Gökhan Özoğuz, Kaz Dağları'nda evi olduğu yönündeki iddiaları yalanladı - Haberler
Haberi Paylaş

Gökhan Özoğuz, Kaz Dağları'nda evi olduğu yönündeki iddiaları yalanladı

Haberler.com - Haberler | Güncel

Kaz Dağlar'ında villası olduğu söylenen şarkıcı Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda iddiaları yalanladı.

Son günlerde gündeme gelen Kaz Dağları'nda Tarkan ve Gökhan Özoğuz'un bölgede arsa satın aldığı ve villalarının olduğu iddia edildi. Özoğuz, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak villa iddialarını yalanladı.

"YALAN ÇOK KÖTÜ BİR ŞEY"

Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz'un kardeşi Hakan ile Kaz Dağları'nın eteğinde bulunan Bayramiç'te 800 dönüm arazi satın aldığına dair iddialara cevap verdi. Twitter hesabından paylaşım yapan Özoğuz, "Aaa benim Kaz Dağları'nda Villam mı varmış ah bee keşke ben de bilseydim. Yalan çok kötü bir şey! Yalan iftira daha sert bir şey! İnsan hakkı yemek o inançlı olanlarınızın bildiği üzere en serti! Ülkenin doğasına sahip çıkanlara bir anda villa yalanlarıyla gündem? Ayıp ayıp." dedi.

Gökhan Özoğuz, Kaz Dağları'nda evi olduğu yönündeki iddiaları yalanladı

"VATAN, MİLLET SEVDASINDAN BAHSEDENLER, NEREDESİNİZ?"

Gökhan Özoğuz, Kaz Dağları'nın civarına yapılacak olan altın madeni projesine şu sözlerle sitem etmişti: "Yazıklar olsun! Konu ile alakalı açıklama tamamen projenin devamlılığına hizmet etmesi için yapılmıştır! Kesilen ağaç miktarı, siyanürün kullanılmadığı ve tekrar ağaçlandırma konusundaki bilgisizlik (şekerle çocuk kandırmak). Vatan, millet sevdasından bahsedenler, neredesiniz?"

Gökhan Özoğuz, Kaz Dağları'nda evi olduğu yönündeki iddiaları yalanladı

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (69)
123:Diyarbakırda hdp lı belediye 200 tane cam ağacını kesti.bir taneniz çıkıp laf edemedi.demekki konu ağaç değil.sizin karın ağrınız bambaska.Nedense bu tip insanlar lafı dönüp dolaştırıp inançlı insanlara laf atmaya getiriler.ulke in kaymağını yiyenlerde yine inkardır. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
EMİNİM:EKREMİN BABASININ KAZ DAĞLARINDA 12 BİN METRE KARE ARAZİSİ DE YOKTUR , CEM YILMAZIN TARKANIN VİLLASI DA Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
SENARYO ALMANYA''DAN FİGÜRAN GEZİ TAYFASI:siz ne diyorsunuz o dediklerinin oralarda villası yok onlar KARTON''dan villa gerçek değil parmaklarındaki boyunlarındaki sevgililerinin eşlerinin çocuklarının kulağında''ki boynunda''ki bileğinde''ki metreslerinde, ki evinde bankada yurt dışındaki bazı bankalarda, ki gizli kasalardaki ALTINLAR gerçek değil onlarda KARTON ve altlarındaki Milyon Dolarlık spor arabalar Yatları hepsi KARTON''dan onların hepsi AĞAÇ DOĞA ÇEVRE aşığı canlarım benim canlarım 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 69 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title