Gonca Gül Haberleri

Gonca Gül haber, Gonca Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gonca Gül - 21.5.2020
MHP'li Büyükataman'dan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yönelik eleştirilere tepki
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, son bir haftadır Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye ve MHP'ye yapılan eleştirilere ilişkin, "İçi boş, amacı belli bu saldırıların tesadüfi olmadığı, söylenenlerin tek merkezden çıktığı gün gibi aşikardır. Her daim açacağına inandırılmış gonca gül olduğunu düşünenlerin, gerçekte kökü dışarıda bulunan zehirli diken olduğunu aziz Türk milletine göstermeye devam edeceğiz.
Gonca Gül - 21.5.2020
Büyükataman: "İhanet korosunun bet seslileri sistemli bir şekilde Bahçeli'yi ve partimizi hedef...
Büyükataman, Milliyetçi Hareket'in ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Türk milletinin birleştirici gücü ve güven kaynağı olduğunu vurgulayarak, "Bunu göremediğini iddia edip Sayın Genel Başkanımıza saldıranlar, ucuz sahtekarlardır, Türk milletiyle kavgası olanlardır. Her daim açacağına inandırılmış gonca gül olduğunu düşünenlerin gerçekte kökü dışarıda bulunan zehirli diken olduğunu aziz Türk milletine göstermeye devam edeceğiz.
Gonca Gül - 14.3.2020
Vali Akın, şampiyon sporcularla buluştu
Gençlik ve Spor İl Müdürü Faruk Şahin, Türkiye dereceleri elde eden Urkuş Işık, Muhammet Enes Kılıç, Elif Dursun, Gonca Gül Yılmaz, Sefa Köksal, Veysel Bahçıvan, Feyza Erdem, Ramazan Altıntaş ile antrenörleri ziyarette hazır bulundu.
Gonca Gül - 25.12.2018
Isparta'dan 10 Ülkeye Gül Çayı İhracatı
Özel fırınlarda düşük sıcaklıklarda kurutulan gonca gül, yaprak ve toz haline getirilerek çay haline getiriliyor.
Gonca Gül - 18.11.2018
İzmir'de 4 Bin Ak Partili Dijital Oylamaya Katıldı
'HIZLI BİR ŞEKİLDE ŞEKİLDE ADAYLARIMIZI BELİRLEYECEĞİZ' AK Parti teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, AK Parti için çok güzel bir gün olduğunu söyledi. Yoklamaya AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, İstanbul Milletvekili Emin Sare Aydın Yılmaz, Tekirdağ Milletvekili Gonca Gül, Konya Milletvekili Halil Etyemez ve Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ile birlikte geldiklerini söyleyen Kandemir, şöyle dedi: "Teşkilatlarımız, bizim hizamızı belirlemede çok önemli birimlerimiz.
Gonca Gül - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, İl Başkanı Kadem Mete, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Gökcan, mesajında, İstiklal Harbini zafere taşıyan, Cumhuriyete hayat veren ruhun, tıpkı 95 yıl önce olduğu gibi bugün de dimdik ayakta olduğunu belirtti. Şanlı tarihin çok önemli bir dönüm noktası Cumhuriyetin ilanının 95'inci senesinin kutlandığını vurgulayan Gökcan, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bu vesileyle bin yıldır aziz vatan topraklarının müdafaası için bir gonca gül gibi toprağa düşen kahraman şehitlerimize yüce mevladan rahmet ve mağfiret diliyorum.
Gonca Gül - 27.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
Bu vesileyle bin yıldır aziz vatan topraklarının müdafaası için bir gonca gül gibi toprağa düşen kahraman şehitlere Yüce Mevla'dan rahmet ve mağfiret dilediğini aktaran Özkan, şunları kaydetti: "Başta Cumhuriyetimizin banisi, Kurtuluş Savaşımızın muzaffer komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm gazilerimizi de rahmetle, tazimle yad ediyorum.
Gonca Gül - 24.10.2018
İzmir'de Trafik Kazası: 7 Yaralı
Kazada, sürücüler ile Damla yönetimindeki otomobildeki Gonca Gül (17), Nazmiye Kayaoğlu (55), Aysel Çam (54), Emine Şentepe (44) ve Aysun Mermer (37) yaralandı.
Gonca Gül - 11.7.2018
Karamanastır Şelalesi Sıcak Havalarda Uğrak Yer Oldu
Şelaleye gelenlerden Gonca Gül Uygun da doğayla buluşup hem stres attıklarını hem de çok güzel yerler gördüklerini belirtti.
Gonca Gül - 11.7.2018
Karamanastır Şelalesi Sıcak Havalarda Uğrak Yer Oldu
Şelaleye gelenlerden Gonca Gül Uygun da doğayla buluşup hem stres attıklarını hem de çok güzel yerler gördüklerini belirtti.
