Gökhan Özoğuz'dan Ömer Halisdemir paylaşımı: Türk askeri böyle resmedilir!

Gökhan Özoğuz'dan Ömer Halisdemir paylaşımı: Türk askeri böyle resmedilir!

Haberler.com / Zehra Yaşık - Haberler | Magazin

15 Temmuz tartışmasıyla gündeme gelen Gökhan Özoğuz, Ömer Halisdemir'in afişini "Bakın Nedim bey Türk askeri böyle resmedilir" diyerek paylaştı.

Şarkıcı Gökhan Özoğuz ve gazeteci Nedim Şener arasında 15 Temmuz tartışması devam ediyor.

Darbe girişiminin yıl dönümünde 15 Temmuz afişlerinde yer alan askerlerin tüm askerleri temsil ettiğini belirten Özoğuz, sosyal medya hesabında, "Bu çizimlerinden nefret ediyorum. Çok yanlış. Olayı sanki bütün Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor. Türk askeri olgunun itibarını zedeler mi diye düşünmeden konması korkunç. Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk askeridir. Bunlar derhal yasaklansın" ifadesini kullanmıştı.

"SEN CANINI SIKMA"

Gazeteci Nedim Şener, Özoğuz'a "Evladım, onların FETÖ'nün askeri olduğunu en iyi Türk askeri biliyor. İçerisindeki pisliği de tek tek çıkartıyor. Sen canını sıkma" diyerek yanıt vermişti.

"TÜRK ASKERİ BÖYLE RESMEDİLİR"

İkilinin arasında süregelen tartışmaya bugün bir yenisi daha eklendi. Özoğuz şehit Ömer Halisdemir'in fotoğrafını paylaşarak, "Bakın Nedim bey, böyle resmedilir Türk askeri .15 temmuz katliamını böyle doğru anlatırız gelecek nesillere. Gören çocuklara. Resim bilinç altına işler hafızalarda böyle kalmalıdır o günü durduranlar." notunu düştü.

"AFERİN GÖKHAN"

Şener, Özoğuz'un paylaşımını beğenerek "Aferin Gökhan, işte bu diğerlerinin arasındaki çizimlerden sadece biri" cevabını verdi.

İşte ikili arasında geçen diyaloglar;

##12244945##

##12245265##

##12245924##

Gökhan Özoğuz'dan Ömer Halisdemir paylaşımı: Türk askeri böyle resmedilir!
Haber Yorumları (94)
HAMİT: isimsiz zat TÜRK alerjisi kötü bir hastalıktır, sen kimin nesisin açıkça yazda kaliteni bilelim. çoğunuz ölmemek için TÜRK vatanına sığındınız, eksiklerimiz olabilir ama biz herkese yaşam vadeden bir milletiz.
TNT: yeni mi görüyon
EMRAH: Geri vites yapmış elma kurdu
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title