Gori Haberleri

Gori haber, Gori son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gori - 20.7.2020
Başakşehir şampiyon oldu Mehmet Topal tarih yazdı
21. yüzyılda bunu başaran tek futbolcu Avrupa liglerinde 20. yüzyılda bu başarıya ulaşan 9 futbolcu oldu. Ancak 21. yüzyılda Avrupa ve dünya liglerinde Mehmet Topal haricinde kimse henüz bu unvana ulaşamadı. İşte geçmişte aynı sevinci yaşayan o isimler ve forma giydikleri takımlar: SERI A Giovanni Ferrari (Juventus, Inter, Bologna) Flippo Cavalli (Torino, Juventus, Inter) Sergio Gori (Inter, Cagliari, Juventus) Pietro Fanna (Juventus, Verona, Inter) Aldo Serena (Juventus, Inter, Milan) Attilio Lombardo (Sampdoria, Juventus, Lazio) LIGUE 1 Bernard Gardon (Nantes, Monaco, St.
Gori - 19.6.2020
İtalya'da aralık ayında atık su örneklerinde Kovid-19 izlerine rastlandı
Kovid-19 salgınının İtalya'daki merkez üslerinden olan Milano yakınlarındaki Bergamo kentinin belediye başkanı Giorgio Gori, geçen hafta Yabancı Basın Derneği üyelerine yaptığı açıklamada, virüsün ocak ayının ilk günlerinde, hatta aralıkta görülme ihtimalini dışlamadığını belirtmişti.
Gori - 12.6.2020
İtalya Başbakanı Conte'nin ifadesine başvuruldu
İtalya'da ilk yerleşik vaka ve ilk ölümün olduğu 21 Şubat tarihi salgının resmi başlangıcı olarak kabul edilse de Bergamo Belediye Başkanı Giorgio Gori, hafta başında yaptığı açıklamada, Kovid-19'un kentlerine ve ülkeye ocak ayının ilk günlerinde hatta aralıkta gelmiş olabileceğini dile getirdi.
Gori - 9.6.2020
İtalya'da Kovid-19'dan ölenlerin sayısı 34 bini geçti
Ülkede 3 ayı aşkın süredir devam eden Kovid-19 salgınına ilişkin son bilgiler, Sivil Savunma kurumundan yapılan yazılı açıklamayla duyuruldu. Açıklamaya göre, ülkedeki aktif Kvid-19 vaka sayısı 1858'lik düşüşle 32 bin 872'ye geriledi. Bugüne kadar Kovid-19 bulaşanların toplam sayısı ise 235 bin 561'e ulaşırken, ülke genelinde son 24 saatte kaydedilen yeni vaka sayısı da 283 oldu. İyileşenlerin sayısı bugün 2 bin 62'lik artışla 168 bin 646'ya çıktı. Kovid-19'dan hayatını kaybedenlerin sayısı, son 24 saatte 79 artarak 34 bin 43'e yükseldi. Sivil Savunma kurumu açıklamasında ayrıca, bugün kayda geçirilen 79 ölümden 32'sinin Abruzzo bölgesinden önceki günlerde yaşanan, ancak kayıtlara geçmeyen ölümler olduğu da belirtildi. Yoğun bakımda tedavi görenlerin sayısındaki düşüş sürüyor. Dün 283 olan sayı, bugün 263'e geriledi. Ülke genelinde bugüne kadar 4 milyon 318 bin 650 test yapıldı. "Koronavirüsün aralıkta dahi gelmiş olma ihtimalini dışlamıyorum" Ülkede salgından en çok etkilenen kuzeydeki Lombardiya bölgesindeki Bergamo kentinin Belediye Başkanı Giorgio Gori, yabancı basın mensuplarına yaptığı açıklamada, şehirlerine yeni tip koronavirüsün daha önce gelmiş olabileceğini belirtti.