Gonca Gül - 24.1.2018
Milletvekillerine "Zeytin Dalı" Karşıtı Mektup
Yurttaş kimliğimiz ve sorumluluğumuzla, halkımızın ve tarihin önünde siz yetki sahiplerini uyarıyor, sesimize kulak vererek sağduyulu davranmaya, savaşı derhal durdurmaya ve sorunu diyalogla çözmeye davet ediyoruz." Mektubun ekinde, aralarında siyasetçi, akademisyen, yönetmen, yazar, senarist, gazeteci ve oyuncuların yer aldığı şu isimler bulunuyor: "Abdullah Demirbaş, Abdülbaki Erdoğmuş, Ahmet Aykaç, Ahmet Faruk Ünsal, Ahmet İnsel, Ahmet Tonak, Akin Birdal, Ali Bilge, Ali Haydar Konca, Ali Uçansu, Arzu Başaran, Aydın Arı, Aydın Selcen, Ayşe Erzan, Ayşe Hür, Ayşe Nur Doksat, Ayşegül Devecioğlu, Ayten Yıldırım, Bahattin Yücel, Baki Tezcan, Baskın Oran, Belgin Koç, Beyza Üstün, Binnaz Toprak, Burhan Sönmez, Bülent Utku, Celal Korkut Yıldırım, Celalettin Can, Cem Mansur, Cem Özatalay, Cengiz Arın, Cihangir İslam, Defne Asal, Deniz Türkali, Dilek Gökçin, Ece Temelkuran, Ekrem Baran, Emine Uşaklıgil, Engin Sustam, Erdal Kalkan, Erdoğan Aydın, Erol Katırcıoğlu, Ersin Salman, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Mavioğlu, Ertuğrul Yalçınbayır, Esra Ersan, Esra Mungan, Eşref Erdem, Fadıl Öztürk, Fadime Gök, Fahrettin Dağlı, Fatma Bostan Ünsal, Ferhat Tunç, Fethiye Çetin, Fidan Eroğlu, Fikret Ünlü, Füsun Ertuğ, Genco Erkal, Gençay Gürsoy, Gonca Gül Gedikoğlu, Gönül Saray, Gülriz Sururi, Gülseren Onanç, Gülten Kaya, Gürhan Ertür, Hacer Ansal, Halil Ergün, Hasan Cemal, Hasip Kaplan, Hıdır Işık, Hüda Kaya, Hürriyet Karadeniz, Hüsamettin Cindoruk, Hüseyin Ayrılmaz, Hüsnü Okçuoğlu, İhsan Eliaçık, Kumru Toktamış, Lale Mansur, Lati Akyüz, Levent Tüzel, Mebuse Tekay, Mehmet Rasgelener, Melek Taylan, Meral Camcı, Meryem Koray, Mete Çetik, Mine Gencel Bek, Muammer Keskin, Muhammet Salar, Murat Belge, Murat Çeyişakar, Murat Morova, Mustafa Paçal, Nadire Mater, Nalan Erbil, Nazan Aksoy, Nazar Büyüm, Necmiye Alpay, Nesrin Nas, Nesteren Davutoğlu, Neşe Erdilek, Neşe Yaşin, Nil Mutluer, Nimet Tanrıkulu, Nimet Yardımcı, Nur Bekata Mardin, Nurcan Baysal, Nurhan Keeler, Nurten Ertuğrul, Onur Hamzaoğlu, Orhan Alkaya, Orhan Silier, Oya Baydar, Ömer Faruk Gergerlioğlu, Ömer Laçiner, Ömer Madra, Özgün E.
Gonca Gül - 28.10.2017
Dha Ankara- Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye Cumhuriyeti, Asil Bir Milletin Küllerinden Yeniden...
"29 EKİM, ASİL BİR MİLLETİN ŞAHLANIŞIDIR" "Bin yıldır aziz vatan topraklarının müdafaası için bir gonca gül gibi toprağa düşen kahraman şehitlerimize Yüce Mevla'dan rahmet ve mağfiret diliyorum" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajının devamında "Başta Cumhuriyetimizin banisi, Kurtuluş Savaşımızın muzaffer komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm gazilerimizi de rahmetle, tazimle yad ediyorum" ifadelerine yer verdi.
Gonca Gül - 28.10.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan milyonlarca vatandaşın Cumhuriyet Bayramı'nı tebrik eden Erdoğan, "Bu vesileyle bin yıldır aziz vatan topraklarının müdafaası için bir gonca gül gibi toprağa düşen kahraman şehitlerimize Yüce Mevla'dan rahmet ve mağfiret diliyorum.
Gonca Gül - 11.8.2017
Gençlik Haftasında Öğrencilere Seminer
Dönem başkanı,Ln.Gonca Gül Sabah ''2017-2018 Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler hazırlığa şimdiden başladı.
