GÜLAY SAMANCI HABERLERİ

Gülay Samancı haber, Gülay Samancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülay Samancı

Gülay Samancı

Doğum Yeri Norveç
Doğum Tarihi 25.2.1977 - ...

Gülay Samancı Kimdir ?

Gülay Samancı, 25 Şubat 1977'de Norveç Drammen'de doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Emetullah'dır. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Serbest avukat olarak çalıştı. 2009 yılında Konya Büyükşehir Belediyesi Belediye Meclisi üyeliğine seçildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gülay Samancı - 06.04.2021
Son Dakika | Beyşehir'in av tüfeği üretim merkezinde de TOKİ konutları yükselecek
AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, İlçe Başkanı Recep Elkin, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Balıklı ile Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır'ın, birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nı ziyaret ettiği belirtildi.
Gülay Samancı - 01.04.2021
Karapınar heyeti, AK Parti Konya milletvekillerini ziyaret etti
AK Parti Karapınar İlçe Başkanı Yusuf Zengin, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Taşpınar, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Gümüşsoy, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Konya milletvekilleri Leyla Şahin Usta, Tahir Akyürek, Ahmet Sorgun, Halil Etyemez, Selman Özboyacı ve Gülay Samancı'yla görüştü.
Gülay Samancı - 29.01.2021
AK Parti Kırıkkale Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi
AK Parti Kırıkkale İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı'nın katılımıyla bir düğün salonunda yapıldı.
Gülay Samancı - 26.01.2021
AK Parti Milletvekili Gülay Samancı, Karapınar'da
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, çeşitli temaslar gerçekleştirmek üzere Karapınar'a ziyarette bulundu.
Gülay Samancı - 22.01.2021
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Seydişehir'de
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, çeşitli temaslar gerçekleştirmek üzere Seydişehir'e ziyarette bulundu.
Gülay Samancı - 21.01.2021
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Akşehir'de
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Akşehir'de bazı ziyaretler yaparak esnafla bir araya geldi.
Gülay Samancı - 19.12.2020
AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Karaaslan'dan çiftçilere verilen desteğe teşekkür
Karaaslan, yaptığı yazılı açıklamada, pandemi sürecinde AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ve AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi ziyaret ederek, çiftçilerin yaşadığı zorlukları aktardıklarını hatırlattı.
Gülay Samancı - 15.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülüyor
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, parlamenter sistemlerde sürekli tecrübe edilmiş olan krizlerden kaynaklanan istikrarsızlıkların Türkiye'nin gelişmesine hep engel teşkil ettiğini belirtti.
Gülay Samancı - 11.12.2020
Derbent'e yapılacak entegre hastane ihale edildi
Hastanenin hizmete girmesinin ardından ilçenin sağlık ihtiyacına önemli bir ihtiyacı sağlayacağını belirten Ayten, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya, Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir'e, bu süreçte bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Genel Başkan Yardımcımız ve Konya milletvekilimiz Sayın Leyla Şahin Usta Hanımefendiye, Bölge Milletvekilimiz Gülay Samancı Hanımefendiye, Milletvekilimiz Sayın Abdullah Ağralı'ya, Sağlık İl Müdürümüz Sayın Mehmet Koç'a ilçem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.
Gülay Samancı - 03.12.2020
TOKİ, Beyşehir'de 494 konut daha inşa edecek
Açıklamada, "Sözkonusu yatırımların ilçemize kazandırılmasında sürecin başından bu tarafa konunun takipçisi olan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, Konya milletvekillerimiz Sayın Tahir Akyürek ve Gülay Samancı Hanımefendi, İlçe Başkanımız Recep Elkin Bey ve yönetim kurulu üyelerimize göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü teşekkür ediyoruz.
Gülay Samancı - 27.10.2020
Beyşehir'in av tüfeği üretim merkezlerine atık su arıtma tesisi yapılacak
Konya'nın Beyşehir ilçesinin av tüfeği üretim merkezlerinden Huğlu ve Üzümlü mahallelerine atık su arıtma tesisleri yapılacağı bildirildi. AK Parti İlçe Başkanı Recep Elkin, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe teşkilatı olarak Huğlu ve Üzümlü mahallelerine kazandırılması noktasında takipçisi oldukları atık su arıtma tesislerinin, kamu ihale bülteninde planlamasının yapıldığını belirtti. Elkin, "Bölgemiz için hayati ihtiyaçlarımız arasındaki bu talebimizin en başından beri takipçisi olan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'a, Konya Milletvekilimiz Gülay Samancı Hanımefendi'ye ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay'a göstermiş oldukları ilgi ve desteklerden dolayı ilçemiz adına teşekkür ediyoruz.
