Gökhan Avcı Haberleri

Gökhan Avcı haber, Gökhan Avcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökhan Avcı - 27.5.2019
Otomobilin çarptığı şehit babasının hayatını kaybetmesi
Çivril çevre yolu Galericiler Sitesi yakınlarında yolun karşısına geçmeye çalışan şehit Piyade Er Gökhan Avcı'nın babası Zeki Avcı'ya (81) çarpan otomobilin sürücüsü Ali E'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Gökhan Avcı - 27.5.2019
Şehit babası trafik kazasında hayatını kaybetti
OĞLUNU 1993'TE ŞEHİT VERDİ Öte yandan, trafik kazasında hayatını kaybeden Zeki Avcı'nın oğlu Piyade Er Gökhan Avcı'nın 1992 yılında Şırnak'ta, terör örgütü PKK'nın düzenlediği silahlı saldırı sonucu şehit olduğu öğrenildi.
Gökhan Avcı - 27.5.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
İçişleri Bakanlığı tarafından 2019 yılı, 'Yaya Öncelikli Trafik Yılı' ilan edildi. Ancak Çivril ilçesinde yaşanan bir kaza, kurallara dikkat edilmediğini gösterdi. Galericiler Sitesi'nde dün (pazar) saat 23.00 sıralarında meydana gelen kazada; 1992 yılında Şırnak'ta terör örgütünün silahlı saldırısı sonucu şehit olan Piyade Er Gökhan Avcı'nın babası Zeki Avcı, yolun karşısındaki evine gitmek için yaya geçidine geldi.
Gökhan Avcı - 27.5.2019
Denizli'de şehit babası toprağa verildi
Denizli'nin Çivril ilçesinde, otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitiren şehit Piyade Er Gökhan Avcı'nın babası Zeki Avcı toprağa verildi.
Gökhan Avcı - 27.5.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
OĞLUNU 1993'TE ŞEHİT VERDİ Öte yandan, trafik kazasında hayatını kaybeden Zeki Avcı'nın oğlu Piyade Er Gökhan Avcı'nın 1992 yılında Şırnak'ta, terör örgütü PKK'nın düzenlediği silahlı saldırı sonucu şehit olduğu öğrenildi.
Gökhan Avcı - 27.5.2019
Denizli'de otomobilin çarptığı şehit babası hayatını kaybetti
Avcı'nın, 1 Şubat 1992'de Şırnak'ta şehit olan Piyade Er Gökhan Avcı'nın babası olduğu öğrenildi.
Gökhan Avcı - 3.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
İstanbul'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri, seçim kurullarınca ilan edildi.
Gökhan Avcı - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
İstanbul'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Gökhan Avcı - 19.7.2018
Şehit Babasının İzinden Gidip Polis Oldu
Diyarbakır'da, 1993 yılında bombalı ve silahlı saldırı sonucu şehit düşen polis memuru Mustafa Gökhan Avcı'nın, aynı saldırıda bacağından yaralanan 2 yaşındaki oğlu Batıkan Avcı, şehit babasının izinde giderek polis memuru oldu.
Gökhan Avcı - 16.7.2017
Düğünden Sonra "Demokrasi Nöbeti"Ne
Düğün töreniyle hayatlarını birleştiren Yasemin Özdoğan (26) ve Gökhan Avcı (29) çifti de "demokrasi nöbeti" tuttu.
Gökhan Avcı - 16.3.2017
Los Amigos de Herman Ft. Maral Ataman
Vokal ve Vurmalı Çalgılar: Herman Artuç Vokal: Maral Ataman Gitar: Cem Nasuhoğlu Gitar: Zafer Saka Bas: Cüneyt Saka Vurmalı Çalgılar: Gökhan Avcı "Gelenekselden günümüze Latin Amerika şarkıları" "Her coğrafyanın kendine özgü bir doğal ritmi yüzyıllarca bu topraklar üzerinde yaşayan insanların elde ettikleri bir yaşam deneyimi, bundan kaynaklı oluşan bir kültür, şarkılar, danslar, ritmler, müzikler var.
Gökhan Avcı - 3.8.2016
Baraj Gölünde Yüzerken Kayboldu
Alınan bilgiye göre, yakınları ve arkadaşları ile Seyhan Baraj Gölü kıyısına gelen Serhan Gökhan Avcı (29) serinlemek amacıyla suya girdi.
Gökhan Avcı - 4.7.2016
Arife Günü Mezarlıklar Doldu Taştı
Her bayram öncesi olduğu gibi arife günü de mezarlıklar kabir ziyareti yapanlarla doldu taştı. Sabahın erken saatlerinden itibaren Zonguldak Asri Mezarlığına kabir ziyaretine gelen vatandaşlar, kabir başlarında Kur'an-ı Kerim okurken, bazıları da mezarların etrafında temizlik yaptı. Mezarlık çevresi arabalarla dolarken, Zonguldak Belediyesi de mezarlıklara sefer yapan belediye otobüslerini ücretsiz yaptı. Şehit polis Gökhan Avcı'nın yakınları da şehitliği ziyaret ederek, Avcı'nın mezarı başında bir süre dua ettiler.
Gökhan Avcı - 17.5.2015
Kocaeli'de Kaybolan 8 Dağcı Kurtarıldı
Alınan bilgiye göre, İstanbul'dan Kartepe'ye tırmanış yapmak üzere gelen Mehmet Engin, Elif Sezer, Tolga Enç, Gökhan Avcı, Tuncay Tiryaki, Gökhan Koral, Şafak Gürel, Kubilay Kurumlu, arazide bir süre ilerledikten sonra yollarını kaybetti.