Gori - 22.5.2020
Gürcistan, Rusya'nın Güney Osetya'da "bariyerlerle yapay sınır oluşturmasını" kınadı
Açıklamada, "Dışişleri Bakanlığı, Rus işgal güçleri tarafından Gori Belediyesinde Gürcistan hükümetinin kontrol ettiği Mereti köyünde sözde sınır bariyerleri oluşturması yönünde yasa dışı faaliyetlerin başlatılmasını ve son iki ayda Rusya'nın sık sık düzenlediği provokasyonları sert bir şekilde kınıyor.
Gori - 18.5.2020
Atalanta-Valencia maçının korona virüse etkisi!
İtalya'nın Bergamo şehrinin Belediye Başkanı Giorgio Gori, Alzano Lombardo Hastanesi'nde ilk korona virüs vakasının zatürre sanılarak salınması sonrası, oynanan Atalanta-Valencia maçının da virüsün yayılması noktasında kıvılcım etkisine neden olduğunu söyledi.
Gori - 28.3.2020
Bergamo Belediye Başkanı: "Milano'da oynanan Şampiyonlar Ligi maçı bir biyolojik bomba etkisi yaptı"
İtalya'nın Lombardiya bölgesinde bulunan Bergamo şehrinin Belediye Başkanı Giorgio Gori, yaptığı açıklamada Milano'da oynanan Şampiyonlar Ligi maçının biyolojik bomba etkisi yaparak, korona virüs salgınının başlangıcı olduğunu dile getirdi.
Gori - 24.3.2020
İtalya'da Kovid-19'dan ölenlerin sayısı 6 bin 820'ye yükseldi
"Görünmez bir düşmanın saldırısı altındayız" Acil Tedarik Komiseri Domenico Arcuri de bugün düzenlediği basın toplantısında, "Bütün vatandaşlar büyük fedakarlık yapıyor onlara teşekkür ediyorum ancak açık olmak gerekirse hükümetin aldığı önlemlere tam olarak uymak cidden çok önemli. Görünmez bir düşmanın saldırısı altındayız. Ama doğru yoldayız." dedi. Arcuri, virüsün ülkenin güney bölgelerinde yayılmasını engellemeleri gerektiğini de söyledi. "Şampiyonlar Ligi maçı virüsün yayılmasını hızlandırdı" Ülkede 6 bin 728 vaka ile en çok etkilenen Bergamo kentinin belediye başkanı Giorgio Gori, bugün Roma'daki Yabancı Basın Derneği üyesi gazetecilerin sorularını video konferans yöntemiyle yanıtladı.
Gori - 21.3.2020
İtalya'da Kovid-19'dan ölenlerin sayısı 4825'e yükseldi
Bu arada, Bergamo Belediye Başkanı Giorgio Gori ve Bergamo yakınlarındaki diğer vilayetlerin belediye başkanlarının, Lombardiya Bölgesel Yönetim Başkanı Attilio Fontana'ya mektup yazarak, üretime devam eden fabrikalar da olmak üzere, virüsün yayılmasının önüne geçmek için her şeyin durdurulmasını talep ettiği belirtildi.
Gori - 23.8.2019
TİKA gönüllüleri Gürcistan'da ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırdı
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) koordinasyonunda düzenlenen "2019 Tecrübe Paylaşım Programı" kapsamında Gürcistan'a gelen 16 gönüllü öğrenci, Gori kentinde Kızılhaç'a bağlı sosyal merkezdeki ihtiyaç sahiplerine gıda malzemeleri ulaştırdı.
Gori - 4.2.2019
Dünya Kanser Günü - Tiflis
Gürcistan'ın Gori ve Rustavi şehirlerinin kız ve erkek korolarının yer aldığı konserde, bir Türk genç kız da piyano çaldı.
Gori - 4.2.2019
Dünya Kanser Günü
Gürcistan'ın Gori ve Rustavi şehirlerinin kız ve erkek korolarının yer aldığı konserde, bir Türk genç kız da piyano çaldı.
