Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Haberler » Politika » Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Haberler

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Balıkesir'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.


Balıkesir'de, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle:


Adalet ve Kalkınma Partisi


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi: Yücel Yılmaz (Cumhur İttifakı)


Altıeylül: Hasan Avcı (Cumhur İttifakı)


Karesi: Dinçer Orkan (Cumhur İttifakı)


Bandırma: Alp Bostancı (Cumhur İttifakı)


Bigadiç: İsmail Avcu (Cumhur İttifakı)


Burhaniye: Necdet Uysal (Cumhur İttifakı)


Dursunbey: Ramazan Bahçavan (Cumhur İttifakı)


Erdek: Turan Gün (Cumhur İttifakı)


Gömeç: Kazım Aslan (Cumhur İttifakı)


Gönen: Erdinç Odabaşı (Cumhur İttifakı)


Havran: Emin Ersoy (Cumhur İttifakı)


İvrindi: Yusuf Cengiz (Cumhur İttifakı)


Kepsut: İsmail Cankul (Cumhur İttifakı)


Manyas: İbrahim Koman (Cumhur İttifakı)


Marmara: Süleyman Aksoy (Cumhur İttifakı)


Savaştepe: Turhan Şimşek (Cumhur İttifakı)


Sındırgı: Ekrem Yavaş (Cumhur İttifakı)


Susurluk: Şükrü Gür (Cumhur İttifakı)


Cumhuriyet Halk Partisi


Altıeylül: Esin Balıbek (Millet İttifakı)


Karesi: Levent Tellioğlu (Millet İttifakı)


Ayvalık: Rahmi Gençer (Millet İttifakı)


Balya: Orhan Gaga (Millet İttifakı)


Bandırma: Tolga Tosun (Millet İttifakı)


Burhaniye: Ali Kemal Deveciler (Millet İttifakı)


Edremit: Selman Hasan Arslan (Millet İttifakı)


Erdek: Hüseyin Sarı (Millet İttifakı)


Gömeç: Mehmet İrem Himam (Millet İttifakı)


Gönen: İbrahim Palaz (Millet İttifakı)


Havran: Bedri Şahin (Millet İttifakı)


Manyas: Tancan Barçın (Millet İttifakı)


Marmara: Yakup Aksu (Millet İttifakı)


Sındırgı: Tuncay Öztürk (Millet İttifakı)


Halkların Demokratik Partisi


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi: Ali Kenanoğlu


Milliyetçi Hareket Partisi


Ayvalık: Nazmi Başaran (Cumhur İttifakı)


Balya: Osman Kılıç (Cumhur İttifakı)


Edremit: Tuncay Kılıç (Cumhur İttifakı)


İYİ Parti


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi: İsmail Ok (Millet İttifakı)


Bigadiç: Davut Uzuner (Millet İttifakı)


Dursunbey: Mehmet Yarma (Millet İttifakı)


İvrindi: Aydın Cihan (Millet İttifakı)


Kepsut: Anıl Eren (Millet İttifakı)


Savaştepe: Osman Özgür Alaca (Millet İttifakı)


Susurluk: Nurettin Güney (Millet İttifakı)


- Saadet Partisi


Balıkesir Büyükşehir Belediyesi: Selim Sait Terzioğlu


Altıeylül: Halil Uçar


Karesi: Yusuf Seren


Ayvalık: Serdar Yılmaz


Balya: Yasin Erol


Bandırma: Ekrem Süzen


Bigadiç: Hasan Karaduman


Burhaniye: Fatih Ölmez


Dursunbey: Fatih Karaca


Edremit: Ahmet Pınar


Erdek: Mustafa Köse


Gömeç: Ahmet Aygören


Gönen: Mehmet Taban


Havran: Sinan Başaran


İvrindi: Hüseyin Güllühan


Kepsut: Mustafa Hıdır


Manyas: Mehmet Aslan


Marmara: Süheyb Balaban


Savaştepe: Ali Karakaş


Sındırgı: Ahmet Ay


Susurluk: Murat Savut

Kaynak: AA

Manşet

Haberler

Politika

Son Dakika Haberleri