Gülay Samancı - 25.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2013- AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar, Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak ve Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, TBMM Genel Kurulu çalışmalarına başörtülü olarak katıldı.
Gülay Samancı - 08.10.2020
Milletvekili Samancı'dan Beyşehir ve Hüyük'e sulama müjdesi
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Beyşehir ve Hüyük ilçelerinin tarımsal sulamasına katkı sağlayacak Hüyük (Kıreli) Beyşehir Pompaj Sulama Projesi'nin ihale aşamasına geldiğini bildirdi.
Gülay Samancı - 15.09.2020
Milletvekili Gülay Samancı'dan Ilgın'a ziyaret
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Ilgın'da bir dizi ziyarette bulundu.
Gülay Samancı - 05.09.2020
AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, partisinde görev almanın çok onur verici ve oldukça hassas vazifeleri de üzerinde barındıran bir görev olduğunu belirterek, "Çünkü biz sadece bir siyasi parti olmaktan daha ziyade daha evveliyatında davası ve ideolojisi olan bir partiyiz.
Gülay Samancı - 27.08.2020
Derebucak'ta 500 sülün doğayla buluşturuldu
Konya'nın Derebucak ilçesinde, doğaya 500 sülün salındı.
Gülay Samancı - 27.08.2020
AK Parti Konya Milletvekili Samancı, yapımı süren yeni Konya-Antalya yolunda incelemede bulundu
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Arıcıgil Samancı'nın yapımı devam eden yeni Konya-Antalya yolunda incelemede bulunduğu bildirildi.
Gülay Samancı - 17.07.2020
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret ettiler
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettiklerini bildirdi. Çiğdem, ziyaret dönüşü yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyaret çerçevesinde Soylu ile Ankara'da bir araya geldiklerini belirtti.
Gülay Samancı - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
TBMM'de komisyonlarda yeni görev dağılımları belli oldu. Buna göre; "Adalet Komisyonu: Başkan AK Parti Bartın milletvekili Yılmaz Tunç, Başkanvekili AK Parti Kırıkkale milletvekili Ramazan Can, Sözcü AK Parti Konya milletvekili Gülay Samancı, Katip AK Parti Balıkesir milletvekili Belgin Uygur.
Gülay Samancı - 16.07.2020
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Adalet Komisyonu başkanı seçildi
Adalet Komisyonun, hukuk inşa eden bir ihtisas komisyonu olduğunu ve üyelerinin tamamının yeni dönemde de hukukçulardan oluştuğuna işaret eden Tunç, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile başlayan güçlü Meclis döneminde Adalet Komisyonunun önemi daha da artmıştır. İnsan hak ve özgürlüklerini ilgilendiren kanunlar başta olmak üzere kamu hukuku ve özel hukuku ilgilendiren tüm temel kanunların ve bu kanunlardaki değişiklik tekliflerinin görüşüleceği Adalet Komisyonu TBMM'nin en aktif çalışan komisyonudur. Yeni yasama döneminde, demokratik hukuk devletini daha da güçlendirecek, insan hak ve hürriyetlerini daha da genişletecek, terörle mücadeleyi daha etkin bir şekilde sürdürmemizi sağlayacak yasama çalışmalarına imza atmak için çalışacağız. Bize güvenen milletimizin güvenine layık olmak, güven veren bir adalet sisteminin inşasına destek olmak dilek ve temennisiyle Adalet Komisyonunun yeni üyelerini ve başkanlık divanına seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum." Tunç, Komisyon Başkanvekilliğine Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Komisyon Sözcülüğüne Konya Milletvekili Gülay Samancı, Katip Üyeliğe de Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur'un seçildiğini aktardı.
Gülay Samancı - 12.07.2020
Beyşehir'in av tüfeği üretim merkezleri de LNG yöntemiyle doğal gaza kavuşuyor
Enerya Konya Gaz Dağıtım A.Ş'nin dağıtım lisansı kapmasında yer alan Beyşehir'in Huğlu ve Üzümlü mahalleleri ile ilgili olarak detaylı bir çalışma yaptırıldığını vurgulayan Elkin, "Söz konusu şirket tarafından teknik olarak orta basınçlı şebeke üzerinden gaz arzı sağlanamadığı, ancak her iki mahallemize de 2022 yılında LNG yöntemiyle gaz verilebileceği belirtilmiştir." ifadesini kullandı. Coğrafi şartların elverişsiz olduğu yerleşim birimlerinde boru gazı sistemi ile doğal gazın ulaştırılamayacağı noktalar için uygulanan LNG yöntemi ile doğal gaz kullanımı konusunda Enerya Konya Şirketi'nden söz konusu mahalleler için bu kapsamda tarih sabitlemesi yapıldığını aktaran Elkin, şunları kaydetti: "Huğlu ve Üzümlü mahallelerimizdeki hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Beyşehir ve mahalleleri ile ilgili doğal gaz hizmetinin gündeme getirilmesinden faaliyete geçirilesine ve yaygınlaştırılmasına kadar olan tüm süreçlerde göstermiş oldukları teveccüh için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, konuya göstermiş oldukları yakın ilgi ve emek için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Sönmez'e, Konya milletvekillerimiz Sayın Gülay Samancı ile Sayın Tahir Akyürek'e teşekkür ediyorum.