Gökhan Avcı - 27.12.2014
Başkentte İşlenen Cinayet
Başkentte, kocasını sevgilisine öldürttüğü iddia edilen kadın ile erkek şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.   Altındağ Fehmi Çelik Mahallesi'nde Hacı Arslan'ın (42) evinde, 4 Temmuz'da  tüfekle öldürülmesi olayına ilişkin, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, teknik ve fiziki çalışmalarını tamamladı. Maktül Hacı Arslan ile karısı Gülsün Arslan'ın şiddetli geçimsizlik nedeniyle 1,5 yıldır ayrı yaşadıklarını belirleyen ekipler, olağan şüphelilerin de ifadelerini titiz bir şekilde inceledi.  Şüpheli Gülsün Arslan'ın kocasıyla ayrı yaşadığı sürede sevgilisi Gökhan Avcı ile birlikte yaşadığı ortaya çıktı.
Gökhan Avcı - 17.7.2014
Mavi Kapaklar Umut Oldu
Çevre Hizmetler Birliği Müdürü Mehmet Durak ve Beyaz Masa Birim Sorumlusu Gökhan Avcı, Mustafa Türköz'ü evinde ziyaret ederek, geri dönüşüm firması kanalıyla temin edilen tekerlekli sandalyeyi teslim etti.
Gökhan Avcı - 18.4.2013
7 Aralık Üniversitesi Satranç Türkiye Şampiyonasında
Kilis 7 Aralık Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Okutmanı Mehmet Dalkılıç'ın başkanlığında şampiyonaya katılan Üniversite Satranç Takımında bayanlarda Halime Aslan, Arzu Arslan, Fatma Gül Yılmaz, erkekler de ise Nazmi Akalan, Ünal Serin, Vedat Şahin, Mahmut Özkök ve Gökhan Avcı yarıştı.
Gökhan Avcı - 15.9.2012
Göksun-Osmaniye Arasındaki Yol 2013'te Bitirilecek
Karadeniz-Akdeniz otoyolu için Göksun, Kadirli, Andırın bölge belediyeleri başkanları ve sivil toplum kuruluşları platform kurdu. Göksun Belediye Başkanı Ramazam Hurç, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Taşoluk Belediye Başkanı Doğan Kuşoğlu, Değirmendere Belediye Başkanı Nuri Gişi, Geben Belediye Başkanı Gökhan Avcı, Yeşilova Belediye Başkanı Hüseyin Kayıran ve Kadirli sivil toplum kuruluşları adına Mustafa Demirci, Karayolları Mersin 5.
Gökhan Avcı - 28.5.2012
Afyonkarahisar'da Okullararası Satranç Takım Turnuvası
Dereceye giren okullara, ödülleri Afyonkarahisar Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen törenle verildi. Törene, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü İsmail Barın, Satranç İl Temsilcisi Alptuğ Akyıldız, Belediye Beyaz Masa Birim Sorumlusu Gökhan Avcı, Belediyespor Kulübü Yöneticisi İbrahim Yılmaz ve satranç hakemleri katıldı.
Gökhan Avcı - 19.3.2012
Çaya Düşen Otomobilde Boğuldu
Antalya'da bir otelde şoför olarak çalışan 25 yaşındaki Gökhan Avcı, şirket aracıyla Aksu Çayı'na uçtu.
Gökhan Avcı - 8.7.2011
Andırın'da "Sodes" Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Andırın 75. Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu salonunda düzenlenen toplantıya konuşmacı olarak Kahramanmaraş İşletme Değerlendirme Uzmanı Nihat Şimşek ve Yatırım Destek Uzmanı Sayre Aysal katıldı. Aysal, Sosyal Destek Programı'nın (SODES) en önemli amacının bölgenin beşeri sermayesini güçlendirmek ve toplumsal bütünleşme sürecine destek olmak olduğunu belirtti. SODES projelerinin, istihdam edilebilirliği artırmayı, toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha fazla katılmalarını sağlamayı ve kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler yoluyla bölgedeki çocuk, genç ve kadınların kendilerini daha iyi ifade etmelerine katkı vermeyi hedeflediğini dile getiren Aysal, projeler hazırlanırken amacına uygun olmasının önemli olduğunu vurguladı. Projelerin iyi analiz edilerek hedef kitlelere ulaşılmasına dikkat edilmesi, kalıcı ve gelir getirici projeler hazırlanması halinde, projenin süresi sona erdikten sonra bile çalışabilirliğini sürdürebileceğini ifade eden Aysal, örnek projelere ilişkin bilgi verdi. İşletme Değerlendirme Uzmanı Nihat Şimşek ise hazırlanan projelerin süresinde teslim edilmesi gerektiğini belirterek, projelerin kabul edilmesinden sonra sürecin nasıl işleyeceği, finansman kullanımı konusunda bilgi verdi, projelerle ilgili son başvuru tarihinin 12 Ağustos olduğunu kaydetti. Andırın Kaymakamı Kürşad Özdemir, Belediye Başkanı Baki Tezcan, Yeşilova Belediye Başkanı Hüseyin Kayıran, Geben Belediye Başkanı Gökhan Avcı, Andırın Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Gökhan Avcı Haberleri | Gökhan Avcı Kimdir - Haberler - Gökhan Avcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gökhan Avcı kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili güven tazeledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 15:33:23. #1.15#
title