Güllüce Haberleri

Güllüce haber, Güllüce son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Güllüce - 11.01.2021
Bitlis'te 10 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı
Valilikten yapılan açıklamada, bölücü terör örgütü mensuplarını bulmak ve etkisiz hale getirmek amacıyla 11 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 21.30'da başlatılan sokağa çıkma yasağı 10 köy ve mezralarında uygulanacağı ifade edildi. Açıklamada şöyle denildi: "Bitlis İli Merkez İlçesi sınırları içinde bulunan; Kayalıbağ, Kaşıklı, Karaca, Aşağıçobansuyu, Çobansuyu, Güllüce, Esenburun, Harmanyeri, Sarıkonak, Konalga köy ve mezraları bölgelerinde Bölücü Terör Örgütü (BTÖ) mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak/barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde, bahse konu bölgelerde BTÖ mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 11 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 21.
Güllüce - 11.01.2021
Bitlis'te sokağa çıkma yasağı
Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada, "Merkeze bağlı bulunan Kayalıbağ, Kaşıklı, Karaca, Aşağıçobansuyu, Çobansuyu, Güllüce, Esenburun, Harmanyeri, Sarıkonak, Konalga köy ve mezraları bölgelerinde bölücü terör örgütü (BTÖ) mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak/barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde bahse konu bölgelerde BTÖ mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesi gereğince 11 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 21.
Güllüce - 08.01.2021
Niğde'de İl Genel Meclisi Toplantısı yapıldı
2020 yılında yaklaşık 45 milyon 240 bin liralık yol projelerinin hayata geçirildiğini belirten Şimşek, şunları kaydetti: "Tarımsal alanda yeraltı sulama, yerüstü sulama ve sulama göletleri olarak toplam 14 proje gerçekleştirildi. Bu projelerle ilimizde 971 hektar alan sulamaya açıldı. 2020 yılında tarımsal hizmetler alanında 9 milyon 570 bin lirası KOP kaynaklı olmak üzere toplamda 11 milyon 570 bin lira harcandı. İçme suyu alanında 2020 yılında 12 milyon lira harcanarak 16 proje tamamlandı. Kanalizasyon ve doğal arıtma hizmetlerinde ise geçtiğimiz yıl 2 milyon 100 bin lira harcanarak 5 doğal arıtma tesisi tamamlanarak hizmete açıldı. 63 halı saha, 42 basketbol ve voleybol sahası yapıldı. Yine 42 köyümüze ise içme suyu motopompalarına güneş enerji panelleri kurularak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Öte yandan, 2020 yılında 150 bin metrekare kilitli parke taşı döşenmesi de tamamlandı." Şimşek, ayrıca 2020 yılında Bor içesine öğretmenevi, Güllüce Gül Baba Kültür Evi, 3.
Güllüce - 11.12.2020
Bitlis'te 46 köyde ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
Valilikten yapılan açıklamada, merkeze bağlı Ayrancılar, Alaniçi, Narlıdere, Ağaçpınar, Yeşilsırt, Cumhuriyet, Abacılar, Sarıkonak, Çalıdüzü, İçgeçit, Akçalı, Yukarıölek, Aşağıölek, Ilıcak, Kalupat, Üçevler, Karakuş, Aşağıbalcılar, Yukarıbalcılar, Çeltikli, Aşağıkoçak, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Yukarıçerman, Dursun, Beşkaynak, Yarönü, Uçankuş, Dikme, Yukarıdikme, Aşağıdikme, Bayırlı, Kınalı, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Esenburun, Harmanyeri, Dutköy, Cevizdalı, Karaca, Kaşıklı, Konalga, Kayalıbağ köyleri ile mezraları bölgelerinde bölücü terör örgütü mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak, barınak tesis ettikleri bilgisinin alındığı belirtildi.