Gülay Samancı - 04.07.2020
AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Elkin'den kapalı sulama sistemi projesi açıklaması
Bir süre önce AK Parti Konya milletvekilleri Gülay Samancı ve Tahir Akyürek'le birlikte ilçe teşkilatı olarak heyet halinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret ettiklerini hatırlatan Elkin, bu ziyarette yapılan görüşmelerde, bölgeyi yakından ilgilendiren yatırım ve planlamaların hayata geçirilebilmesi için düğmeye basıldığını belirtti.
Gülay Samancı - 03.07.2020
AK Parti İlçe Teşkilatı'ndan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile TOKİ Başkanlığı ziyaretleri
Elkin, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve bazı partili belediye meclis üyeleri ile birlikte Ankara'da Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına heyet halinde ziyarette bulunduklarını belirtti.
Gülay Samancı - 27.06.2020
Başkan Bayındır doğalgaz dağıtımının yapılacağı istasyonun inşaatını inceledi
Bayındır, şehre doğalgaz konforunun kazandırılmasında emeği geçen ve desteklerini gördüğünü ifade ettiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek, "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, Konya milletvekilimiz Gülay Samancı'ya, Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Mustafa Akış'a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a, Botaş ve Enerya yetkililerimiz, meclis üyelerimiz ile bu konuda bizlere inanan, omuz veren herkese şehrim adına teşekkür ediyor, şükran ve minnetlerimi sunuyorum.
Gülay Samancı - 18.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda Hüyük'ün projeleri ele alındı
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek ve Gülay Samancı, AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Muammer Karaaslan ve belediye meclis üyeleri ile birlikte bir heyet halinde Ankara'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret ettiklerini belirtti.
Gülay Samancı - 16.06.2020
Mevlana Müzesi'nin turkuaz kubbesi yenileniyor
Hadra'nın yeşil anlamına geldiğini hatırlatan Altay, şunları kaydetti: "Yeşil, inancımızın rengidir. Barışı, huzuru ve dinginliği temsil eder. Kubbe-i Hadra'daki yeşil kültürümüzü temsil eden Turkuazi bir yeşildir. Adeta inancımız ile kültürümüzün harmanlanmış halidir. Hazreti Mevlana aşkın kalemi, barışın sembolü, kardeşliğin şemsiyesidir. Her yıl o yeşil şemsiyenin gölgesinde huzur bulmak için Konya'ya akın eden yüzbinlerce aşk eri, derdine ilaç bularak şehrimizden ayrılır. Kubbe-i Hadra, sadece geçmişimizi temsil eden mimari bir yapı değildir. Kubbe-i Hadra, temsil ettiğimiz inanç ve kültürümüzün en belirgin alameti farikalarındandır. Öyle ki, görüldüğü her yerde akla İslam'ı, Konya'yı, Hazreti Mevlana'yı getirmektedir. Şehrimizin sembolü, inancımızın boyası, kültürümüzün mayasıdır. Artık uzaktan bakıldığında dahi tamirata ihtiyaç duyulduğu görülebilen Kubbe-i Hadra'da en ince detayları günümüz teknolojisi göz önünde bulundurularak yapılacak olan restorasyonun hayırlara vesile olmasını diliyorum." Programa, Kubbe-i Hadra restorasyonu giderlerini karşılayacak Akkanat Eğitim ve Sağlık Vakfı adına Ali Akkanat'ın yanı sıra AK Parti Konya milletvekilleri Orhan Erdem, Hacı Ahmet Özdemir ve Gülay Samancı, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, bazı belediye başkanları ile Hazreti Mevlana'nın 22.
Gülay Samancı - 15.06.2020
AK Parti Konya Milletvekilleri Samanı ve Etyemez Beyşehir'de
AK Parti Konya Milletvekilleri Gülay Samancı ve Halil Etyemez, Beyşehir ilçesini ziyaret etti.
Gülay Samancı - 15.06.2020
Beyşehir'de doğalgaz çalışmaları
Beyşehir ilçesine doğalgaz dağıtımının yapılacağı şehir giriş istasyonu inşaat işlemlerine de devam edilmekte olduğunu belirten Başkan Bayındır, "Yüksek basınç boru hattı çalışmalarına da bu hafta itibariyle başlanılması planlanmaktadır. Şehrimize doğalgazın kazandırılmasında yoğun emek ve desteklerini gördüğümüz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Erdoğan başta olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, Konya milletvekilimiz Gülay Samancı'ya Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Mustafa Akış'a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a, Botaş ve Enerya yetkilileri ile herkese şehrim adına teşekkür ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gülay Samancı Haberleri | Gülay Samancı Kimdir - Haberler - Gülay Samancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gülay Samancı kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Dakika | Beyşehir'in av tüfeği üretim merkezinde de TOKİ konutları yükselecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 18:58:59. #1.14#

title