Gori - 29.1.2019
Akbank Çocuk Tiyatrosu'nun Oyunu "Goril" Devam Ediyor
Akbank Çocuk Tiyatrosu, İngiltere'de halk oylaması ile "En İyi 10 Çocuk Kitabı" listesine seçilen Goril'i şubat ayında da seyirci ile buluşturacak.
Gori - 3.1.2019
Gürcistan'da Domuz Gribinden Ölü Sayısı 6'ya Ulaştı
Domuz gribinden ölen 5 kişinin ise ülkenin güneybatı kesiminde yer alan Acara Özerek Cumhuriyeti'nden, 1 kişinin ise batı bölgesindeki Kutaisi kentinden olduğu kaydedildi. Gori kentinde hayatını kaybeden bir kişide ise domuz gribi şüphesi olduğu ve araştırmaların devam ettiği aktarıldı.
Gori - 29.10.2018
Gürcistan'da Uluslararası Türk-Gürcü İlişkileri Sempozyumu Düzenlenecek
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesindeki Türk Tarih Kurumu ve Gori Devlet Eğitim Üniversitesi iş birliğiyle 30-31 Ekim tarihlerinde Gürcistan’ın Gori şehrinde “II. Uluslararası Türk-Gürcü İlişkileri Sempozyumu” düzenlenecek.
Gori - 28.10.2018
İtalya'da Bir Kiliseyi Satın Alan Müslümanların Cami Yapma Planına Tepki
Bergamo kentinin merkez-soldaki Demokratik Parti'den Belediye Başkanı Giorgio Gori, Lombardia bölgesinin cami karşıtlığına böyle bir çözüm bulunmasını ironiyle karşıladı ve "Lombardia bölge yönetimi, Müslümanların ibadet yeri inşasını önlemek için elinden gelen her şeyi yaptıktan sonra eski bir kiliseyi açık artırmaya çıkarıyor.
Gori - 24.10.2018
Gürcistan'dan Tika'ya Teşekkür
TİKA'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Gazi İşleri Genel Müdürlüğünce Gori, Batum, Ahıska ve Tiflis'te Gaziler Günü dolayısıyla resepsiyon verildi.
Gori - 16.3.2018
Bakan Arslan: Gebze'den Halkalı'ya Marmaray Araçlarıyla 77 Kilometreyi Kesintisiz Hale Getireceğiz
Törende Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar, Tebriz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyyit Muhammed Purmuhammedi, Bakü Yabancı Diller Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Abdulla, Gürcistan Gori Üniversitesi öğretim üyesi Prof.
Gori - 16.3.2018
Bakan Arslan'a Fahri Doktora Ünvanı Verildi
Maltepe Üniversitesi'nin Marmara Eğitim Köyü'ndeki Yerleşkesi'nde yapılan törene, Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar, Tebriz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyyid Muhammed Purmuhammedi, Bakü Yabancı Diller Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Abdulla, Gürcistan Gori Üniversitesi öğretim üyesi Prof.
Gori - 16.3.2018
Dha İstanbul Bülteni - 3
Törende Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar, Tebriz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyyit Muhammed Purmuhammedi, Bakü Yabancı Diller Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Abdulla, Gürcistan Gori Üniversitesi öğretim üyesi Prof.
Gori - 16.3.2018
Bakan Arslan: Gebze'den Halkalı'ya Marmaray Araçlarıyla 77 Kilometreyi Kesintisiz Hale Getireceğiz
Törende Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar, Tebriz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyyit Muhammed Purmuhammedi, Bakü Yabancı Diller Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Abdulla, Gürcistan Gori Üniversitesi öğretim üyesi Prof.
Gori - 16.3.2018
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan Açıklaması
Etkinlikte, Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar, Tebriz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyyit Muhammed Purmuhammedi, Bakü Yabancı Diller Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Abdulla, Gürcistan Gori Üniversitesi öğretim üyesi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gori Haberleri | Gori Haber - Haberler - Gori haberleri, son dakika gori haber ve gelişmeleri burada. Koronavirüs: İtalya'da Covid-19 tedbir paketi, hükümet ile belediyeleri karşı karşıya getirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 19:02:58. #1.15#
title