"Gül ve Kılıçdaroğlu Görüştü" İddiasına Çok Sert Yalanlama Geldi - Haberler
Haberi Paylaş

"Gül ve Kılıçdaroğlu Görüştü" İddiasına Çok Sert Yalanlama Geldi

Haberler.com - Haberler | Güncel

Abdullah Gül ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir yatta İstanbul seçimlerini görüştüğü iddiasına ilişkin açıklama yapan 11. Cumhurbaşkanı Ofisi "Tamamen yalan, kötü niyetli ve saygısızcadır." ifadelerini kullandı.

Sabah Gazetesi yazarı Mahmut Övür, bugünkü köşe yazısında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "gizlice" bir araya geldiğini iddia etti.11. Cumhurbaşkanı Ofisi'nden yapılan açıklamada söz konusu iddia yalanlandı.

Mahmut Övür, "Yattaki sır isim: Abdullah Gül" başlığıyla yayımlanan yazısında Gül'ün, Kalamış'taki bir yatta Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü iddia etti. Övür, ikilinin görüşmesinin İstanbul seçimlerinin konuşulduğunu ileri sürdü.

"KÖTÜ NİYETLİ VE SAYGISIZCA"

Söz konusu iddiaların ardından 11. Cumhurbaşkanı Ofisi'nden açıklama geldi. Sosyal medyadan paylaşılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Bugün Sabah Gazetesi'nde Mahmut Övür'ün 11.Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül ile ilgili yazısı tamamen yalan, kötü niyetli ve saygısızcadır. Kamu oyunun bilgisine."

İşte o açıklama;

'Gül ve Kılıçdaroğlu Görüştü' İddiasına Çok Sert Yalanlama Geldi

 Gül ve Kılıçdaroğlu Görüştü İddiasına Çok Sert Yalanlama Geldi

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title