Gestapo Haberleri

Gestapo haber, Gestapo son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gestapo - 17.12.2020
Son dakika haberi... Avrupa Halk Partisi Macar milletvekili Deutsch'a yaptırım kararı aldı
Deutsch, Weber'in açıklamasıyla ilgili, "Gestapo (Nazi Almanyası gizli servisi) ve AVH de (Sovyet dönemi Macaristan gizli servisi) aynı şeyleri söylerdi.
Gestapo - 31.05.2020
Son dakika haberi | Mavi Marmara'yı anma programı
Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın ise "Mağdur, mazlum varsa bunun rengine, diline, dinine, şekline, mezhebine bakılmaması lazım. Orada küresel emperyalizmin bir ileri karakolu var. Gestapo düzeni var.
Gestapo - 09.12.2019
AA Foto Muhabiri Yalçın'ın Fransız polisince yaralanması meslek örgütlerince kınandı
Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, AA Foto Muhabiri Mustafa Yalçın'ın, Fransız polisince yaralanmasına ilişkin, "Fransa'da bizim ve dünyaya unutturulmaya çalıştırılan Nazizimin yeniden hortladığını görüyoruz, Fransız polisinin Hitlerin gestaposu gibi olmaya doğru gittiğini görüyoruz.
Gestapo - 21.11.2019
Plan ve Bütçe Komisyonunda "hain" gerginliği
"Nazi Almanyası'ndaki gizli polis teşkilatı Gestapo"yu hatırlatan Paylan, "Gestapo'nun bir de başı olan Himmler vardı.
Gestapo - 14.04.2018
Sahibi Öldü Diye Girilen Evde 'Gamalı Haç' Sembolleri
Ali Y.'nin tedaviye ihtiyacı olabileceği düşünülerek sağlık görevlileri de hazır bekletildi. Nöbetçi savcılık tarafından verilen iznin ardından kapı çilingir tarafından açıldı. İçeri giren polis ve sağlık ekipleri Ali Y.'yi evde bulamadı. Zeminde halı ya da kilim bulunmazken evin tüm pencerelerinin siyah örtü ile kapatıldığı görüldü. Evin duvarlarına ve tavana ise gamalı haç sembolleri çizildiği görüldü. Ali Y'nin kendisine ait bir vesikalık fotoğrafı yapıştırdığı aynaya ise 'Gestapo Kowalski' yazdığı görüldü.
Gestapo - 14.04.2018
Dha Yurt Bülteni-12
Ali Y'nin tedaviye ihtiyacı olabileceği düşünülerek sağlık görevlileri de hazır bekletildi. Nöbetçi savcılık tarafından verilen iznin ardından kapı çilingir marifetiyle açıldı. İçeri giren polis ve sağlık ekipleri Ali Y'yi evde bulamadı. Zeminde halı ya da kilim bulunmazken evin tüm pencerelerinin siyah örtü ile kapatıldığı görüldü. Evin duvarlarına ve tavana ise gamalı haç sembolü çizildiği dikkati çekti. Ali Y'nin kendisine ait bir vesikalık fotoğrafı yapıştırdığı aynaya ise 'Gestapo Kowalski' yazdığı görüldü.
Gestapo - 14.04.2018
Sahibi Öldü Diye Girilen Evde 'Gamalı Haç' Sembolleri
Ali Y.'nin tedaviye ihtiyacı olabileceği düşünülerek sağlık görevlileri de hazır bekletildi. Nöbetçi savcılık tarafından verilen iznin ardından kapı çilingir tarafından açıldı. İçeri giren polis ve sağlık ekipleri Ali Y.'yi evde bulamadı. Zeminde halı ya da kilim bulunmazken evin tüm pencerelerinin siyah örtü ile kapatıldığı görüldü. Evin duvarlarına ve tavana ise gamalı haç sembolleri çizildiği görüldü. Ali Y'nin kendisine ait bir vesikalık fotoğrafı yapıştırdığı aynaya ise 'Gestapo Kowalski' yazdığı görüldü.
Gestapo - 13.02.2018
Hakimden Asena'ya, "Sizi Tutuklama Yetkim Var. Ama... "
Ümit TÜRK / İSTANBUL, (DHA ASENA Atalay ve Caner Erkin'in çocuklarının velayeti için açtıkları davada, tartışma çıktı. Mahkeme hakimi, Asena ile Caner'in avukatları arasında yaşanan tartışma üzerine "Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum" dedi.
Gestapo - 13.02.2018
Hakimden Asena'ya, "Sizi Tutuklama Yetkim Var. Ama... "
Ümit TÜRK / İSTANBUL, (DHA ASENA Atalay ve Caner Erkin'in çocuklarının velayeti için açtıkları davada, tartışma çıktı. Mahkeme hakimi, Asena ile Caner'in avukatları arasında yaşanan tartışma üzerine "Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum" dedi.
Gestapo - 13.02.2018
Caner Erkin ile Asena Atalay'ın Velayet Davasında Gerginlik Yaşandı
Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'dan olan oğlu Çınar'ın velayetini anneden almak için açtığı davada gergin anlar yaşandı. Atalay, "Bu dava çocuk davası, para davası değil. Caner gelip oğluna sahip çıksın" diye bağırken gerginlik üzerine salonu terk eden hakim tarafların tartışmayı bitirmesi üzerine, "Yargılama gestapo gibi olmamalı" diyerek tarafları uyardı.
Gestapo - 13.02.2018
Hakim'den Asena'ya, "Sizi Tutuklama Yetkim Var. Ama…"
Haber-Kamera: Ümit TÜRK / İstanbul DHA  Asena Atalay ve Caner Erkin'in çocuklarının velayeti için açtıkları davada, tartışma çıktı. Mahkeme hakimi, Asena ile Caner'in avukatları arasında yaşanan tartışma üzerine "Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum" dedi.