Güllüce - 04.12.2020
Bitlis'te PKK'lıların yakalanması için, 46 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Valilikten konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: "Bitlis ili Merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan; Ayrancılar, Alaniçi, Narlıdere, Ağaçpınar, Yeşilsırt, Cumhuriyet, Abacılar, Sarıkonak, Çalıdüzü, İçgeçit, Akçalı, Yukarıölek, Aşağıölek, Ilıcak, Kalupat, Üçevler, Karakuş, Aşağıbalcılar, Yukarıbalcılar, Çeltikli, Aşağıkoçak, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Yukarıçerman, Dursun, Beşkaynak, Yarönü, Uçankuş, Dikme, Yukarıdikme, Aşağıdikme, Bayırlı, Kınalı, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Esenburun, Harmanyeri, Dutköy, Cevizdalı, Karaca, Kaşıklı, Konalga, Kayalıbağ köy ve mezraları bölgelerinde bölücü terör örgütü (BTÖ) mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak/barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde, bahse konu bölgelerde BTÖ mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 04 Aralık 2020 Cuma günü saat 01.
Güllüce - 04.12.2020
Bitlis'te 46 köy ve bağlı mezralarında sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Açıklamada şunlar kaydedildi. "Bitlis merkez sınırları içerisinde bulunan; Ayrancılar, Alaniçi, Narlıdere, Ağaçpınar, Yeşilsırt, Cumhuriyet, Abacılar, Sarıkonak, Çalıdüzü, İçgeçit, Akçalı, Yukarıölek, Aşağıölek, Ilıcak, Kalupat, Üçevler, Karakuş, Aşağıbalcılar, Yukarıbalcılar, Çeltikli, Aşağıkoçak, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Yukarıçerman, Dursun, Beşkaynak, Yarönü, Uçankuş, Dikme, Yukarıdikme, Aşağıdikme, Bayırlı, Kınalı, Kutlu, Akgün, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Esenburun, Harmanyeri, Dutköy, Cevizdalı, Karaca, Kaşıklı, Konalga, Kayalıbağ köy ve mezraları bölgelerinde Bölücü Terör Örgütü (BTÖ) mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak/barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde, bahse konu bölgelerde BTÖ mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 04 Aralık 2020 Cuma günü saat 01.
Güllüce - 25.11.2020
25 ova "büyük ova koruma alanı" olarak belirlendi
Karar gereği, büyük ova koruma alanı olarak belirlenen ovalar şunlar: "Batman'da Gercüş Ovası, Bayburt'ta Aydıntepe, Beşpınar, Demirözü ve Yazıbaşı ovaları, Bursa'da Güllüce, İznik, Orhaneli, Orhangazi ve Melik ovaları, Elazığ'da Karakoçan ve Kovancılar ovaları, Kahramanmaraş'ta Altınyayla ve Yeşilova ovaları, Kars'ta Akyaka Demirkent, Merkez Dikme ve Susuz ovaları, Malatya'da Eymir Kızık, Kale ve Yenice ovaları, Muş'ta Bulanık, Liz ve Malazgirt ovaları, Niğde'de Eminlik ve Hacıbeyli ovaları.
Güllüce - 10.10.2020
Erzincan Valiliğinden yüz yüze eğitim açıklaması
Ayrıca, merkez Başpınar, Büyükçakırman, Güllüce, Günebakan, Hancıçiftliği, Karadiğin, Değirmenköy, Beşsaray ilkokulları ile Gülhanım Celal Toraman, Mollaköy, Yalınca ve Beşsaray ortaokullarında derslerin tamamının hafta içi beş gün yüz yüze eğitim yoluyla işlenmesine karar verildi.
Güllüce - 05.10.2020
Son dakika haberleri! Hülya'yı, 'Günaydın aşkım' mesajını görünce öldürmüş (2)
Son dakika haber: TUTUKLANDIAdana'da dini nikahlı eşi Hülya Güllüce'yi (39) tabancayla vurarak öldüren Abdullah Kaya (60) sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.
Güllüce - 04.10.2020
Adana'da kadının boşandığı eşi tarafından öldürüldüğü iddiası
Alınan bilgiye göre, merkez Çukurova ilçesi Belediye Evleri Mahallesi 84199 Sokak'taki bir apartmanın ikinci katında yaşayan S.N.K (17) isimli genç kız, sabah uyandığında annesi Hülya Güllüce'yi (39), öldürülmüş halde buldu.