Gonca Gül - 6.7.2017
Munzur Çayı Kanocuları Ağırlıyor
Kentte su sporlarının geliştirilmesi için çalışmaların devam ettiğini ve gerekli desteği vereceklerini ifade eden Sonel, şunları söyledi: "Şu anda ilimizde Türkiye Kano Federasyonundan çok değerli hocalarımız var ve gençlerimize, çocuklarımıza su sporlarıyla ilgili kano eğitimi veriliyor. İnşallah buradan milli sporcular ve olimpik başarı elde edecek sporcularımız, çocuklarımız çıkacak. Biz bu çocuklarımız ve gençlerimiz için ne yapsak azdır. Bizim coğrafi güzelliğimiz gerçekten çok harika. Tunceli Belediyesi, Valiliği olarak bu gonca gül misali çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği için el birliğiyle çalışıyoruz.
Gonca Gül - 27.3.2017
4. Tügva Gençlik Buluşması Programı
Bu ülkenin güvenliği için gözünü kırpmadan canlarını ortaya koyan polislere, koruculara, askerlere de bu salondan hep birlikte dualarını ve teşekkürlerini ilettiğini dile getiren Erdoğan, bu vesileyle yüz yıllardır bu toprakları kendilerine vatan kılmak için bir gonca gül gibi toprağa düşen tüm şehitleri rahmetle yad ettiğini aktardı.
Gonca Gül - 29.10.2016
Kaymakam Sonel'den, Fetö Vurgusu
Kaymakam Tuncay Sonel törenlerde yaptığı konuşmada, "Ülkemiz bulunduğu konum itibarıyla, tarihten günümüzde ve gelecekte de her zaman dikkat çekici bir yer olmuştur. Ne içte hainler ne dışta hainler boş durmamıştır durmuyor. Bunu Kurtuluş savaşımızda da yaşadık, geçmiş yıllarda terör belasında da yaşadık ve en son 15 Temmuz gecesi alçak FETÖ'nün yapmış olduğu hain girişimde de yaşadık. Bu Cumhuriyet bayramı daha bir başka güzel. Büyük Türk Milleti Kurtuluş savaşında olduğu gibi, geçmiş yıllarda olduğu gibi, 15 Temmuz gecesinde de birlik ve beraberlikle her kesimden başta bu Cumhuriyet Meydanımız olmak üzere ülkemizin her köşesinde bir araya gelerek hainlere fırsat vermedik. Bu güzel ülkemizin kıymetini bilelim. Bu ülkenin havasını teneffüs ediyoruz. Ekmeğini yiyoruz, suyunu içiyoruz. Çanakkale'de, Dumlupınar'da, Güneydoğu'da öğretmenimiz, polisimiz, askerimiz, vatandaşımız şehit oldu. Niye? Siz gençlerimize daha iyi bir ülke bırakabilmek amacıyla. Bakın çocuklarımız gonca gül misali.
Gonca Gül - 27.7.2016
Resmi Gazete'de Yayımlanan Ohal Kararları
Resmi Gazetede yayımlanan ’Olağanüstü Hal Kararnamesi’ne göre 3 haber ajansı, 16 televizyon kanalı, 2 radyo kanalı, 45 gazete, 15 dergi, 29 yayınevi ve dağıtım kanalı kapatıldı.
Gonca Gül - 20.6.2016
Samsun'da Lgbti Yürüyüşü
Süleymaniye Geçidi'nden başlayan yürüyüş sloganlar eşliğinde İstiklal Caddesi sonunda yapılan basın açıklamasıyla son buldu. Grup adına basın açıklamasını okuyan Gonca Gül, "Her yıl dünya çapında düzenlenen ve bu yıl Samsun'da üçüncüsü yapılan 3.
Gonca Gül - 16.6.2016
Edirne Umke Ekibi Mardin'den Döndü
Sağlık Bakanlığının onayı sonrasında, Dr. Nejdet Topçuoğlu, Ebe Gül Öztürk, Sultan Gülgör, Acil Tıp Teknisyeni Yaşar Yalçın, Özlem Yazar, Gurbet Meç, Nahide Yıldırım, Selami Rüzgar Altun, Sağlık Memuru İskender Aksu, Ersan Öztürk, Halil Fidan, Hemşire Gonca Gül Teke, Şamil Dağlılar, Burak Yurtsever'den oluşan 14 kişilik Edirne UMKE ekibinin 15 gün süre ile Nusaybin Devlet Hastanesinde görev aldığı kaydedildi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gonca Gül Haberleri | Gonca Gül Kimdir - Haberler - Gonca Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gonca Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Balyalı kadınlar Sındırgı'ya hayran kaldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 22:15:28. #1.15#
title