele (filmde görülüyor), biri donu indirmiş, dikkat fermuar değil pantolon aşağıda arkadaşımın evinin önüne işiyor. Arkadaşım da karısı ile eve geliyor.

Moda'da iğrenç görüntü! Pantolonunu indirip kendisini uyaran adamın karısının üzerine idrarını yaptı

'Napıyorsun kardeşim' deyince, 'Sana mı soracağım lan işeyeceğim yeri' diyor. Ve dönüp karısının üzerine işemeye devam ediyor. Yumruğu suratının ortasına yiyor tabi.

Diğer üçü ve yerden kalkan hergele, 4 kişi oğlana dalıyor ve 'Öldürün öldürün' naraları ile yere düşürüp suratına gözüne kulağına tekme ile girişiyorlar. Karısı yalvarıyor ama dinlemiyorlar öldüresiye giriyorlar.

Moda'da iğrenç görüntü! Pantolonunu indirip kendisini uyaran adamın karısının üzerine idrarını yaptı

Arkadaşım yaşıyor ama kafa göz kulak kaburga darmadağın. Polis hemen yetişip ikisini ters kelepçe alıyor ama diğer ikisi kaçıyor. Nöbetçi savcı başından savıyor zaten adı üstünde "Savcı", yani tutuksuz serbest.

Bugün avukatlarım ile Kadıköy iskele karakoluna gittim. Daha evvel aradığım amirler, Komiser Bey ve polisler çok kibar ve yardımcı idiler, buradan hakikaten tebrik ediyorum. Diğer iki kuduz elbet yakalanacak ve kendini erkek sanan 4 kişi karısının yanında nasıl tek bir adam öldüresiye dövülür hesabı sorulacak, dava savcısından rica ediyorum."

Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com - Güncel

Ayhan Sicimoğlu, Sosyal Medya, Maganda, Kadıköy, Moda, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

koray kılıç:

yaşım 42 bu ülke gerçekten çok zor günler gördü evet biliyorum ama bukadar yasaların olmadığı kimsenin hukuk ve yasalara güvenmediği ortam ilk defa oluyor

ferhat atmaca:

türk sinemasında bekçiler sokakları dolaşır gece falan mahallede turlarlardı. ben daha bizim sokakta bekçi görmedim. adamlar daha mensup olduğu mesleğin adını benimseyemedi kaldı ki işi benimsesinler.

Okan Güven:

kanun bu adamlara birşey yapmayacak, ceza vermeyecekse ben eşimin önünde bana saldıranları silahla vurabilirmiyim. ya bu adamlar daha ileriye gidip çocuğumun önünde bana saldırırlarsa , hatta bana verdikleri zarar gibi eşime ve çocuğumada zarar verirlerse ne yapmak lazım. devlet ceza vermiyorsa benim mi ceza vermem gerekiyor. insanlara "el altından silahlanın, kendi işinizi kendiniz görün" mü denmek isteniyor.

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title