Gestapo - 13.11.2017
Analiz - Katalan Krizi AB'ye Taşınıyor
Puigdemont konuşmasında çevresel milliyetçi anlatımını XX. yüzyılda yaşanan haksızlıklar üzerinde yoğunlaştırıyor. II. Cumhuriyet (1931-36) döneminde ilk özerklik statüsüne kavuşan Katalunya'da Generalitat Başkanı Lluís Companys'in başına gelenler üzerinde duruyor. 1934 yılında "monarşist, faşist güçlere karşı İspanya Federal Cumhuriyeti'nin Katalan Devleti'ni" ilan eden Companys üç saat içinde tutuklanmıştı. İç savaşın başlamasından sonra Fransa'ya kaçan Companys, 1940'ta da Gestapo'nun eline geçmiş, Franco İspanyası'na iade edilmiş ve aynı yıl kurşuna dizilmişti.
Gestapo - 17.05.2017
Bulgaristan'da Nazi Selamı Veren Bakan Yardımcısı İstifa Etti
SOFYA (AA) – Bulgaristan'da, balmumundan Gestapo heykellerinin önünde Nazi selamı verdiği ortaya çıkan Bölgesel Geliştirme Bakan Yardımcısı Pavel Tenev istifa etti.
Gestapo - 24.06.2016
İzmir'de Zabıta Memurlarına Darp İddiası
Yıldırım, Güzelyalı esnafına işgaliye harçları konusunda destek sözü vererek, şöyle devam etti: "Birlik, beraberlik ve huzura ihtiyacımız olduğu bir dönemde, kavga görüntüleri İzmir'in kalbi Konak'a, Güzelyalı'ya yakışmıyor. Şiddet nereden gelirse gelsin doğru bulmuyor, tasvip etmiyoruz. Belediyelerin görevi, kentleri her bakımdan cazip hale getirmektir. Ne yazık ki Güzelyalı'da bunun tam tersini görüyoruz. Güzelyalı, adı gibi güzel olaylarla anılmalı." İşletme sahibi Mustafa Kocaoğlu ise, arbede sırasında bir çalışanın parmağının koptuğu, diğerinin ise omuzunun çatladığını ileri sürerek, şunları kaydetti: "Büyükşehir Belediyesi, görüntülerin tamamını yayınlasın. Kim kime saldırıyor ortaya çıkacaktır. Sivil giyimli, gestapo gibi zabıta ekibi olmaz.
Gestapo - 25.02.2016
Diyarbakır Cezaevini İnceleme Alt Komisyonu
Oradaki genel işkencedir. Bu işkenceler sonucunda babamı etkileyen bir gece sabaha kadar suyun içinde yatırıyorlar. Oradan ciddi bir enfeksiyon kapıyor ve hastalanıyor. Ağır durumda olmasından sonra devamlı tekmil verme hadisesi var. Gümüşhane nüfusuna kayıtlı Adnan Gündüz isimli bir er geliyor tekmil istiyor. 'Gestapo' deniliyor ona.
Gestapo - 03.12.2015
Murat Belge: Haber Yüzünden Tutuklanmak Deli Saçması
Erdoğan'dan bir Hitler çıkar mı peki? Hiçbir şey tekerrür etmez. Herakleitos haklıdır, aynı nehre iki kere giremezsin. Buna karşılık nehirler de birbirine benzer. 3 özellik tutmaz da 5'i tutar. Yani Naziler deyince akla Gestapo, toplama kampları, gaz odaları geliyor.
Gestapo - 30.10.2015
Medya Etik Konseyi: İpek Medya'ya Gestapo Düzeni İşletilerek El Konuldu
Medya Etik Konseyi (MEK) Başkanı Halit Esendir, İpek Medya Grubu'na Gestapo düzeni işletilerek el konulduğunu belirtti.
Gestapo - 06.10.2015
Kask Değiştirme ve Silmeden Kaç Güvenlik Görevlisine Soruşturma Açıldı"
CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, İçişleri Bakanı Selami Altınok tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığına soru önergesi verdi.
Gestapo - 05.10.2015
Dengir Mir Mehmet Fırat: Erdoğan, Hasan Cemal'e 'Hasan Abi' Derdi
Bu sürece Nazi Almanya’sındaki bir Almanın, Nazi iktidarının öncesindeki hadiseleri anlatışına baktığımız zaman görmek mümkün. Bir Alman şunu söylüyor: Bir gün Gestapo geldi ve üst komşumu aldı götürdü.
Gestapo - 04.09.2015
Aydınlar"In Medya Bildirisine Tepkiler
Bildiriyi imzalayan aydınların verdiği tepkinin ölçüsü olmadığını, 1 Eylül Dünya Barış Günü'nde Koza Grubu'na operasyon düzenlenmesinden manalar çıkarmaya çalışıldığını aktaran Oğur, şunları kaydetti: "İnsanlar belli şeylere tepki gösterebilirler, yazı yazabilirler, açıklama yaparlar ama bunun gerçeklikle ilişkisinin mutlaka kalması lazım. Ama siz elinizi Hitler dönemiyle açarsanız, o zaman kimse sizi ciddiye almaz. Ayrıca burada gerçekten bir Hitler benzetmesi yapılacaksa, bildiriye imza atanların bir grubu, polis ve savcılıkta Gestapo, propagandada da Goebbels yöntemini kullanan bir cemaatle ortak hareket ediyorlar.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gestapo Haberleri | Gestapo Haber - Haberler - Gestapo haberleri, son dakika gestapo haber ve gelişmeleri burada. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İnan'dan, TÜGVA açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 17:27:05. #1.14#

title