Güllüce - 03.10.2020
Bitlis'teki bazı ilan edilen sokağa çıkma yasağı kaldırıldı
Bitli Valiliğinden yapılan açıklamada, "Bitlis ili merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan, Çeltikli, Aşağıkoçak, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Yarönü, Beşkaynak, Dursun, Dikme, Aşağıdikme, Yukarıdikme, Uçankuş, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Kınalı, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Harmanyeri, Karaca, Konalga, Kaşıklı, Kayalıbağ, Cevizdalı köyleri ile mezraları bölgelerinde Bölücü Terör Örgütü (BTÖ) mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak/barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde, bahse konu bölgelerde BTÖ mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 6 Eylül 2020 Pazar günü saat 01.
Güllüce - 03.10.2020
Bitlis'te 24 köy ve mezralarındaki sokağa çıkma yasağı sona erdi
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Bitlis merkez sınırlarındaki Çeltikli, Aşağıkoçak, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Yarönü, Beşkaynak, Dursun, Dikme, Aşağıdikme, Yukarıdikme, Uçankuş, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Kınalı, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Harmanyeri, Karaca, Konalga, Kaşıklı, Kayalıbağ, Cevizdalı köyleri ile mezraları bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak ile barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde, bahse konu bölgelerde örgüt mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesi gereğince 6 Eylül saat 01.
Güllüce - 10.09.2020
Doğu Anadolu'da Kovid-19 tedbirleri denetimi sürüyor
Iğdır Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Engin Sarıibrahim, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Güllüce, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan ve İl Sağlık Müdürü Caner Tazegün ile il merkezinde gerçekleştirilen Kovid-19 denetimlerine katıldı.
Güllüce - 06.09.2020
Bitlis'te sokağa çıkma yasağı
Bitlis Valiliğinden yapılan açıklamada, merkeze bağlı bazı köy ve mezralarda ikinci bir emre kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildiği bildirildi. Açıklamada, "Bitlis ili merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan Çeltikli, Aşağıkoçak, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Yarönü, Beşkaynak, Dursun, Dikme, Aşağıdikme, Yukarıdikme, Uçankuş, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Kınalı, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Harmanyeri, Karaca, Konalga, Kaşıklı, Kayalıbağ, Cevizdalı köy ve mezraları bölgelerinde bölücü terör örgütü (BTÖ) mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak/barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde bahse konu bölgelerde BTÖ mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesi gereğince 06 Eylül 2020 Pazar günü saat 01.
Güllüce - 06.09.2020
Bitlis'te 24 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı
Bitlis Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, PKK'lı teröristlerin yakalanması için bugün saat 19.00 itibarıyla 24 köy ve bağlı mezralarında başlatılan sokağa çıkma yasağının ikinci emre kadar devam edeceği belirtildi. Açıklamada, "Bitlis İli Merkez İlçesi sınırları içerisinde bulunan; Çeltikli, Aşağıkoçak, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Yarönü, Beşkaynak, Dursun, Dikme, Aşağıdikme, Yukarıdikme, Uçankuş, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Kınalı, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Harmanyeri, Karaca, Konalga, Kaşıklı, Kayalıbağ, Cevizdalı köy ve mezraları bölgelerinde Bölücü Terör Örgütü (BTÖ) mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak/barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde, bahse konu bölgelerde BTÖ mensuplarının yakalanmaları, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 06 Eylül 2020 Pazar günü saat 01: 00'dan itibaren ikinci bir emre kadar "Sokağa Çıkma Yasağı" ilan edilmiştir" denildi.
Güllüce - 06.09.2020
Bitlis'te 24 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Çeltikli, Aşağıkoçak, Aşağıyolak, Yukarıyolak, Yarönü, Beşkaynak, Dursun, Dikme, Aşağıdikme, Yukarıdikme, Uçankuş, Bayırlı, Kutlu, Akgün, Kınalı, Çobansuyu, Aşağıçobansuyu, Güllüce, Harmanyeri, Karaca, Konalga, Kaşıklı, Kayalıbağ, Cevizdalı köyleri ve mezraları bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarının bulunduğu ve barınma amaçlı sığınak ve barınak tesis ettikleri bilgisi alınması neticesinde, bahse konu bölgelerde örgüt mensuplarının yakalanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesi gereğince, bugün saat 01.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Güllüce Haberleri | Güllüce Haber - Haberler - Güllüce haberleri, son dakika güllüce haber ve gelişmeleri burada. Bitlis'te 10 köy ve mezralarında sokağa çıkma yasağı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 13:57:46. #1.14#

title