Görme engelli numarası yapan dilenci önce paraya baktı sonra cebine attı
Haberler » Güncel » Görme engelli numarası yapan dilenci önce paraya baktı sonra cebine attı - Haber

Görme engelli numarası yapan dilenci önce paraya baktı sonra cebine attı

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde görme engelli numarası yapan bir dilenci, kendisine verilen paraya bakıp sonra cebine attı. Bu durumdan şüphelenen polis ekipleri dilenciyi yakaladı.

Görme engelli numarası yapan dilenci önce paraya baktı sonra cebine attı

'nde görme engelli numarası yaparak dilenen dilenci, kendisine yardım eden kadının verdiği paraya bakarak cebine attı. Dilencinin durumundan şüphelenen polis ekipleri yaptığı takip sonrası dilencinin foyasını ortaya çıkardı.

DİLENCİNİN GERÇEK YÜZÜ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nda gözüne gözlük takarak eline aldığı sopa ile görme engelli numarası yapan dilenci Süha E., (67) isimli adam, kendisine yürüyen merdivenlerden inerken yardım eden kadından para istedi. Kadının para vermesi üzerine parayı alan dilenci önce paraya baktı sonra ise parayı cebine attı.

SERBEST BIRAKILDI

Dilencinin bu durumundan şüphelenen polis ekipleri, dilenciyi takibe aldı. Kısa süreli takibin ardından dilencinin numara yaptığını anlayan polis ekipleri, Beyoğlu Belediyesi zabıta ekipleri ile birlikte İstiklal Caddesi'nde dilenciyi yakaladı. Yakalanan dilenciye para cezası kesen zabıta ekipleri daha sonra serbest bıraktı. Serbest kalan dilenci Taksim Metro asansörüne binerek bölgeden uzaklaştı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Görme engelli numarası yapan dilenci önce paraya baktı sonra cebine attı

Manşet

Haberler