Haberi Paylaş

Eski Başkana Vefa Ziyareti

Güncel Haberler

Eski Başkana Vefa Ziyareti

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Ramazan etkinliklerine katılmak için gittiği Alaşehir'de, 3 dönem Belediye Başkanlığı yapan Kadir Daş'ı da unutmadı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Alaşehir'de düzenlediği etkinliğe katılmak üzere ilçeye giden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, etkinliğin ardından 3 dönem Alaşehir Belediye Başkanlığı yapan Kadir Daş'a vefa ziyaretinde bulundu.

Daş ile Barış Manço Parkı'nda bir araya gelen Memiş, uzun süre sohbet etti. Alaşehir Belediye eski Başkanı Kadir Daş'ın ilçeye önemli hizmetler verdiğini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, kendisiyle uzun yıllardan gelen bir dostluğu olduğunu, bu nedenle Alaşehir'den kendisini görmeden dönmek istemediğini ifade etti. Ziyareti nedeniyle Memiş'e teşekkür eden Alaşehir Belediye eski Başkanı Kadir Daş da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Halil Memiş Kadir Daş Alaşehir Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title