Haberi Paylaş

Lübnanlı İş Adamı Bassam Houssami, Düşen Jette Ölen Nişanlısı Aslı'yı Koluna Kazıttı

Güncel Haberler

Lübnanlı iş adamı Bassam Houssami, İran'da düşen jette can veren nişanlısı Aslı İzmirli'nin dövmesini koluna yaptırarak onu ölümsüzleştirdi.

Lübnanlı iş adamı Bassam Houssami nikâh masasına oturmaya hazırlandığı nişanlısı Aslı İzmirli İran'daki jet kazasında hayatını kaybetmişti. Zor günler geçiren Bassam Houssami, nişanlısını yaptırdığı dövme ile ölümsüzleştirdi.

İş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarını Dubai'deki bekârlığa veda partisinden İstanbul'a getiren uçak 11 Mart akşamı İran'da düştü. Kazada 3'ü mürettebattan 11 kişi yaşamını yitirdi.

Lübnanlı işadamı Bassam Houssami nikâh masasına oturmaya hazırlandığı nişanlısı Aslı İzmirli'nin acı haberiyle yıkıldı.

Zor günler geçiren Bassam Houssami, nişanlısını yaptırdığı dövme ile ölümsüzleştirdi.

Numan Ceylan Bassam Houssami'nin fotoğrafını Instagram'da paylaştı ve altına şu notu düştü:

"AŞK; pervassızca, cesurca, körü körüne, ANLATILAMADAN yaşanır. Nişanlanıp evlilik hazırlıkları yaparken, elim bir kazada kaybettiğiniz SEVGİLİNİZİN, NİŞANLINIZIN sevgisini YÜREĞİNİZE HAPSEDİP, BAŞINI OMZUNUZDA, YÜZÜNÜ KOLUNUZA NAKŞETTİĞİNİZ, YAŞAM BOYU TAŞIYACAĞINIZ NAKIŞTIR AŞK.

MEZARA ELLERİNİZLE KOYDUĞUNUZ SEVGİLİNİZİN BEDENİNDEN RUHUNU İÇİNİZE ÇEKEREK, GELECEK KAYGISI TAŞIMADAN BİR BÜTÜN OLMA HALİDİR AŞK. AŞK TILSIMDIR, YÜCEDİR, ULVİDİR. SONUNU DÜŞÜNMEDEN YAŞANAN, hiç bir kalıba sığmayan bir DUYGUDUR.. AŞK, BASSAM'ın ASLI'yı İÇSELLEŞTİRME HALİDİR. O yüzden AŞIKLAR ve AŞK ÖLMEZ, SONSUZA DEK YAŞANIR.. TIPKI ASLI'yla BASSAM gibi.

Haberler.com - Güncel

Hüseyin Başaran İstanbul Dubai İran 3. Sayfa Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (11)

Burası Düzce:

Koluna kazıtana kadar bir mevlüt okutsaydın, yetim muhtaç doyursaydın. Belki bir nebze faydası olurdu. Show kokan haraketler bunlar lübnanlı. .

Cevap Yaz514Yayından Kaldır
angel07:

şimdi acısı çok taze durumu kabullenmesi tabiki de dezaman alacak ama birgün elbet başka birini sevecek aşık olacak o zaman da bu yaptığına çok pişman olup sildirmek için uğraşacak zaten bu durumun örnekleri de çok. . . keşke böyle bir işe kalkışmasaydı.

Cevap Yaz315Yayından Kaldır
Cengiz:

Behzat ç gibi kalbine yazsaydın

Cevap Yaz03Yayından Kaldır
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title